Yunnan ve Guilin_Travels'in Beş İlinde Bahar-8 Günleri Kendi Kendine Sürüş Aranıyor - Çin Seyahati

Yalnız seyahat ( Kuzey Batı Populus euphratica) Tibet Ali Rüya Yolculuğu İlkbahar Aranıyor (beş güney ilinde 8 günlük otonom araç) Macera Lop Nur Ürün Kuzey Sincan Sonbahar renkleri ile git Daxinganling Sonbahar masallarını arıyorum Qaidam Döngü Hattında No Man's Land'in Sırrını Keşfetmek

Yalnız seyahat etmek istiyorum Arkada basit bagaj, Yolculuğa çıkın, Birbiri ardına garip şehirlerden geçtim, Güzel doğal manzarayı hissetmek için, Muhteşem etnik gelenekler, Uzun bir tarih ve kültür. Dünyanın dertlerini bir kenara bırakın, Şehrin karmaşasından uzakta, Barış arıyor İnsanlara sormadan lüks yolculuğun tadını çıkarın, Ne istersen yap şık.

Tüm seyahat fotoğrafları, yaşamın ebedi hatıraları olarak hafızanın derinliklerinde sabitlenecek. Bu fotoğrafların ardında o dönemin anısındaki yaşam durumu var! deneyim! Etkinlik! Ve bazı insanlar! Belirli duygular ve belirli müzik! ve daha fazlası....... Bu şeyler anılar okyanusunda seri olarak birbirine bağlıdır ve herhangi bir ipucu bu anılar dizisini aydınlatabilir. Örneğin, o anının belirli notaları, belirli sahneleri ve belirli kokuları yeniden ortaya çıktığında, tüm anı anında görünecektir. Zaman geçtikçe birçok şey düzelecek, bazıları yavaş yavaş bulanıklaşacak ve bazıları daha netleşecek ve hatta bazı derin anıların yumuşaklığı ve tazeliği, daha fazla özen ve koruma gerektiren, giderek daha dokunulmaz hale gelecek.

İnsanlar buluştuğunda iletişim gerçekten kaderdir! Bazı insanlar etrafta dolaşıyor ama beyefendiler arasındaki dostluk su kadar sulu ve bazılarının sadece kısa tanıdıkları var ama derin kardeşlikleri var. Geçen seferki gibi Tibet Yolculuktaki arkadaşlar, özellikle de eski komutan ve eşi kendilerini çok yakın hissederler. 2015 Bahar Şenliği'nden sonra, başlangıçta Lao Jihe Komutanı ile gitmeyi kabul ettim. Sincan Kara bak, bu sonbahar 2014 Tibet Ali Geziden sonra tekrar görüştük, ancak çeşitli nedenlerden dolayı birçok faktörü dikkate almak en iyisidir. Sincan Geziyi bu sonbahara kadar bırak ve onun yerine git Yunnan . Yunnan Aynı zamanda her zaman gitmek istediğim yer, bu yüzden çok etkiledi. Karar aceleciydi. Old Ji, ayrılmadan üç gün önce bana bir yol kitabı ve strateji yapmamı istedi. Hemen harekete geçtim, bilgileri kontrol ettim ve rehber olarak bir yol kitabı yazdım Lao Ji'nin aniden ateşi çıkmasını ve ayrılmadan önceki gün hastaneye kaldırılmasını beklemiyordum. Taiyuan Ayrıldım biraz endişelendim çünkü eski komutan ve karısı geçti Batı Sichuan Danba Rakımın daha yüksek olduğu Lihua'yı görmek için Jiaju Zangzhai'ye gidin, ancak Lao Jinin öfkesinin hiçbir ilgisi yok. . . . . .

Yunnan 8 günlük kendi kendine sürüş yol kitabı 3.7 Cumartesi: Komutan ve eşi Pan Kunming - Dongchuan Konaklama: Dongchuan Red Land "Fotoğrafçının Evi" Komutan çift 3.3 Taiyuan Oynamak için tüm yolu terk et Kunming Dinlenin, öğle saatlerinde havaalanından alın ve Pan ile tanışın ve düz gidin Dongchuan Kırmızı Bölge. Luojiwan ve Wafangliangzi'deki kırmızı topraklarda gün batımını ve gün batımı parıltısını fotoğraflamak. 3.8 Pazar: Komutan ve eşi Pan, Fang Dongchuan - Kunming - Yuanyang Teraslar: Yuanyang Duoyishu Terasları Aile yanı Sabah çekimi Dongchuan Güneş doğduktan sonra geri dönen kırmızı kara Kunming , Kentsel alandaki Dianchi Gölü'nü dolaştıktan sonra, Fang (Wu Hanfei) ile tanışmak için havalimanına gidin Kunming 18: 45'te varış) buluş ve acele et Yuanyang Teraslar. Ateş etmek Dongchuan Kızıl kara gün doğumu. 3.9 Pazartesi: Komutan ve eşi Pan, Fang Yuanyang Teraslar Puzhehei Konaklama: Puzhehei Aile yanı Sabah çekimi Duoyishu Terasları Güneş doğarken Hani köyünün halk geleneklerini görmeye gidin, akşam Laohuzui teraslarında gün batımının fotoğraflarını çekin, akşam doğrudan gidin Puzhehei . Ateş etmek Duoyishu Terasları Güneş doğarken, Hani klanı halk gelenekleri ve Laohuzui teraslı tarlalarda ziyafet çeker. 3.10 Salı: Komutan ve eşi Pan, Fang Puzhehei - Luoping - Guangxi Nanning Konaklama: Nanning çift kişilik oda Ateş etmek Puzhehei Doğal manzara, Luoping Tecavüz çiçeği. 3.11 Çarşamba: Komutan ve eşi Pan, Fang Guangxi Nanning - Guilin Yangshuo Konaklama: Yangshuo Aile yanı Ateş etmek Yangshuo Dış dünya Taoyuan Manzara alanı ve izlenim Liu Sanjie. 3.12 Perşembe: Komutan ve eşi Pan, Fang Guilin Yangshuo - Jiangxi Nanchang Konaklama: Nanchang çift kişilik oda Ateş etmek Yangshuo Lijiang manzara. 3.13 Cuma: Komutan ve eşi Pan, Fang Jiangxi Nanchang - Wuyuan Konaklama: Wuyuan Aile yanı Ateş etmek Wuyuan Tecavüz çiçeği. 3.14 Cumartesi: Komutan ve eşi Pan, Fang Jiangxi Wuyuan - Zhejiang Fuyang - Hangzhou Konaklama: Hangzhou çift kişilik oda Ateş etmek Wuyuan Moon Bay'in sabah görünümü.

En sevdiğim müziği kulaklıkla dinlerken, pencerenin yanındaki kabinde tek başıma otururken, pencerenin dışındaki kanatların altında süzülen bulutlara bakarken bir trans hissettim. . . . . . Seyahat eden birini ne zaman sevmeye başladığımı bilmiyorum. Seyahat etmeyi sever misin? Sahne için özlem mi duyuyorsunuz? Veya çevredeki ortamdan kaçmak?

08:35 Hangzhou uçmak Kunming Hava trafik kontrol gecikmeleri nedeniyle kalkış saat 9: 25'e kadar Kunming İniş zaten öğleden sonra saat 1 olmuştu ve komutan ve karısı beni iki saattir havaalanında bekliyorlardı.

Yakında gelmeli Yunnan Anladım, ama nerede olduğunu bilmiyorum, aşağıdaki tepede birçok rüzgar türbini var.

Uçak penceresinden fotoğraflanan bulut denizi de muhteşem.

Pencerenin dışındaki dağda Panshan Yol, ileri geri bir viraj gibi dağın etrafında dönüyor.

Bulutlarla örtülü yer yağmurlu ve sisli olmalı ve bulutlarla kaplı olmayan yer güneşli olmalı ama aralarındaki mesafe gerçekten çok uzak değil, tabi ki gökyüzünden bakıyorum.

Uçuş gecikmesi nedeniyle öğlen 12'den sonra vardık Yunnan Kunming .

Öğlen buluştuktan sonra, doğrudan eski mahallenin önerisine göre ilerleyin Dongchuan Kızıl Ülkede, otoban olmadığı için, komutan her yolu rahatsız etti. Daha sonra yanlış yola girdiğimizi öğrendik, eski bir yoldan gittik, çıkıp yeni bir yol açtığımızda yol koşulları çok daha iyiydi.

Dongchuan Kızıl arazi olarak kabul edilir Brezilya Dışarıdaki en heybetli kırmızı kara, ama sahne daha fazla Brezilya Kızıl topraklar daha muhteşem. Yanan kırmızı toprak, zümrüt yeşili sebze tarlası, eşsiz şekil ve zarif çizgiler mavi gökyüzü ve beyazla kaplıdır. Yunhe Öngörülemeyen ışık, gökyüzünden boyanmış bir tablo gibidir ... Renkler parlaktır ve insanları şaşkın, şok, baş dönmesi ve rüya gibi hissettirir.

Dongchuan Kızıl arazi bulunur Kunming Kent kuzeydoğu Yaklaşık 250 kilometre Dongchuan Xintian Kasabası, çünkü toprak daha fazla demir ve alüminyum, daha az organik madde, güçlü asitlik ve ağır toprak içeriyor. Sıcak ve nemli bir ortamda, topraktaki demir oksidasyondan sonra yavaş yavaş birikerek yavaş yavaş göz kamaştırıcı bir renk oluşturur.

Yanlış yoldan ve çaresizce koşuşturmadan dolayı nihayet gün batımında hedefe ulaştı. Waliang Odası'nda batan güneşi fotoğrafladım.Güneş yarım saat içinde battı ama sonunda batan güneşin fotoğrafını çektim.Gerçekten çok sayıda fotoğrafçı var.

Buradaki manzaralı noktalarda bizi rahatlatan bir şey var, yani bilet alınmıyor ve öylece dolaşabilirsiniz.

Kırmızı ve yeşil güçlü zıt renklerdir Önünüzdeki dağlar gibi paletteki parlak renklere bakıldığında güçlü bir görsel etki vardır.

Güneş battı, ama kırmızı dünyanın yamaçlarına bulutlardan yansıyan bir ışık huzmesi çok rüya gibi ve harika geldi.

Gün batımının fotoğrafını çektikten sonra gidip yiyecek ve konaklama bul, yaşa Dongchuan Red Land Photography Konuk Evi, 60 odası temiz ve düzenli ve fiyatı çok yüksek! Patron çok dürüst!

Gün doğumunu çekmek için Makan'ı kesmek için bugün 6: 20'de uyanın.Yükseklik de 2900. Rüzgar çok kuvvetli ve soğuk! Polar astarlı bir ceket giymeniz gerekiyor, neyse ki getirdim. Eski mahalledeki kamera tripodları, rüzgarın ne kadar güçlü olduğunu ve manzaranın güzel olduğunu gösteriyor.

|
To Top