Noktasına doğru: Kalkış saati: 25 Haziran 2019, 10:00 Modeli: Kara Kruvazörü Tür: Üç kişilik bisiklet ailesi ilk paragraf: Kalkış Yeri: Xilinhot Yolda yakıt ikmal noktası: Mandu Hubaolage S101'den Baorag Sumu'ya giden ilk 310 kilometre yol iyi durumda ve S303'ten Mandu Hubaorag'a giden son 126 kilometre, çeşitli mermi kraterleri ve büyük çakıl yollarla kötü yol durumunda. (Mandu Hubaolage'a yaklaştığınızda yol koşulları yaklaşık 10 kilometre daha iyidir) İkinci paragraf: Yarım hareket noktası: Mandu Hubolag son: Arşan İlk 161 kilometrede S303 ile S203'ün kesiştiği noktada yol koşulları ilk bölüme göre daha kötüydü ve yolun dörtte üçü yapım aşamasındaydı.Mükemmel bir uyum oldu! Nihayet akşam saat 7 civarında huş ormanı alanına girdikten sonra gök gürültüsü, şimşek ve yağmur yakaladı.Çeşitli yol yapımları çamurlu yollarabüyük çamur çukurlarınabüyük su birikintilerine neden oldu.En önemlisi, karanlık ve karanlık olmasıydı. dağlarda hala sis vardı, çok havalı! Gerçekten her gün çalışmıyor, her yerde çalışmıyor! Küresel cep telefonu işe yaramaz... İkinci bölümde sinyal yok! (Bu bölüm için fotoğraf çekmedim, hava kararınca fotoğraf çekmeye vaktim olmadı, sadece dağdan erken çıkmak istedim) Yazının sonunda güncelleme var! Nihayet saat 21:00'de. başarı S203'te dağdan karşıya geçerken, S203 asfalt yolunda araba kullandığınız an cennete gitmek gibi! Sonunda gerçek yolu gördüm! S203 kavşağından S303'e Arşan 62 kilometrenin tamamı yürümek çok çok çok kolay! (Umarım kalbimi anlayabilirsin) nihayet geldi Arşan Saat: 21:40 Tam zamanlı: 11.5 saat Toplam kilometre sayısı 655'tir. kişisel öneri: 1. Arabayı terk etmeyin! Vahşi doğada hayatta kalmak istemiyorsan, ama biz Pei Ye değiliz! Hayat hakkında şaka yapmak için çok tehlikeli! 2. Sert arazide sorun yok ve arabaya dikkat etmede sorun yok.Sürücünün kendisinin arazi deneyimi olması gerekir, gazi! 3.655 kilometre, tek seferde geçmek istiyorsan erken başlamalısın, benim gibi olma! Asla gece yürümeyin! Geceleri dağlar ve ormanlar korkunç! Çok fazla bilinmeyen var! Duygu: S303, arazi kullanıcıları tarafından "Şeytan Yolu" olarak onurlandırılmayı hak ediyor ve heyecan seviyesi 318'den aşağı değil! Sonuç: İkinci kez gitmeyeceğim! ! ! (Arkadaki huş ormanının resmi eklendi! Yüzüme tokat attığım için 17 Temmuz'da bir aydan kısa bir süre sonra tekrar yürüdüm!)
Belki hasta, ama kalbim vahşi! ! !