Qijiang Parkı'nın Zhongshan İzlenimi _ Seyahat Notları - Çin Seyahati

Rüya görmek

içinde Zhongshan Her zaman hayalini kurman için bir yer vardır. Bence burası Qijiang Parkı. Bana uzun yıllar boyunca eşlik etti. İşin çok meşgul olmadığı bir zaman vardı ve her öğleden sonra ne zaman zamanım olsa burada takılırdım. Onunla her yakın temas kurduğumda, farklı bir görsel zevk olacak. Yani, her yakaladığımda Duan Bu seyahat notunda. Belki onun için yapabileceğim tek şey budur. Bana çok şey verdi. İşler son zamanlarda yoğunlaştı ve o boş zamanı kaçırmaya başladım. Onunla ilk tanıştığım zaman Aralık 2013'e kadar gitmeli. İlçenin fotoğrafçılık derneği atış etkinlikleri düzenliyor. Onunla ilk tanıştığımda ilk tepkim şuydu: En aşina olduğum Qijiang Nehri çok güzel bir manzaraya sahipti. O zamanlar çok sınırlı fotoğraf ekipmanım vardı, sadece düşük pikselli bir Android telefon ve internetten satın alınan bir makro telefon lensim vardı. Aslında gişe rekorları kıran filmi kafamda yaptı. Sonuç olarak, ona karşı özel bir sevgisi var.

Tarihsel efsane

Geçmişi hakkında biraz bilgim var. Eskiden harap olmuş eski bir tersaneydi. Tasarımcı çiçekler yaptı ve onu güzelleştirdi. Bugün bir efsane haline geldi.

Demiryolu aşkı

Derin demiryolu rayları yıllar içinde beliriyor. Çocuklar bunu dengeli bir performans için bir sahne olarak görüyorlar.

Ve rüya gibi sis dünyası, fotoğraf çekmek için sıcak bir nokta haline geldi.

Bu beyaz çelik sütunlar, çizgi sanatının güzelliğini gösteriyor.

Çiçeklenme

Çiçeklenme süresi kısa olmasına rağmen, bahçıvan onunla ilgilenecek veya düzenli olarak değiştirecektir. Bu nedenle turistlerin önünde sergilenen en güzeli olmalı.

Makro dünya

Büyük yeşil çim, turistlerin tatillerde piknik yapmaları için iyi bir yerdir ve çiftlerin düğün fotoğrafları çekmeleri için mutlaka tercih edilen bir yerdir.

Zhongshan Sanat Galerisi

Qijiang Nehri

Qijiang Nehri üzerindeki gece sahnesi de özellikle büyüleyici.

Siluet sanatı

Buradaki gökyüzünü, kalpten geçen açıklığı gerçekten seviyorum. Mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar. Bal alacakaranlığı. Dalların ve yaprakların süslenmesi. Siluetin güzelliği.

Çelik enstalasyon sanatının güzelliği, iç içe geçmiş cesur mekan duygusunda yatmaktadır.

|
To Top