Eski zamanı bulmak için Beiling'in kış turu_Travel Notları - Çin Seyahati

Qing Hanedanı'nın Zhaoling Mozolesi, Qing Hanedanı, Taizonghuang Taiji ve İmparatoriçe Xiaoduanwen'in ikinci kurucu hükümdarıdır. Bor Jijiite ailesinin mezarı, 2004 yılında Dünya Kültür Mirası Listesine dahil edildi ve 2008'de uluslararası AAAA turistik cazibe merkezi haline geldi. Ve için Shenyang İnsanlar açısından, biz hala "Beiling" demeyi tercih ediyoruz, çünkü o dönemde telefon ve internetin popüler olmadığı, iç ve dış turizmin henüz bir patlama oluşturmadığı dönemde, akşam yemeğinden sonra ve hafta sonu tatillerinden sonra boş zamanlarında genç ve yaşlı bir aile vardı. Burası bir yerdir ve aynı zamanda ilk ve orta okulların her yıl bahar gezileri düzenlemesi için ilk tercihtir.

Beiling Park

Beiling Park

Beiling Park

Beiling Park

Beiling Park

Parktaki yapay göl yavaş yavaş donmaya başladı.Göl donduktan sonra çocuklar için bir cennet: Buz pateni ve buz pompalamak güzel bir deneyim olacak.

Kışın güneş ışığı yaz kadar sıcak olmasa da yine de insanları sıcak hissettiriyor. Kuşlar da bu sırada dışarı çıktı ve toplandı.

Harika bir fotoğrafla karşılaştım.Yolun kenarındaki iki sandalye, ağaçlarla ve karla çevrili, sıcak güneşin altında sessizce oturan bir çift aşığa benziyordu. Kış geçer ve bahar gelir, yaz geçer ve sonbahar biter, etrafındakiler gelip giderler ama yine de birbirlerine eşlik edip koruyacaklar ki bu en uzun itiraftır.

Kemer

Zhenghongmen

Ronmen

Longen Tapınağı

|
To Top