Küçük Zamanlar: Temmuz Ateşi Zhangzhou Bank - Yolculuk

İlk Dil: Seyahat etmeden önce yazın

2021'den bitiyor Şangay , Tur Grubu adına tur grubumuzun üç temel üyesi hedeflendi. Zhangzhou Öz İki yıl sonra hiç düşünmemiştim Zhangzhou , Sıcak bir turizm alanı haline geldi

Öz Temmuz gezisi, ancak Mart başından itibaren planlanan iki yıllık Changcao gezisini tamamlamak için. Çok şanslı olan şey, aslında bilen bir insanım olması Zhangzhou Yerel netizenler, gelmek istediğimi duyduğumda Zhangzhou , Beni çeşitli cazibe merkezleriyle tanıştırma konusunda çok hevesli Uyum Yemek, en iyi otellerin ve rotaların optimizasyonunu kontrol etmeme yardımcı oldu, haftalarca kaçındı. Bununla birlikte, hala en iyi rotaları, cazibe merkezlerini ve restoranları yapmak istiyoruz ve güzergah da yavaş ve kolay bir şekilde odaklanarak tekrar değiştirildi. Tabii ki, Gua'da seyahat etme yoluna aşina olan herkes, düzenlediğim programın günde iki cazibe merkezi olduğunu biliyor. Doğal olarak uyan ve yemek yemek için güzel fotoğraflar yemek için güzel sahneleri görün. Güzergahın dört versiyonunu güncelledikten sonra, sonunda Gong ve Qin Yizhang'ın becerileri arasındaki bağlantıya girdim ----- seyahat acenteleriyle müzakere etmek ve detayları toplama.

Önce bir zorunluluk ortaya koydu -Seyahat etmek için seyahat etmek için özel bir güzergah var. Daha sonra, akşam yemeğinin yeri ayarlandı. Düzeltilmiş Serbestçe yemekten daha karmaşıktır, bu yüzden birkaç öğün sonra düzenlememize yardımcı olmak için güzel ve sevimli bir yağımızdır. Tadı herkesin düşündüğü bir takım yemeği değildir. Lezzetli ve görünürdür. Bu versiyonda önerilen restoranlardan bazıları, peteksiz seyahatin öpücükleri için daha uygundur. Oyster Bo'ya gitmediğim için biraz üzülüyorum. Bu arkadaşımın duvarı tarafından önerilen bir restoran. Umarım Herkesin benim için deneme fırsatı var. Sözler eve aittir. Sessiz ve piyano mallarından sonra, hala bir önceki yılın eski ortağını seçtik -Çin seyahati. Biri teklif yüzünden, diğeri ise tekrar davet etmemizdir Şangay Yüzme sırasında Zheng Dao. Grup turunun hoş olup olmadığının yarısı tur rehberinin iyi olup olmadığına bağlıdır. Tur rehberinin deneyim, dikkat, coşku ve iyimserliği grup turu için vazgeçilmezdir. Sürprizlerden biri olan Zheng Dao'ya ek olarak, sürpriz devam ettikten sonraki günler, çocuğun maliyeti seyahat acentesi ile müzakere ederken çok kaçıyordu; Haziran ayında Gong ve piyano Wanda Jiahua'nın büfe kuponlarını yakaladı. ve tekrar yemek ile tekrar yemek, mutlu! Aslında, seyahat grupları benzerdir, ancak enfes detaylar bizi bu geziyi sürprizle dört gözle beklememizi ve yolculuğun sevincini sağlamasını sağlıyor. Bu beklenti ile nihayet yolculuğa çıktık.

Albüm: Smile on the Road

Bu sefer seyahat etmek için, şans eseri, fotoğraf ekipmanı da yükseltildi. Şimdi kamera odaklama daha hızlı ve çocukların sevimli ifadesi daha iyi kavranabilir. Günlük gülümseme koleksiyonumuza bir göz atalım.

Ritüel duygusu olan kolektif bir fotoğrafla, afiş gerçekten bir ruhtur. Aşağıdakiler günlük Smiley koleksiyonumuz. Ekibimizdeki 33 kişinin gülümsemesini görmeyi seviyorum.

Mutluluğun ilk gününde, uyuyana yerleşmemize yardımcı olduğum için şanslıydım. Altı sürüşü kısa hissetti. Küçük bebeklerin de farklı bir araba deneyimi vardı.

Ertesi gün mutlu, check -in Nanjing Tulou ve Yunshui söylentilerinin yanı sıra sadece Tutong Kulesi'ne gidecek "dört yemek ve bir çorba", herkes kırmızı etekte yüzüyor.

Mutluluğun üçüncü gününde, No -shaanland, sıcak volkanik adayı terk etti ve tarihi bir yağış ve çok havalı bir müze ile Nanshan Tapınağı'nı seçti.

Tabii ki, mükemmel açık büfe akşam yemeği var.

Mutluluğun dördüncü gününde, Dongshan Adası'na geldiğimde, çocuklar ilk kez mavi bir deniz gördü ve deli oynadı!

Ve Gua Mu'nun güzel fotoğrafları hahaha, temelde Agua Gua tarafından çekildi.

Agua Baby ve kız kardeşi Dudu, iki yaşından beri birlikte oynayan küçük kız arkadaşlar, bir kez daha mutlu seyahat etti! Mutlu gülümseme, büyük kız arkadaşımızın mutlu kaynağıdır.

Zhangzhou'nun antik şehri Zhangzhou'daki havai fişekler ~

Zhangzhou antik şehir

İlk bakış Zhangzhou Antik şehirde, iş ve havai fişek birleşti ve farklı bir tür güney Fujian lezzeti yaptı ~

Zhangzhou antik şehir

Markaya ilk geldiğinizde, biraz heyecanlı plastik kız kardeşler çiçeği

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Antik şehirde birçok eski konut ve eski dükkan var.

Zhangzhou antik şehir

Sokaklarda ve sokaklardaki eski filmlere geçen bir vizyon duygusu var mı?

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou Aslında, antik şehirde ziyaret etmeye değer birçok yer var. Memleket, müzeler ve parklar var.

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou Dükkan iş yapmak için acele değildi, ama yavaştı.

Zhangzhou antik şehir

Antik şehirdeki dükkanlar da çok hevesli. Kapının yanından geçtiler ve sevimli bambu editörünü gördüler. Yardım edemediler ama fotoğraf çekmek istediler. Bu arada, tanıtmamıza ve tanıtmamıza yardım et. " Mağaza ve propaganda yerinde olmalıdır.

Zhangzhou antik şehir

Gezinme, yemek ve yemek gecesi antik şehrin en müreffeh kavşaklarına geldi.

Zhangzhou antik şehir

Agua fotoğrafçılığı geliyor ve civcivin estetiği tekrar gelişti

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou Yolların çoğu şehirden sonra adlandırılmıştır. Bu frekans, Şangay Ayrıca yüksek ve ilginç.

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Zhangzhou antik şehir

Güney Fujian'da her zaman bariz batı tarzına sahip bazı binalar vardır.

Big Fish Begonia Fujian Tulou Group | Hafta sonu ev yok
önceki
Zhangzhou Dongshan Adası -Süper Tedavi Denizi
Sonraki
2023 Yaz Fujian Dongshan Adası Ebeveyn Turu
"Büyük Balık Begonya" Fujian Tulou
Zhangzhou, Romantik Dongshan
Yazın yazının tadını çıkarın, Aile Turu (Shantou ~ Güney Avustralya Adası ~ Dongshan Adası)
Dongshan Adası Zhangzhou 5 Gün 4 Gece Yolculuğu
Küçük kardeşim Nanjing Zhangzhou Turu ile üç gün iki gece
Dongshan Adası Yolculuğu
Birden fazla fantezi nasıl kaçmak gerekir -hafta sonu zhangzhou xing
2 Haziran-4, 2023, yaz-beş insan hatlarında Gongjian-Zhangzhou Dongshan Adası'na yeniden seyahat etti
Balıkçıların ayak izini takip etmek için Puyu Adası'na, Zhangzhou'ya gidin (2023.7.1/2). Tur 2
İlk Çapraz Kendi Kendinden Sürüş Turu
Fujian Yueyou -Bangzhou Şehri
To Top