Wang Xiaodian Batıya Yolculuk (2) - 28 Eylül Tianchi_Travel - Çin Seyahati

İlk durak: Urumçi-Tianchi Güneşli sıcaklık: Urumçi'de yaklaşık 20 derece, Tianchi'de yaklaşık 15 derece Sincanlı arkadaşların zaman ve iş verimliliği kavramları düşük Sabah saat 9'da otel lobisinde valizlerle zamanında toplandık. Önce, kilometre cinsinden hesaplanan 10.000 yuan (15.000'den 10.000'e kesilmiş) tutarında bir avans ödemesi yapmak için kiralama şirketine gidin. Başlangıçta, Shifu arabayı bir gün önceden incelemeye gitmeliydi, ama hiçbir şey yapmadı ve bizi arabayı incelemek için araç muayene şirketine götürdü, bu yüzden gecikti. Saat 11'den sonra Tianshan'a zamanında ayrılmadık. Bu bizim için sonraydı. Seyahat süresi büyük ölçüde azaltılır. Arabayla: Urumçi'den Tianchi'ye yolculuk yaklaşık 1,5 saattir Küçük bir kalp atışıyla "Phoenix Legend" ın yeni albümünü dinledim ve göz açıp kapayıncaya kadar Tianshan'a gittim.

Biletler: "Sincanınız yoksa, anayurdunuzun ne kadar büyük olduğunu bilemezsiniz; Sincanınız yoksa, anavatanınızın ne kadar güzel olduğunu bilemezsiniz. Tianchi'niz yoksa cennetin nerede olduğunu bilemezsiniz; bilet almazsanız, enflasyonun ne olduğunu bilemezsiniz." Tianchi biletleri pahalıdır. Dahası, bir parça 100 yuan kesinlikle uluslararası önemli manzara noktalarına uygundur ve indirim yoktur. (Bilet bütçesi daha önce tahmin etmediğimiz ve planladığımız büyük bir harcama miktarıdır. Kanas'ın en pahalı olduğu söylenir, birkaç yüz yuan'a mal olur. Yolculuğu tamamlamak için her kişiye 5.500 yuan bütçe ayırmadan önce, açıkçası çok ağlıyor. Büyükannem Changyun'un "fakir aile ve zengin yol" un mantıksız olmaması mantıksız değil, bu yüzden vücudundaki gümüş miktarı mümkün olduğunca yaklaşık 2 bin.)

Tianchi, ormanları ve gölleri koruyan, sürekli değişen kraliçe gibidir; mavi kalpte şeffaf gözyaşları, hafif bulutlar ve sis, yumuşak güneş ve güzel, vadide saklanmasına izin verir, binlerce yıldır uyur ve bazen tüm su canavarı uykusunda kafa karıştırıcı ve kafa karıştırıcı olarak çıkar. Bazen renkli Buda ışığıyla parlayan, insanların kalbini gizleyen dünyanın gözleri, gizemli berrak suya ve güzel bir kabusa sarılır.

Binlerce basamağın tepesine tırmanmak.Eğlenmek istiyorsanız, sürekli değişen kraliçenin büyüsünü tam anlamıyla yaşamak için manzaralı noktada 4 saat kalmak en iyisidir.Her köşe en sevilen "kadın" ile buluşabilir. Rüzgar esiyor ve kalp sakin ve doğal, ama korkunç sanatsal fotoğraflarımız her şeyi kesintiye uğrattı.

Sırf sabah hazırlıkları uzun süre devam etti diye, ilk gün dolu değildik, bu yüzden Tianchi'nin üst baldırından üç saat sonra koşarak buzağıyı yol boyunca titreyerek ovuşturduk. Sonraki durak: Ölüm Ülkesi-Renkli Şehir

|
To Top