İsteğe bağlı olarak Chengdu'ya bir gezi (Ulusal Gün 2018) _Travels - Çin Seyahati

Yazıt

Chengdu , Bana kalırsa, bu sadece uzaklaşan bir yolculuk. Hiç düşünmeden uçak bileti ve oda kahvaltı rezervasyonu yaptım, sadece birkaç parça kıyafet ayarladım, bu sevimli küçük parçayı aldım ve bir bavulla yola çıktım.

Taikoo Li

Bir yolla ayrılan bu müreffeh şehir merkezinde, biri havai fişeklerle dolu kaotik şehir sokağı, diğeri ise modern bir alışveriş merkezi. Harika entegrasyon barışı hiç bozmaz. Temple House Hotel, bir gece 3000 yuan için pahalıdır. Özel neden yaşadıktan sonra bilinecek. . .

Taikoo'da dolaşırken, yiyip içerken, zengin malzemenin güzelliğini hissedeceksiniz.

Fangsuo Bookstore, Taikoo Li'nin zemin katında yer almaktadır. Daha önce bulunmak Qingdao Bu, bundan daha küçük ve izlenim zaten iyi. Bu daha büyük, çocuk alanı, yabancı kitaplar, kültürel ve yaratıcı alanlar iyi sınıflandırılmış.

Sabah kitapçısı yok

Gel Chengdu Daha önce, Wuzao kitabevine uzun süre hayran kaldım ve hatta Wuzao'nun iyi uyuduğu oda ve kahvaltıya dikkat ettim, ancak bu süre zarfında otel bakımdaydı ve pes etmekten başka seçeneği yoktu. Bence bu hayata karşı bir tutum, içeri giren bir internet ünlüsü değil. O sabah yürüyerek gittim ve ağaçların gölgesi altında yol boyunca yürüdüm, kendimi çok rahatlamış hissettim. Dar bir yolda saklanıyordum. Aniden önümde bir kalabalık vardı. Pek çok internet ünlüsünün giriş yaptığı, çeşitli sanatsal pozlarla poz verdiği bir yer olduğu ortaya çıktı. Kitapçıdaki sergiye, objelere ve hatta ikinci kattaki sergiye gelince, belki de pek hoşuma gitmiyor, bu yüzden bu hissi yaşıyorum.

Yan tarafta kahvaltı atıştırması yok. Burası gerçekten check-in yapmak istediğim dükkan. Her şey dolu ve kapının önündeki tabelada: Bugün dolu. Büyük cam pencereden yeşile bakan, içeride oturan, tatlı yiyip yavaşça kahve içen misafirleri biraz kıskandım.

YEPOM

Bu dükkan şuna dayanmaktadır: Kuzey Avrupa Ev alıcısının dükkanı iyi biliniyor ve onu bulmak çok çaba gerektiriyordu. Vientiane Sadece şehre gittiğimde öğrendim ... Dükkanın küçük bir cephesi ve iki katı var.İlk katta kahve satılıyor Oturup bir şeyler içip yavaşça hissedebilirsiniz. Kuzey Avrupa rüzgar.

panda! panda!

Gel Chengdu Pandaların etrafında bir yol yok.Panda üssü, duvara tırmanan ünlü İKON veya sokak sanatı olsun, etraflarında panda unsurları ile çevrili pandalar var.

|
To Top