Lushan_Travel'e üç günlük yalnız gezi Notları - Çin Seyahati

Her zaman seyahat etmek istemişimdir, ama dışarı çıkmadım, ilk çıktığımda tek başıma geziye çıktım. "Bilmiyorum Lushan Gerçek yüz, ancak bu dağda kalarak "Herkes bu cümleyi duymuştur aslında Lushan Çoğu insan nerede olduğunu bilmiyor, ben de kendi gözlerimle bakmaya karar verdim ~~

Sürüşün detaylı açıklaması

Yolculuk 800'den fazla, 3 gün, 180 konaklama (2 öğün ve akşam yemeği dahil). Yolculuk beklendiği kadar zor olmadı. Ünlü otelin sahibi bana yolu göstererek onu defalarca rahatsız etti.

lıyım Dongguan Doğu kalkış 19: 52-8: 30 Jiujiang Tren istasyonu - istasyondan çıkın ve sağa gidin, yoldan çıkın, bir otobüs durağı göreceksiniz ve ardından 1 yuan karşılığında (Changhong Üst Geçidi) 'ne giden 101 numaralı otobüse binin - ardından otelin yanında (Tianhai Zincir Otel) resmi bulacağınız beyaz bir özel araba olacak Nazik diyor Jiujiang Lushan Bilet 15 yuan. Dolu olduğunda sürecek.

Bundan sonra şoför bilet almayı hatırlatacaktır. Bu sefer 160 yuan'ım ve sonra 70 yuan'lık bir gezi otobüsü var. Bu yine de önerilir (7 gün içinde geçerlidir). Her yerde otobüs gibi bir platform olacak ve ardından kartı kaydırıp parmak izine basın

Dağda olduğu için sabah ve akşam arasındaki sıcaklık farkı hala görece büyük ... Sonbahar ve kış aylarında gidenlere kıyafetlerini hazırlamaları ve havayı seyretmeleri tavsiye ediliyor. Aksi takdirde karşı tarafa bakan insanlar "annemi tanımayacaklar bile"

Guling Caddesi

Daha sonra Guling Sokağı'na vardığımda yatak ve kahvaltı teyzesi dışarı çıkıp sebze almaya geldi ve bu arada beni aldı. Yukarı çıkar çıkmaz güçlü sonbahar lezzetini hissettim ve bu sokaktaki kırmızı çatılı evlerle çok güzeldim. Aşağıdaki resimlerin hepsi Kuling Caddesi'nden.

Guling Caddesi

Guling Caddesi

Vardığında öğle vaktiydi ve sonra yemek yemeye gitti. Şuradaki porsiyonların çoğu nispeten büyüktür, bir kişi için çok fazla sipariş verilmemesi tavsiye edilir. Sonra yolculuğa başladı.

Hat dökümü

Öğleden sonraki ilk gün önce batı rotasını kullandım: Çiçek Yolu-Ruqin Gölü-Gökyüzü Köprüsü-Xianren Mağarası-Jinxiu Vadisi-Botanik Bahçesi (bu Doğu Rotasına ait. Bir kız kardeş geziye gitmek istedi, ben de onunla ilk gittim Yukarı) 2. Gün: Yuanfo Hall-Tianchi Kulesi-Wenshutai-Datianchi-Tianxintai-Longshouya (bkz. Asma Köprü) -Power Station Barajı- Huanglong Havuz-Wulongtan-Üç Hazine Ağacı-Lulin Gölü-Müze-Meilu-Guling Caddesi Diğeri doğu hattıdır: Hanpokou-Botanik Bahçesi-Wulao Zirvesi-Sandie Pınarı (daha yorucu bir hat)

İlk günün öğleden sonra. Resimlerle başlayan ana nokta çiçek yoludur

Kapıda şiirler olan bir taş olduğunu söyleyip duruyorlar ama ben bulamadım, kadere bağlı olduğu söyleniyor

Bu, genç bir bayanın fotoğraflarını çeken iki lider ve N kere yapraklara dağılmışlar.

En sevdiğim akçaağaç ağacı yok. Huajing başlangıçta üçüncü gün oraya tekrar gitmeyi planladı, ancak zaman yoktu.

Bu bir teyze tarafından çekildi

Lushan Ruqin Gölü

Lushan Ruqin Gölü

Peri mağarası

Çiçek yolundan çıktım ve bir kız kardeşle tanıştım, bu yüzden benimle gittim fotoğraf çek

Bu konum aslında biraz tehlikeli, sarı çizgi çizilmiş, gitmeyin derim.

Aynı yerde, Jinxiu Vadisi yolunda, önce Jinxiu Vadisi'nden Xianrendong'a gitmenizi öneririm, tersi değil. Sırayla yorgun yürü

Lushan Ulusal Anahtar Manzara Alanı - Xianren Mağarası

Tam ginkgo yaprakları aslında daha güzeldir.

Konsantrik kilit
|
To Top