[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel) - Yolculuk

Tekrar gelmek istediğimi söyledim, bu hayır, başka bir hafta sonu, randevu olarak geldik! Ve Mogan Dağı İkinci tarih, önce gözler kilitlendi Mogan Dağı Orijinal dünyada Chanye dağının temasını gördüm.

Neden orayı seçmelisiniz? Orijinal dağı görme temasını gördünüz mü? "Zen Ye" kelimesi orada geniş bir açık ev olmayacak. Ve aslında altı duygularımın yanlış olduğunu göster. Orijinal dünyadaki bu aile, güzel dağlarda Zen ile dolu görünüyordu. Tabii ki, hizmet ve deneyim duygusu dolu ve bonus.

Keşif aşırı üssü keşfedin

Benimle bir göz atın! Önce bir makyaj fotoğrafı yayınlayalım! Ha ha itibaren Şangay Tekrar kalkış, üç yolculuk aniden son derece uzun oldu. Tabii ki, yolculuğu değişmedi ve bu sadece benim acil zihniyetim.

Orijinal Dünya Mountain Chanye Tema Homestay'ı görüyor

Orijinal dünyada Chanye dağının temasını görüyor, Erdem Kralın Dağı'nın tepesi deniz seviyesinden 588 metre yüksekliğindedir. Mesafenin olduğu yerde uçak arabalarına ulaşılabilir Xiaoshan Uluslararası Havaalanı yaklaşık 2 saat sürüyor ve geliyor Erdem Batı Tren İstasyonu, Huzhou Ayakla ve Hangzhou İstasyon en fazla bir buçuk saat bekler. Eğer göz kırpmak istiyorsanız, geleceksin ve gittiğinizde yavaşça gideceksin.

Dağın tepesinde inşa edildiğinden, araba sürdüğünüzde birçok köşeyle karşılaşacak ve bir dağ yolu ve on sekiz köşeyi düşüneceksiniz. Benim gibi çok endişeli insanlar sakinleşebilir, haha Bir bakışta, sessiz ve yalnız olmayı seven insanlar kesinlikle bundan hoşlanacaklar. Dağların çevresinde tüm taraflar var ve evin arkası dağa, rüzgara, rüzgara karşı su "Arka dağ" muhtemelen öyle.

Demlemek Mogan Dağı Eğer diğer odalar yıldızlarla karşılaştırılırsa, orijinal sınır parlak kategorisidir. Çevredeki manzara güzel ve güzel. Ben geldiğim anda, dağ ormanının lezzeti insanları rahat hissettirmek için yüzden geldi.

Dağ yolundaki orijinal Mountain Road'un genel tasarımını gördükten sonra, eşsiz ve zarif bir tat var. Basit ama abartılı değil, ancak atmosfer düşük anahtarını hissedebilir. Birçok bina bir sürüm albümü gibidir, ancak aslında bir duygu. Orijinal dünyada bana verilen duygu ve tanıtım neredeyse tutarlıdır ve bunu bir bakışta görebilirsiniz. Houshan'daki bambu ormanı orijinal dünyayla entegre edilmiştir. "Dağları gördüğü" söylenir, ancak yine de dağlarla çevrili olmak gibidir. Sabah ve akşam, dünyanın dışında söyleyerek bulutlarda ve sis içinde olacaksınız Şeftali kaynağı Evet, bunun bir peri olduğunu söylemek abartı değil. Kalmadan önce, sanırım sıradan aile şirketlerinden farklı olacak.

Check -in Time çok kullanılmıyor. Orijinal dünyanın ön platformu çok samimi olduğu için, kontrol bilgilerini bir gün önceden bizimle onaylamıştı. Dağdaki rota bize bulamadığımızdan korktuğunu söyledi. Not: Burada ücretsiz otopark var ve pick -up ve pick -up hizmetleri var.

Beş yıldız olmasa da, ön bürodan hizmeti temizlemeye kadar çok profesyonel. Gülümsemeler her zaman en iyi yakınlıktır. Konukların coşkusu, ayrılana kadar dağları görmek için orijinal dağa girmekten başlar ve devam eder. Değerli olma hissi, insanları her zaman bir tür ustadan memnun hissettirir, uh! Çok memnunum haha!

İçindeki tesisler oldukça iyi ve birçok bilinmeyen soru ön büroda açıkça sorulabilir. Ön bürodaki hizmet sabırlı ve samimi ve otel haftası olacak Sınır Mağazadaki tüm durumlar bize söylüyor. Zaman sadece gün batımı ise, check -in yaptıktan sonra servis personelini takip edebilir ve gün batımını izlemek için Houshan Tea Bahçesi'ne bir gezi arabası alabilirsiniz! Buradaki güneşin doğuşunun bir zorunluluk olduğunu biliyordum, bu yüzden gelmeden önce kamera eserini hazırlamıştık! Yu Yunzhong'daki güneşin doğuşunu ve gece önce gün batımı olan dağ ormanı ve kahvaltıyı nasıl özleyebilirim!

Oda kartını alın ve mutlu kalın! Oda oldukça iyi. "Serçeler tüm iç organlar olmasına rağmen" dediği gibi, dağları görmek için orijinal dünyada değiştirilmeleri gerekiyor. Serçe küçük değil, her şey!

Büyük süitteki donanım tesislerinin hepsi mevcuttur ve bunun nedeni gecenin çok soğuk ve zemin sıcak olması olabilir. Bir dubleks süit ise, tavandaki yatak da doğrudan sunroof üzerine verilebilir! Ne düşünüyorsun? Tabii ki yıldızları izliyor! Hava yeterince iyi, belki Aurora'yı kar evinde görme hissini bulabilirsiniz. Tabii ki, Aurora yok, ama belki birkaç meteor.

İşleri kısaca koyduktan sonra, hemen tekrar dışarı çıktık! Gün batımını bekliyorum, aynı zamanda dolaşmaya da hazırsınız.

Sadece zarafet değil, orijinal dünyanın tasarımına bakın, ayrıntılar Şangay Özel zarif. Tüm odaların dağ manzarasına baktığını fark ettik. Burada yenilmez deniz manzarası odaları yok, ama yenilmez dağ manzarası odaları! Hakkında bilgi al! Toplantıyı ziyaret ettikten sonra içi buldum Güney Asya Birçok unsur var ve Zen dolu. Böyle bir iç dekorasyon artık sıradan yıldız otellerine kaybolmuyor!

Gün batımı çok dağınıktı ve gökyüzü karanlık olduğunda, dağlardaki bulutlar hafifçe görülebilirdi. Görünüşe göre huzurun güzel manzaranın güzelliğinden uyanmasını beklemeniz gerekiyor.

Bahsetmem gereken orijinal dağların kahvaltısı! Orijinal dünyada dağı gören patron Malezya İnsanlar, bu yüzden bu aile aynı zamanda yakındaki en ünlü Malay restoranı.

Otelimdeki Malay mutfağı lezzetli. Kumlu tavuk şişleri, et -Bone çayı, sos karides gibi Malay yemeklerinin tadı harika! Çeşitli köri! Süper lezzetli! Kanton mutfağı ve Malay mutfağı da çok iyi! Dahası, yenilmez dağ manzarası restoranda görülebilir! Özellikle kahvaltıda en belirgin! Dağlarda ve ormanlarda oturma hissi olacak. Not: Öğle ve akşam yemeği, çocuklar 1.2 metrenin altında, 1,2 ila 1.4 yarı fiyat ve 1.4 metrelik tam ücretler ücretsiz olabilir.

Kahvaltı demek istiyorsanız, daha fazlasını seçmelisiniz. Sadece iyi tadı değil, saf doğal ve doğal olarak sağlıklı. Ayrıca kızarmış pirinç erişteleri veya batı tarzı köri ve tereyağı gibi Çin tarzı yemekler de vardır. Birçok içki, sadece ihtiyaç duydukları şeyi al. Ayrıca yemek sipariş edebilir ve misafir odasına gönderebilirsiniz ve ağırlık hala yeterlidir. ! Kahvaltı ücretsiz! Sadece 7: 30'da başlamak için dikkat edin ve iki saat bitirin. Eğer küçük arkadaş kaçırırsa, gerçekten üzücü oldu. Akşam yemeğinden sonra yıkamak için odaya geri dönün. Dağın tepesinde olmasına rağmen, küçük detaylar var. Örneğin : Kamu bölgesinde ve dışarıdaki odalarda ücretsiz WiFi vardır. Görüşlerinizi arkadaşlarınızla istedikleri zaman paylaşın, bu kesinlikle gereklidir!

Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
önceki
2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi)
Sonraki
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
Bali'de Bali'de Yaz 201820182018
Geç Akan Hesap ----- Kyoto Nara Osaka
"Yilu" yolda aşkınız var
Mogan dağlarında evcil hayvanlar
Bali Düğün Yolculuğu-Seyahatiniz daha mükemmel bir şekilde önleme Pit Kılavuzları
To Top