Ekim sonunda Meili Snow Mountain Rizhao Jinshan - Yolculuk

Başlangıç

Miri Snow Mountain'ı izle güneş ışığı Jinshan bizim zamanımız Yunnan Yolculuğun en önemli özelliği olmasına rağmen, bu şanslı bir rekabet olmasına rağmen, güzergahın ön hazırlanmasına hazırlanmak da önemlidir. Bu sefer 31 Ekim'de bir kez başarı Başarılı bir şekilde görün güneş ışığı Kingsoft.

Hava Tahmin Aracı

Üç gün boyunca sakladık güneş ışığı Jinshan, göremiyorsan birkaç gün daha yaşa, ama gitmezsen Yağmur Sadece bir yandan Feilai Tapınağı'nda kalmak, konaklama fiyatı yüksektir ve bu nedenle oynanabilirlik yüksek değildir. 1. Mountain-Forecast Web Sitesi: ****** Bu aracı internette kullanmanın birçok yolu var ve ayrıntılara girmeyeceğim. Kullanımda, bazen Snow Mountain üstü bulutla çevrili olduğunu buldum. Ertesi sabah görmek, ama ulusal karayolu soğukluğundan uzaklaşmak kolay değil.

2. Genel Hesap Deqin County Rong Medya Merkezi: Dikkat ettikten sonra, Meili Snow Mountain Live Yayınını Mountain-Forecast ile birlikte gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz, daha iyi kullanım efekti (Canlı Yayınları görmemeniz önerilir güneş ışığı Kingsoft, sahneye sürprizler bırakın)

3. Feilai Tapınağı Sahibini Arayın ve Sorun: Yalnızca Mevcut Sezon'u değil, aynı zamanda son birkaç gün içinde de. güneş ışığı Jinshan'ın olasılığı.

takvim

Güzergah kabaca iki türe ayrılmıştır, biri bir gece Feilai Tapınağı'nda yaşamak, diğeri gecenin ortasından. Shangri La İzledikten sonra izledikten sonra Shangri La Öz 1. Bir gece tapınağa uçmak: Bir gün önceden araba al Deqin Feilai Tapınağı, Arabadan Araba Shangri La Kalkış için yaklaşık 3,5 saat, Lijiang Yaklaşık 6 saat kalkış. Ertesi sabah erkenden otelin izleme platformunda veya Fei Lai Tapınağı'ndaki gözlem güvertesinde güneş ışığı Kingsoft. fiyat: Shangri La Araba Deqin 220 + kişi başına 220 + konaklama Avantajları: Çoğu otel doğrudan görülebilir; ; Dezavantajlar: Otellerin genel fiyatı daha yüksektir, tapınağın izleme platformunun yakınındaki ışık kirliliği açıktır;

Deqinfei Lai Tapınağı Miri Geçmiş Otel

2. Gecenin ortasına gidin: Shangri La Güneşin doğuşundan sonraki gecenin ortasında genellikle saat iki veya üçte birçok otobüs grubu vardır, araba doğrudan Failai Tapınağı gözlem güvertesine, vb. Durar. güneş ışığı Jinshan tekrar bittikten sonra Shangri La Öz Avantajları: Fiyat, konaklama parasını ucuza kurtardı; Dezavantajları: İyi bir pozisyon istiyorsanız, güneş doğmadan önce uzun süre uçan tapınak gözlem güvertesine gelmeniz gerekir (aşağıdaki resim sabah 4. Çekim zaten fırsata ulaşmıştır), soğuk kıyafetlere dikkat edin;

Meili Snow Mountain-Observation Güvertesi

Konaklama

Feilai tapınağında gözlem güvertesinin yakınında birçok otel var. Otel tartışmak kadar iyi olduğu için, ne kadar yakın, ne kadar kısa olursa, daha kısa, bu yüzden arkasındaki çatıların görüş alanını kapsamaz. O zaman, Merri geçmişte yaşadık, hizmet oldukça iyiydi ve odada Snow Mountain'ı görebildiğimiz zamandan zevk aldım, ama fiyat gerçekten yüksekti. Otel yaklaşık 3500, uyarlanabilir Shangri La Yükseklikten sonra Feilai Tapınağı'nda konaklamada sorun olmamalıdır. Aşağıdaki kırmızı çizgi otel tarafından dağıtılmıştır

toplu taşıma

itibaren Shangri La Feilai Tapınağı'nın gözlem platformundan üç tür trafik vardır: Chartered veya Rolls, Ride -Ride, Otobüs 1. Charter veya Carpooling: Genellikle bir gün önceden ve Shangri La Hostel patronlarının çoğu yedi otomobil ve çoğu hala araba almayı seçiyor. Giriş genellikle daha güvenilirdir. 2. shunfeng: Yunnan Seyahat zamanı hala çok yararlı. Platformdaki siparişler daha güvenilirdir. 3. Otobüs: Git Shangri La Yolcu istasyonu otobüsü Feilai Tapınağı'ndaki gözlem güvertesine götürür veya Shangri La Yolcu istasyonu otobüse ulaşmak için alır Deqin İlçeden sonra Feilai Tapınağı'nın gözlem güvertesine gidin. Devletin sahip olduğu otobüs daha yavaş. Önlemler: 1. Yel değirmeniyle savaşmak çok zor. güneş ışığı Kingsoft çok geçmeden satışa sunulacak Shangri La O zaman daha fazla araba vardı. 2. Shangri La Yaklaşık 4.300 Merri Snow Dağı'na giden bir yol var. 3. Sürücü ustasından gün boyunca, Golden Shajiang Nehri'ndeki büyük Turbus gözlem güvertesinde durmasını istemeyi unutmayın ve manzara mükemmeldir.

Sonunda

Bazen seyahat etmeniz gereken şey, Meili Snow Mountain birkaç gün boyunca yağmur yağıyor. Yunnan Gezi, Miri Snow Mountain Flying Tapınağı'nda yaşamak için üç güne kadar harcamayı planladı, ancak sonunda otel sahibi bir gün içinde gerçek şansı görebiliyorum. Sonunda, umarım bu şans gitmek istedikleri herkese getirecektir.

Ağustos -Harbin Heihe Beş Günlük Tur
önceki
Kaçak Abujir+Yu Işık (Yağmur Lise'ye Giriyor)
Sonraki
Devriye 21-diqing
Gizemli Durum Yalan, yola çıktığınız sürece, geleceksin
Bahar Koşu Dağları Şeftali çiçekleri tam çiçek açtıklarında her zaman yağmura gider
Low Weiso Platosu'nda Pu'er gezisi, yemek, içme ve oynama gezisi
Pu'er'in üç ilçesinin derin turu, ezilme hissi
En son dünya mirası nerede? Jingmai Mountain Antik Çay Ormanı, Çin'deki 57. Dünya Mirası Sitesi oldu
Pu'er-najukugo kasabası
Jingmai Dağı'ndaki Time Village (Bahar Festivali'nin iki gün ve bir gece baskısı)
Dünyada Pu'er, ebeveyn kalabalığından kaçının -child Dreampix!
Pu'er.
Tatil Araba Kiralama Kendi Kendinden Sürüş Güzel Dağ Kasabası Keşfedin
Kalabalık Jingmai Dağı'nın üç günlük derinliğini gezin (Çin'deki en genç dünya mirası listesi)
To Top