Huainan'a devam eden gezi - Lushan_Travel'in ilk günü Notlar - Çin Seyahati

Lushan içinde Huangshan , Yandang Dağı Birlikte, üç dağ ve beş dağ arasındaki üç dağdan biridir. Şair Su Shi'nin "Bilmemesi" Lushan Gerçek yüz, yalnızca bu dağdaki vücut tarafından "yakı nüfusu hakkında bir şiir bıraktı. Lushan geç saate kadar yatmak Jiujiang Şehrin 36 kilometre güneyinde, Yangtze Nehri'nin kuzeyi, güneyinde Poyang Gölü Kuzeyden güneye 25 kilometre, doğudan batıya 20 kilometre genişlikte, kuzeyden dağa uzanan dağ yolunda 395 viraj, Shannan 295 dönüş var, Lushan Görkemli ve güzel, bulutlar ve sisler, birçok Feiquan şelalesi ve dağlarda garip mağara ve kayalar, birçok ilgi çekici yer ve tarihi yer var ve yaz serin ve keyifli.Çin'de ünlü bir turistik manzara ve yazlık tatil beldesidir.

içinde Jiujiang Direkt otobüs durağı Lushan Otobüs dağın kapısına gidiyor ve yolcular bilet almak için iniyor, ardından ikinci kattaki bilet kapısından geçip otobüse binerek bir saat sonra Guling Kasabasına varacak

Guling Caddesi

Guling Kasabası, Lushan Turistik cazibe merkezinde, çeşitli gezi otobüsleri vardır ve çeşitli turistik yerlere gidip gelmek için çeşitli rotalar (bilet 180, gezi bileti 80, yedi gün geçerlidir), bu nedenle turistler burada yaşamayı tercih eder, buradaki tüm evler otel ve restoranlardır. , Süpermarketler vb.

Guling Kasabasının bir köşesi

Oda küçük ve tam donanımlı. 68 yuan'ın fiyatı tek başına seyahat etmek için en iyi seçimdir

Çiçek Yolu, Batı Rotası üzerinde doğal bir noktadır. Sağda Bai Juyi'nin Sazdan Kulübesi ve Heykeli, solda ise çok güzel Ruqin Gölü!

Lushan

Buğday sarkan ladin, 80 yaşında

Nisan ayında dağ tapınağının şeftali çiçekleri açmaya başlar. Sonsuz Nefret Bahar hiçbir yere dönmez, ona nasıl dönüşeceğimi bilmiyorum Bai Juyi, şeftali çiçeklerini tam açmış olarak görmeye geldi.

Lushan Ruqin Gölü

Çiçek yolu boyunca Ruqin Gölü

Lushan Ruqin Gölü

Lushan Ruqin Gölü

Lushan Ruqin Gölü

Çiçek yolunun karşısında, dağın ilk doğal noktası olan üst geçit

Lushan Sky Köprüsü

Gökyüzü köprüsü fotoğrafı

Lushan Sky Köprüsü

Tianqiao, İmparator Zhu Yuanzhang'ın imparator olmadan önce Poyang Gölü Yenildi ve kaçtı Lushan , Panikledim ve uçuruma kaçtım, derin bir vadinin yanında, gidecek bir yol yoktu, askerler kovalanıyordu, kritik olduğunda, altın ejderha aniden bir Hongqiao'ya dönüştü, Zhu Bingma köprüden yeni kaçtı ve Longfei köprüsü kırıldı, dolayısıyla Tianqiao adı, Tianqiao'nun Efsane ve taş köprünün yıkılışı, Zhu Yuanzhang'ın imparator olduğu zamana denk geldi, bunun tesadüf mü yoksa insan yapımı bir efsane mi olduğu bilinmiyor.

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı-Jinxiu Vadisi

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı-Jinxiu Vadisi

Köşk ve yol ormanın içinde

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı-Jinxiu Vadisi

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı-Jinxiu Vadisi

Lushan

Burada soldaki devasa kaya, bir kılıç gibi havada yükseliyor ve Ebedi Çiçekler Vadisi'ne doğru. Shisong adında güçlü bir çam var. Fıstık çamı havada iki yeşil kol açarak birbirlerine sarılıyor. Kökleri çıplaktır, ancak rüzgarda dik durabilir ve binlerce yıl asla düşmez. Lushan Song'un benzersiz, güçlü ve inatçı karakteri.

Taş seviyeli yol boyunca üst geçitten Xianren Mağarası'na kadar, yaklaşık 1,5 kilometre uzunluğunda güzel bir vadi, burası Jinxiu Vadisi.

Müzakere platformunun eski sitesi. Temmuz'dan Eylül 1946'ya kadar, Amerika Birleşik Devletleri Cumhurbaşkanlığı Özel Elçisi, Beş Yıldızlı Amiral Marshall Zeng 8 Lushan , Kuomintang ve Komünist Parti arasındaki (arabuluculuk) müzakereleri için Kuomintang hükümetinin başkanı Çan Kay-şek ile görüşüldü. Marshall'ın Çan Kay-şek ile buluştuğu yer burasıdır.

Sanskritçe Su

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı - Xianren Mağarası
|
To Top