April sürücüsüz (Kunming-Dali-Lijiang-Shangri-La) _Travels - Çin Seyahati

Zaman: 21 Nisan - 26 Nisan 2017 Seyahat: Uçak Kunming Merhaba başla Araba kiralama Araba kiralama 6 gün boyunca 780 yuan, 3000 depozito Kunming - Dali - Lijiang - Shangri La Maliyet: İki kişi için 6300, beklentimizin ötesinde ve uygun maliyetli.

4.21 uçuşumuz saat 06.45 Guangzhou Baiyun Havaalanından hareket edin ve varış Kunming Changshui Havaalanı saat 9 civarındadır. (Tabii ki bilet kişi başı sadece 300, hahaha)

Uçakla uçarken pek çok önlem vardır, lütfen dışarı çıkmadan önce kontrol edin (uçağa sıvı getirilemez) Uçakta cep telefonlarına izin verilmez. Bunların hepsi uçakta SLR ile çekimler, gündüzleri gökyüzü gerçekten güzel, mavi ve beyaz bulutlar.

Geldi Kunming Havalimanında arabayı almak için E07 otoparkına gittik ve sonra Yunnan yolculuğu. özel hatırlatma, Yunnan İhlaller kesinlikle yakalandı.

Önce tekrar geliyoruz Yunnan Üniversite, araba giremiyor, yol kenarına park etmek 10 yuan park ücreti alıyor. Sonra Mobike ve ofo'ya gittik, ama içeri girmeye hazırdık ve bisikletlerin içeri giremeyeceğini gördük. Hiçbir yolu yoktu, bu yüzden eğlenmek için yürümek zorunda kaldık!

Yüzmek Yunnan Üniversiteden sonra Cuihu Park'a bir bakmaya gittim, belki geçen yıldı, bu yüzden pek bir şey hissetmedim. İzledikten sonra gideceğiz Yunnan Üniversitenin yanındaki restoranda sıradan bir yemek yedim ve yola çıktım Yunnan Etnik köy.

Yine yağmur yağdı ve biz oradaydık, içeri girmeyi planlamıyorduk ve sonra birkaç dakikalığına Dianchi'ye gittik, yola çıkmaya karar verdik Dali .

Kunming Aksi taktirde kış gelmedikçe martıları görmek için Dianchi Gölü ve Cuihu Park'a gidin, diğer mevsimlerde ise yeterli zaman yoksa isteğe bağlı olarak görmezden gelebilirsiniz.

Yalnız sürüş Kunming Dianchi için Dali Antik kent (328 kilometre, 4 buçuk saat), çünkü Guangzhou Yola çıktığımızda çok az uyuduk, araba kullanırken uykuluyduk, yolda mola verdik ve akşam 20 gibi geldik. Dali Antik şehir.

içinde Dali Antik kentin yakınında kalacak bir han bulduk ve hanın yanında hanın sahibi tarafından önerilen bir yemek yedik ve ortalama bir his vardı.

Ama git Yunnan Benim favorim gerçekten çok lezzetli olan bu yeşil sebze. Yemek yedikten sonra küçük bir elektrik kiraladık ve antik kenti dolaştık. Çünkü geceleri sadece 30 yuan!

Döndükten sonra biraz uykum geldi, bu yüzden dinlenmek için hana geri döndüm. Ertesi gün saat 9'da dışarı çıktıktan sonra antik kentin güney kapısına doğru ilerleyin.Yakında bir otopark var.Park ücreti 15 yuan.Yürüyüş için antik kente gittik.

Küçük bir kız duvarda fotoğraflandı hahaha

Dolaşmak, atıştırmalık yemek, fotoğraf çekmek ve benzeri şeyler için uygundur. Gezindiğimizde neredeyse ayrılmaya hazırdık ve Üç Kule'ye doğru yola çıktık. Hahaha

Karahindiba Sözü

üç Tari Erişteler herkesin 2-3 saat ziyaret edebileceği kadar büyük ve büyüktür. Öğrenciler için bilet fiyatı: 60 / kişi, park ücreti 5 yuan

Üç Pagoda'ya gittikten sonra Caicun'a gittik Beklenmedik bir şekilde Caicun'un iskelesindeki yol kapandı ve arabalar giremedi. Bu yüzden sürdük Xizhou Antik kasaba.

Xizhou Antik şehir, diğer gezi notlarının dediği gibi bir his yok. Ama yazın pilav ve benzeri şeyler güzel olmalı. Bu yüzden gitmeye karar verdik Çift koridor Başlangıçta yaşamaya karar verdi Çift koridor Deniz manzaralı oda. Sonuç çünkü Yunnan Erhai Gölü'nü korumak için eylemler Çift koridor Han ve restoranlar kapalıdır. Gittik Çift koridor Gişeler, hatta gişeler bile kapalıydı. Sonra varıyoruz Çift koridor Servis alanında güzel Erhai Gölü'nü görün.

Ardından bir sonraki hizmet alanına gitmeyi planlıyoruz. Wase Town , Geriye sür Çift koridor . Yüzük boyunca Haidong Yol geliyor, Erhai Gölü, gerçekten güzel görünüyor, yol kenarında fotoğraf çektik ve çok sayıda insanın düğün fotoğrafı çektirdiğini gördük.

yüzük Haidong yol

|
To Top