[Chengdu çevresinde iki günlük tur] Ücretsiz seyahat Tao Ping Qiangzhai-Ganbao Tibet Köyü-Lix-Bizhuanggou Snow Snow - Yolculuk

Standart genel bakış D1: Sabah Kahvaltı Chengdu Dolu olmak Chengdu Kavşak Wenchuan 120km 2H Çay Mağazası Zi Yolcu Terminal Oturma Otobüsü 55 ¥/Kişi Wenchuan Taging Qiangzhai 16km 20 dakika otobüs 10 ¥/kişi Tur Taoping Qiangzhai (Xinzhai+Laozhai Laozhai Biletler İstiyor 60 ¥/Kişi) 2H+ Öğle yemeği Xinzhai restoranı Tao Ping Qiangzhai -Ganbao Tibet Köyü 31km 40 dakika otobüs 15 ¥/kişi Ganbao Tibet Köyü 2H+ 'yı ziyaret edin Ganbao Tibet Köyü- ilçe 8km 10 dakika otobüs 5 ¥/kişi Gezintiye çıkmak ilçe akşam yemeği ilçe Sığır Çorbası Gece Konaklama ilçe Yingshan Red Hotel D2: Sabah kahvaltı ilçe Restoran ilçe Kavşak Bihuanggou 23km 40 dakika Carpool 15 ¥/kişi tur Bihuanggou 3H-5H ( Bihuanggou Bilet 80 ¥/kişi) Kuru yiyecek öğleden sonra Bihuanggou Kavşak ilçe Carpool 15 ¥/kişi ( ilçe Bir öğleden sonra yiyin) ilçe Kavşak Chengdu Nakliye 170km 3H+ 65 ¥/kişi Akşam yemeğine dön Chengdu Akşam Yemeği Yemek [Önsöz] Final sınavından sonra kız arkadaşımla gitmek istiyorum Chengdu Etrafta dolaştı ve izledi Batı Sichuan Birçok yolda, bazı yerlerde eksik gelişme ve uygunsuz ulaşım vardır. Kiralanması gerekir. İki kişi charter otomobilleri ise, maliyet -etkin değil. Öte yandan, ikimizin iki kızı bu daha rutin ve olgun seçti Güvenlik hususlarından yola çıkın. Bu yüzden zamana hükmetmek ve catering ve konaklama birimini özgürce seçmek isteyen grubu takip etmek istemeyin ve bu çok uygun kısa rotayı seçmek için kendi kendine sürüş için koşullu bir ortak yoktur. Tao ping qiangzhai İlk başta, bu antik köy tarafından 2.000 yıldan fazla bir geçmişe sahipti. Huang Bonun "Killing" filmini izledim. Huang Bo gerçekten içinde oyunculuk yaptı

Bu taşta yığılmış Dai köyünün ailesi hane halklarıyla bağlantılıdır ve hane halkları bağlantılıdır. Şerit yolları kademeli ve su köyden akıyor. Rehberliğe dikkat etmeden kaybolmak kolaydır. Birkaç hane ziyaret edebilir. Bir bilet aldığımızda bir açıklama almadık, ancak diğer takımların açıklamalarını takip ettik. Bazı köylerde mimari özellikleri ve insanlık tarihini açıklayacaktır.

Köyü göz ardı etmek için tırmanabilirsiniz, ancak tırmanma binası çok dik olan binanın genişlik tabanından geçmelidir.

Sonunda, çok otantik ızgara sığır şişleri yiyordum

Ganbao Tibet Köyü Tao Ping'i ziyaret ettikten sonra Zhaizi'nin kapısında Ganbao'ya bir otobüse bindim. Öğlen, sonunda dağıldım ve güneş çıktı, bu çok daha sıcaktı. Aydınlatma ışığı da çok iyi.

[[[[[ Bihuanggou . Ertesi gün git Bihuanggou Daha önce şiddetli kar yağışı nedeniyle, cazibe merkezlerinin yarısı engellendi, ancak görülebilen cazibe merkezleri hala daha güzel. Ayrıca kayak yapabilirsiniz.

Sonbaharın sonbaharında Sevilla ve Madrid -2 (Ekli Trafik, Renfe Tren ve İpuçları)
önceki
İki kişi -Osaka ve Kyoto kışın
Sonraki
Nalusuan Adası
"Gülümseme" de Yanlış --- Angkor Wat Trunk Train Deep Tour (dört gün ve beş gece)
Bir geziye çık
Shanghai Disney kuru mal stratejisi Bir günlük proje performansı fırçalandı
Paris Gecesi
Kuzey'in kuzeyinde, 7.800 kilometre olan Xuexue yolculuğu. 4 ilde 11 şehir var.
Bana Dağ Altında Bir Dağ Ver
Kuzeydoğu Açık Yedi Günlük Tur
Osaka+Kyoto+Nara 7 -Gün Tur Detaylı Kılavuz! Merhaba Global Film City oynayın! Yılbaşı kutsamaları arayın! Satın Al ve Satın Alın! (Kötülük) (kötülük) (kötülük)
Yenilmez manzaralar ve yenilmiş fotoğraflar Nanming Pagoda, Banzan, Bankan'da
Xi'an'daki Yellow River Putou şelalesine seyahat etmek için kaplan babasını takip edin
Nha Trang, Vietnam [20 yıl önce Mirror China]
To Top