2023 baharında, Huize'de, Kızıl Toprakta, o renk bulutunda. Öz Öz Öz Öz Öz - Yolculuk

Aralık 2022'den sonra Güney Jiangsu'dan Yunnan Geri dönerek, ikisi 2022'deki kendi kendine sürüş turuna veda ettikten sonra, 2023 baharında tekrar Caiyun'a döndüm. Kunming Kendini sürdüğü için bir araba kiraladıktan sonra. Bu gezi kısa olmasına rağmen, her zamanki gibi gevşek. Öz Öz Öz Öz Öz

ayrılmak Su yapmak Ve Kendi kendine bağlı olmak Ondan sonra Yunnan Son durağı "Kral Qian'ın Memleketi" ni görmek - Qu jing ile ilgili Huizawa Öz

Haifeng sulağı Qu jing şehir Fayda Bölgedeki Dapo Township, Huizawa Yolda, on kilometreden on kilometre daha fazla var.

Öz

Haifeng sulak alan ~~~ "Yunnan Xiao Guilin"?

İlçe yolu dar olmasına rağmen, yol boyunca kırmızı arazide dikkatlice geri kazanılan tarım arazilerine ek olarak kolaydır. taş orman Bu arada, bir resmi çerçevelemek için zaman zaman arabayı durdurmak istediğim göze gerçekten hoş görünüyor. Öz Öz Öz Öz Öz

Qu jing

Qu jing

Qu jing

Bakmak Qu jing Resmi web sitesi tanıtıldı, Fayda SeaFeng sulak alan, Liculingo Haizi sulak alanına dayanmaktadır. Uçurumlar, taş zirveler ve taş orman Mağaraların yanı sıra "doksan -nine dağlar, doksan -nine zirveleri" ve " Yunnan Küçük Guilin "İtibar. Ne yazık ki, bir sulak alana yakalandım ve küçük bir uçak getirmedim, bu yüzden doksan -dokuz dağ ve doksan -nine zirveleri olup olmadığını inceleyemedim .......

Qu jing

Qu jing

Qu jing

Sallanan suyun yanında, suyun berrak su merkezinde oturan bronzlaşmış konik dağlar gördüm ve dağlar yemyeşil ağaçlarla doluydu. Bir grup kuşta bulunan kuş grubu, önlerindeki dramaya yükseldi. Öz Öz Öz Öz Öz Çift inişli kanatlarım olmadığı için alay ediliyorlar mı?

Qu jing

Qu jing

Qu jing

Qu jing

Qu jing

Sulak alanların derinliklerinde, sessiz gölün yanında geniş otlaklar var ve hala mavi akarsular var.

Qu jing

Baiwu köyü

Qu jing

Huanhu yolunda, atlayan bir kırmızı toprak ve mavi dağlar ve su yolunda sürüyor. taş orman Sulak alanın tüm hayal gücünü tatmin etmek için mağaralar ve otlak haifeng karst sulak alanları var.

Qu jing

Qu jing

Qu jing

İpuçları: Gölün etrafındaki yoldaki yol uzun zamandır onarılıyor ve araba tozu geçti. Sulak alanda catering sağlayabilecek çiftlik evleri var, ancak çok fazla ziyaretçi yok.

Huizawa Ancient City ~~~ "Qian Kralı Memleketi"?

Huizawa Jinsha Nehri'nin doğu kıyısında yer alan, ülkedeki Jinsha Nehri, Niulan Nehri, Xiaojiang ve Yihe Nehri'nin su akışı nedeniyle adlandırıldığı söyleniyor. tarihte, Huizawa Gelişmiş bakır endüstrisi nedeniyle ilçe çok müreffeh. En parlak gün boyunca Huizawa Pekin bakırının ülkenin % 60'ından fazlasını oluşturdu ve bir zamanlar "10.000 milin ilk şehri" adına sahipti. Ming Hanedanlığı'nın Otuz Dört Yılında (MS 1555) İmparator'un söz vermesine izin verildi Huizawa "Jiajing Tongbao" döküm. Huizawa Her şeyden önce, bir "Jiajing Tongbao" bir hatıra madeni para açtı. Bu bakır madeni para şimdiye kadar, 57.8 cm çapında, gözeneklerden 10.24 cm ve 41.5 kg ağırlığında korunmuştur. Huizawa "Kral Qian Memleketi" sloganı şehrin her yerinde görülebilir ve Jiajing Tongbao'nun gölgesi bile kanalizasyonun rögar kapağında bile olabilir.

Huizawa Parkı

Antik Huizawa kasabası

Huizawa: Huizawa Park

Huizawa Antik şehrin dışında bir tane var Huizawa Park, parkın merkezi "Jiajing Tongbao" nun eski para heykelidir. Bu bakır heykel, insanların istekli arayışını ve zenginlik özlemini ifade ediyor.

Gelmek Huizawa ,özleyemem!

Huizawa Parkı

Kırmızı bir köprü paradan geçmek için güzel bir arkla boyanır ve turistler görmek için köprüye gidebilir Huizawa Manzara, sondaj para alabilirsiniz.

Huizawa Parkı

Huizawa Parkı

Qianyan'ın gözlerinin karşısında Huizawa İlçe hükümetinin ofis binası, çok muhteşem bir bina

Öz

Huizawa Parkı

Hala park meydanında var Huizawa Ünlü Tang Jiyao'nun at yolculuğu heykel gibidir.

Huizawa Parkı

Parkta emekli bir uçak da var, genellikle çocuklar tırmanmaya geliyor.

Huizawa Parkı

Huizawa Antik şehre Ming ve Qing hanedanları sırasında "Eski Mimarlık Müzesi" olarak adlandırıldı, çünkü şehrin salonlarında ve birçok tapınakta birçok tapınak vardı. Ming ve Qing hanedanları sırasında bırakılan kültürel kalıntılar ve mimari kaydedildi Huizawa Aralarında bakır iş kültürünün refahı, Jiangxi , Huguang, Fujian Birlikte Guizhou Birlikte Jiangnan Birlikte Yunnan Birlikte Sichuan Birlikte Shaanxi Bu sekiz konferans salonu (toplu olarak Huizawa Guild Hall) 25 Mayıs 2006 tarihinde, ulusal kilit kültürel koruma olarak listelenmiştir. Tabii ki, antik şehirde dolaştım ve derinlemesine keşif yapmak için cazibe merkezlerini takip etmek istemedim.

Antik Huizawa kasabası

Antik Huizawa kasabası

Huize: Jiangxi Guild Salonu

Sekizinci Konferans Salonu'nda, Jiangxi Salon, satın alınması gereken tek (20 yuan/kişi) cazibe, çünkü Huizawa Antik şehirdeki en büyük ve en eksiksiz koruma salonu. Jiangxi Wanshou Guan olarak da bilinen salon, Jiangxi Tüccar yerleşik Qingkang Xi'nin (1711) elli yılında, Yongzheng'in (1730) sekizinci yılı yok edildi ve Qianlong'un (1762) 27. yılı yeniden inşa edildi. Jiangxi Salon kuzeye doğru üç -geçişli avlu vardır ve GATOUSLAR, GUANYIN Tapınağı, Xiaoyuan Garden, Xiaosai, vb. Tüm mimari muhteşemdir ve taş oymalar ve ağaçlık süreci çok zariftir.

Antik Huizawa kasabası

Salonun kapısının arkasındaki eski drama platformu, çatıdan önce ve sonra kırk iki kanat ile üç katlı bina tarzı bir bina. Alt katman içeri ve dışarı koridor İkinci kat sahnedir ve üç katavuk çatı katı bir tapınaktır. İçeri Fu, Lu ve Shou Samsung.

Antik Huizawa kasabası

Antik Huizawa kasabası
önceki
Yingkou Liaoning Tuanshan Ulusal Okyanus Parkı Yarım Gün Turu
Sonraki
Zunyi, guizhou, günde iki gün, bir gece derinlemesine
İlkbahar Yunnan yolculuğunda yetişme kuyruğu
Yunnan 9, 7: Feilai Tapınağı+Napa Denizi
Rizhao Jinshan'ın özgürlüğünü elde etmek için Yunnan'a kış seyahati
[Shangri -la] Kalbimde güneşi ve ayı bulmak, Merri'nin ışığını kovalayarak
Xiangmei Benangli
Yürüyüş yağmur ışığı, bkz. Rizhao Jinshan adım
Snow Mountain'a bakıyorum, kanyona bakıyorum -Hujiu Gorge Karayolu Yürüyüşü
Shangri -la 6. Derin Tur Rehberi'nde
Yürüyüş Yujie (çocuklar)
Kuzeybatı Yunnan'da "Yarım Yaşam" Turu -diqing İstasyonu
Meili bakış: Dağları uzaktan görün ve size yaklaşın
To Top