Soğukta Yılbaşı Gecesi Batı Yunnan sınırının cazibesi, yurtdışına gitmeden Güneydoğu Asya tarzını deneyimleyebilir - Yolculuk

Pazar Acele etmek Ruili Genellikle üç şehir oynuyor, çünkü birbirlerinden sadece 100 kilometreden fazla uzakta ve bir buçuk saat içinde gelebilirler ( Pazar geç saate kadar yatmak Ruili Ve Acele etmek Ortada), mimari stil, iklim ve yerleşim biçimleri ve manzara çok farklıdır. Egzotik stile ek olarak, Yunnan -Bma otoyolunun mucizesini de hissedebilirsiniz. Çin Anti -Japon Savaşı'ndaki tek uluslararası koridor , Savaşın arkasına ve ön cepheye savaş alanına bağlı olarak, otoyolun batı bölümü Xiaguan'ı geçti, Taban Birlikte Longling Birlikte Pazar Takacho, dünyanın en sağlam dağlık alanlarını ve en çalkantılı nehri geçtikten sonra, herhangi bir mekanik ekipman olmadan, Yunnan İnsanlar günde 2 kilometre hızla ileriye doğru uzatmak için kendi ellerini kullanıyorlar. Pazar Birlikte Ruili Ve Acele etmek Japon karşıtı dönemde, burada yoğunlaşan Japon birliklerinden muzdaripler Çin Ter ve ter ve inatçı ruh tarihi. buradayım Pazar 2 gün oynadıktan sonra Acele etmek 2 gün oynadıktan sonra Ruili 1 gün oynadıktan sonra, herkese yardım etmeyi umarak çözdüğüm bu üç şehri oynamak için bir rehber var.

Seyahat Hazırlığı

1. Güneş kremi: kış Pazar Bu alan gün boyunca çok sıcak ve güneş aynı zamanda yeterli güneş ışığı Ayrıca güçlü, zarif gezginler güneş yanığı ve güneş yanığını önlemek için güneş kremi uygulamayı asla unutmamalıdır. 2. Kalın Ceket: Hava Tahmini, Pazar Ruili Acele etmek Üç şehirdeki en yüksek sıcaklık, öğlen güneşin altında durmak çok sıcaktır, ancak burada gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı çok büyüktür. Soğuk algınlığı önlemek için giyin.

Trafik

Kasvetli Pazar Ve Acele etmek Hepsinin havaalanları var ve doğrudan uçabilir. Kendini sürerek sür, ben Chengdu Kendini Sürüş Pazar 1.200 kilometreden fazla, bir gece için bir araba için daha uygun. Yan çizmek Pazar Birlikte Ruili Ve Acele etmek Üç şehir arasında, Pazar Ve Ruili Özellikle büyük değil Pazar Konumlar Peacock Lake Tourist bölgesinde yoğunlaşmıştır. Acele etmek Nispeten büyüktür ve her cazibe arasında belirli bir mesafe vardır.

Otel seçimi

Aşağıda kaldı otel. İyi hissediyorum.

Pazar : Lifeng Hotel'i tavsiye edin ( Pazar Kare dükkan) Zincir otel, kalite garanti edilir, karşı taraf Pazar Meydan, meydan, yerel halkın hayatının nefesi ile dolu, kare dansta danslar var. Pazar Merkez alan aynı zamanda bir dönüm noktasıdır. Meydanın iki ucunun her birinde burada yaşayan Dai ve Jingpo insanlarını temsil eden sembolik kapılar var. dostluk Salon. Akşamları, ışıklar muhteşem ve tezgahlarda büyük bir yer var. Otel mesafesi Pazar Birçok cazibe merkezleri yoktur.

Acele etmek Acele etmek Birçok kişi check -in yapmayı seçebilir Barışçıl Antik kasaba, ama içinde yaşamayı tavsiye ederim Acele etmek Şehirde, çünkü Acele etmek Büyük cazibe merkezleri kentsel alan bir merkezdir. Barışçıl Eski kasabalar hala diğer cazibe merkezlerine gitmek için kentsel alandan geçiyor. Kaldığım otel: Acele etmek Padon Çiçek akışı Hot Spring Hotel geç saate kadar yatmak Acele etmek City Villa bölgesindeki bir aile içi park için çok uygun ve uygundur, ancak araba kullanmazsanız, kişisel olarak trafiğin rahatsız olacağını hissediyorum. Otel çok rahattır ve Sanitasyon da temizlenir.

Yiyecekleri kaçırmayın

Gelmek Pazar Acele etmek En önemli şey yemek yemek ve yemek ve birkaç iyi yer tavsiye etmektir.

Pazar . Öne çıkan yiyecekler: Yem parçalı, foama, limon tavuk ayakları, sallama, serpilmiş, hayalet tavuk, barbekü, yeşil yaprak şölen ...

Lin Yuanzi: Lifeng Hotel'e çok yakınım. Yunnan Pirinçten yapılmış ince toz, soluk bir pirinç kokusu ile daha serttir, ayrıca tadı ile yeşil soğan biberi eklersiniz. Karakteristin bir özelliğini eklemeyi unutmayın, ultra ince kek derisi yumurta sıvısını sarar, yağa yuvarlar, çıkarın, küçük bir parçaya kesin ve sonra tatlı rafine sütü, tatlı ve hassas bir şekilde dökün , yerel bir tatlı gibi, yerel bir tatlı gibi, yerel bir tatlı özü gibi mang xingyan xing barbekü: gel Pazar , Barbekü köyüne gittiğinizden emin olun. Gokunun Küçük Avlusu: Dai Halkının yakınında bulunan özel bir yemek, tadı iyi, fiyat pahalı değil, yemek istiyorum Pazar Özel yemekler var ve bu Paula'nın en iyisi, birçok blogcu Pauda'nın eski süt evini itti. Bu çok tatlı ve süper lezzetli değil. Ailesi Samsi var, otantiktir ve daldırma sorbe gerçekten ağır bir tat hissediyorum.

Dört Gece Market: : Gold Pagoda'dan uzakta, akşamları bireysel mağazalar açılmıyor. . En İyi Food City: Buraya öğlen gelebilirsiniz. Pazar Özel Süt ve Gan Gan Tavuk Ayakları'nda birkaç iyi bilinen dükkan mevcuttur.

Yeni oyun fabrikası pazarı: Gençlerin gece pazarları için daha uygun.

: Bu aslında bir gece pazarı değil, daha çok zarif cazibe merkezleri gibi. Güneydoğu Asya Tat, burada her iki tarafta da çok canlı.

Acele etmek . Ma Dong Malezya Bakır Karma Sığır Evi (No. 2): Bakır Scoop Beef Is Acele etmek Özellikler, yangın karbon ateşi, pot bakır bir pot, iş çok iyi çünkü sıraya girecek, park yeri yok, ucuz. ve tatmak zorundasın Acele etmek Kurtuluş, yani yem tabletlerini kızartın.

Annenin tadı ( Barışçıl Guzhen Mağazası): Barışçıl Antik kasabada, iş çok iyi ve fiyat ılımlı. Çin Acele etmek Kuru fasulye, neyse, yine de başka bir yerde yemedim, tadı kızarmış karides dilimleri gibi. : It is also recommended by the owner of the homestay. The old shop has been in the old shop. The reviews are all 11 years. Almost all of them are eaten by locals. There are no menus. You can taste Yerel vanilya kaburgaları. : sadece içeri Acele etmek Volkan parkının yanında, volkan bu oynamadan sonra, aynı zamanda büyük bir sebze bahçesi var. Ayrıca garsonu alıp pestisit ve süper taze yapmak için sebzeleri seçebilir.

Ruili Büyükanne Tadı: Fortune Meydanı'nda, çok maliyetli bir restoran Yunnan Zincir mağazası, deneyebilirsiniz.

Pazar . : Pazar Cazibe merkezlerine, ikonik binalara ve burada yaşayan Dai halkının kutsal topraklarına gitmelidir. .

Silver Tower: Altın Kulenin aksine, yüzlerce metre için Altın Kuleden yürüyün. Kule Erişte daha büyük olmalıdır.

: Bilet etmeyin, sadece açık bir alanda, cazibe merkezleri küçüktür ve birkaç dakika sonra oldukça nadirdir.

: İçinde çeşitli nadir bitkiler var, Örneğin Beyaz Bougainvillea ve Vahşi İncirler. Bilet 40 yuan.

Acele etmek Kasvetli Barışçıl Antik Town: Antik kasaba çok güzeldi ve bir gün için alışverişi bitiremedi. Lijiang Antik şehir, ancak arduvaz yolları genellikle yorgun olacaklarsa, burada yavaş zaman yaşamak için 1-2 gün bırakabilirsiniz. kişi başına yuan. Sıcak Hai: Hot Spring'i her yerde görebilirsiniz ve sıcak hava burada bir sis görebilirsiniz. Yunnan "Yumurta yumurtalarda satılır" kapıya girer. Çevrimdışı daha. Acele etmek Evet Çin Ünlü jeotermal alan, yerel kaplıcalardan emin olun. Bir mayo, yurtdışında mayo satan birçok küçük dükkan pahalı değil. Kaplıca çok rahat, kükürt hamuru yaşayabilirsiniz, çeşitli buhar evleri vardır ve doğal buharlı fıstık ve patates tadabilirsiniz. Sıcak SEA'nın yuvarlak bir gezi aracı seçebileceğinden emin olun, ancak bir gezi arabası seçerseniz, sadece bir manzara izlemek için dağın tepesine ulaşabilirsiniz. Down, parkurlar ve şeritler tamamen ayrılırlar. .

Kasvetli Acele etmek Volkanik Jeoloji Parkı: Şu anda 97 volkanik cisim ve dijital lav platformu var. Manzara, Dakongshan ve Xiaoshan Dağı'nı içerir. görüldü. Volcano ağzı bir havza gibiydi. Burada da sıcak balonlar alabilirsiniz, ancak erken gelmelisiniz ve sabah temelde bitti. : Batı Yunnan'daki anti -Japon Savaşı Müzesi'ni nadir görülen büyük bir Japon Savaşı anti Mezarlığıdır. Eğer zaman yeterli ise, herkese çok fazla ilgilenmedim, sadece oynamak istedim. Acele etmek Her türlü manzara, çünkü aile buraya gelip takip etmek, burada yürümek, sefer ordusunun hikayesini anlamak ve duvarın duvarındaki yoğun oyuncuların isimlerini görmek istiyor. Batı Yunnan Anti -Japon Savaşı'nın Anma Salonu ayrıntılı olarak, Batı Yunnan'daki Japon karşıtı dönemin hikayesini anlatıyor. Acele etmek Sonbahar, yeniden yakalama vb., Trajik kan ve ateş tarihini anlamak için beni hızla savaş ateşi dönemine çekti ve ayrıca bu yolculuğun yeni bir anlayış ve duyguları verdi. Acele etmek Birlikte Pazar Aynı zamanda farklı algıları var, ancak bugünlerde değişim gücünü hissetmek zorundalar. Çin şehri Yılın savaşının izlerini görmek neredeyse zor.

Ruili Yizhai'deki iki ülke: Çin ve Myanmar arasındaki sınırda bulunan köyler aslında iki ülke demir çitlerle ayrılıyor. Myanmar Kırsal kesimde kimse yok, gibi görünüyor Çin Sonbaharın tam olarak çevrili olduğu bir ayak var. Bazıları yapay olarak üretilmiştir Güneydoğu Asya Stilin manzarası hala mümkün.

Kardeş : Kız kardeşin Limanı anlatılan bir Ulusal Sınır Ticaret Limanı, bu yüzden Çin Burma'da Ticaret Ülkesi koridor Ülkenin karşısındaki en yoğun bölgelerden biri Myanmar Mu kardeş kasaba. Sınır korkuluklarına çok yakın olmasına rağmen, bu da Çin ve Myanmar'da bir yer görebilirsiniz. ve benzerleri.

Sınır çizgisinde mangshi ruili şehir
önceki
Bir Break -Mang City
Sonraki
Dünyanın 75. istasyonunun dünyasına gülmek
Yunnan 10'da kendi kendini süren tur stratejisi: Lijiang-Tiger Jumping Gorge-Dali-Tengchong-Hanyuan (2023.12-2024.1)
Sınır Gösterim Adım Yurtdışına Gitmektir.
Mangshi / Meşgul Değil Tengchong / Caichong
Xinyang Kırmızı Eğitim Üssü
Dabie Mountain Kırmızı Eğitim Eğitim Sitesi Öğretim Noktaları
Kaç tane yerel özelliklere sahip sonbahar yiyecekleri yedin?
Yunnan'da hangi chongqing taban tenceresi en iyisidir? Mükemmel iyileşme chongqing tadı!
Zhangjiajie Seyahat Rehberi, Zhangjiajie Self -Kılavuzlu Tur, Kendinden Sürüş Seyahat Trafik Rotası Tam Akıncılar
Sanya turu
Çin -BURMA tarafı | Dehong Sınır Kasabası
Yavaş yavaş güneybatı tarafında yürüyor -Mangshi, Tengchong ve Kunming 7 günlük ücretsiz seyahat (birden fazla toplu taşıma dahil)
To Top