150.000 adım koş ve bir kahramanın hayalini gerçekleştirmek için Lushan'a git ~ _Travels - Çin Seyahati

Bir kılıçla dünyaya gitmeyi hayal ettim Dünyanın refahına bir göz atın Genç kalp her zaman biraz anlamsızdır Şimdi dünyevi bir hapishanedesin Evden çıkamıyorum ...

Lushan Wulao Zirvesi

Herkesin özgürlük hakkında bir hayali vardır Bu özgürlük sınırsız özgürlükle ilgilidir Kendi isteğinize göre yaşayıp yaşayamayacağınızla ilgili Tüm karmaşık dünyayı aşağılamanın yüce zihniyetiyle ilgili Sadece bir rüyada görünüyor Gerçekten hayali ben olmak için Rüya görmek Özgürlük artık o kadar önemli görünmüyor

Lushan Ruqin Gölü

Ama sıradan dünyada Hala o grup insan var Sürekli kendini özgürleştirme arayışı Gittikçe daha fazla insan seyahat etmek için işlerini bırakıyor Gençlerin dalgaları Pekin, Şanghay ve Guangzhou'dan kaçmayı tercih ediyor Peşinde oldukları şey kalpten gerçek bir rahatlamadan başka bir şey değil Artık malzeme ve şöhret umrumda değil Sadece önünüzdeki güzelliğe ve hayata dikkat edin

Lushan Ruqin Gölü

Uzun bir kaçış seçin Cesur bir sıçrama ve girişim Uzaklara seyahat edin, kovalayın ve mutlu olun İblis gibi Nereye gidiyorsun ve nasıl bir hayat Bu gerçek özgürlük mü? ...... Artık makyaj yapamıyorum, yukarıdaki kelimeler sütümü boşaltmamı sağladı.

Bu sefer neye gitmeyi seçeceksin? Lushan Gerçek durum şu: Nereden Tibet Geri dön Shenzhen , Feng'in istifası neredeyse bitti. Eylül ayındayız Shenzhen Gelecekteki kariyerin ve yaşam planlamasının ve seçimlerinin eziyetinden dolayı, sonunda bunu tek bir cümleyle özetledik: "Dünyadaki en korkunç şey, Tanrı'nın sizin için bir kapıyı kapatması ve sizin için bir pencere açmaması değil, siz Bir kapıyı kendim kapattım, ama Tanrı sırf senin yüzünden sayısız kapıyı açtı. " Sayısız gece uykusuzluk, sonunda geri dönmeye karar verdik Wuhan . Ekim ayında, Kardeş Feng çoktan Wuhan İşe gitmek. Şirket efsanesi sözde " Wuhan Optik Vadisi "aslında bir adım ileri Ezhou . 11'den sonra evden geldim Wuhan , Fengge'nin şirketine kadar gittim, gittikçe uzaklaştıkça, karanlık ve karanlık, gittikçe daha fazla yürüdüm ... Bunu şöyle koyalım, bir kez, geri dönerken, Feng ve ben yolu geçip eve giden bir inek sürüsüne rastladık. ! Sığır ! Sığır Evet! burada Wuhan Optik Vadisi, şehrin temel gelişimi! Nasıl olabilir Tibet Görme duyusu

Birkaç gün şirket yurdunda kaldım ve alışverişe gitmek için Hankou'ya hızlı tren yolculuğu yaptım.Hayatımda alışverişe çıkmanın en zorlayıcı yolu yüksek hızlı treni kullanmak! Weibo'da böylesine ıssız bir şirket yurdunda boş boş dolaşırken, bir grup şövalye tarzı fotoğraf gördüm, fotoğraflardaki kadın kahraman şık ve zarifti ve gözleri soğukluk ve küçümseme doluydu. Aniden onun kahraman mizacından, çok güzel ve yakışıklı fotoğraflarından etkilendim, tabii ki kokmuş güzelliği sevenlerden bir grup çekmek istiyorum! ! !

Ama nerede çekilecek? Xia Nvfeng'in bu tür resimleri dağda çekilmelidir. Dağ, ne tür bir dağ? Hangi dağ? Bir ışık parlaması-- Lushan ne! Bana çok yakın! Wuhan -e Nanchang Yüksek hızlı demiryolu yeni açıldı. Lushan Sadece bir buçuk saat sürer! Böylece, Kardeş Feng ile hafta sonundan sonra, yalnız başımıza yola çıktık. (Kardeş Feng hafta sonları işten sonra benimleydi Lushan Confluence)

gidiyorum Lushan Kahraman rüyamı gerçekleştir ~ gidelim ~

bazı fotoğraflar

Han Pokou

Lushan Wulao Zirvesi

Lushan Wulao Zirvesi

Lushan Ruqin Gölü

Lushan Sandie Baharı

Tiechuanfeng

Gezi ayrıntıları

program

10.17 Wuhan Tao Yuanming Anıt Salonu Jiujiang 10.18 Shizhong Dağı-Bailudong Akademisi 10.19 Yanshui Pavyonu-Xunyang Kulesi-Suojiang Kulesi-Pipa Pavyonu 10.20-10.22 Lushan 3 gün

Trafik açıklaması

1. Oraya nasıl gidilir Lushan Bu yıl Eylül sonunda açıldı Wuhan Nanchang Yüksek hızlı tren, dur Lushan İstasyon, orijinal 4 saatlik yolculuğu 1,5 saate kısaltın. Wuhan Git dışarı Lushan Çok daha uygun. doğal, Nanchang Lushan Zaman da ilk 1.5 saatten bir saatin altına indirildi. Geldi Lushan Dur, varmaya eşittir Lushan Manzaralı alanda, dağa arabayla çıkmak 1 saat 20 dakika sürüyor.

Yukarıdaki resimde işaretlendiği gibi Lushan İki yol var: 1, Lushan Doğrudan araba ile dur Lushan Guling Kasabası. Lushan Turist hizmetleri merkezi istasyon çıkışının sol tarafındadır. 20 yuan / kişi için tek yön yokuş yukarı bilet almanız önerilir. 120 yuan olarak adlandırılan kendi kendine rehberli tur sizi gezdirmeyecektir. Lushan Sitedeki tüm konumlar. Ek olarak, Lushan İstasyondaki otobüs o noktada kalkmıyor ama dolu, yani sezon dışında seyahat ediyorsanız, burada ne kadar beklemeniz gerektiğini bilmiyorsunuz.

2. Şuraya aktar: Jiujiang açık Lushan . Lushan istasyon-- Jiujiang 5.5 yuan'a ulaşmak sadece 12 dakika sürer. Jiujiang İstasyondan sonra gitmeyi seçebilirsiniz Jiujiang Otobüs terminali, her yarım saatte bir dağa çıkan bir otobüse biniyor, ücret 9-15 yuan / kişi ve son otobüs öğleden sonra 5: 30'a kadar, bu çok uygun. Jiujiang Otobüs terminali tam orada Jiujiang Tren istasyonunun arkası, taksiyle 5 dakika. (kimden Jiujiang İstasyondan çok uzak olmayan Hehualong karayolu kavşağında 168 Boutique Hotel'in karşısında da bir yol var. Lushan Araba, 15 yuan / kişi, yakınlarda yaşıyorsanız, yakınlarda bir araba da almayı seçebilirsiniz. ) Hatırlatma: Dışarı çıktığınızda "burnunuzun altı bir caddedir" unutmayın, bilmiyorsanız, sadece sorun!

Ayrıca tren istasyonunun dışındaki meydana gitmeyi ve Route 57'yi kullanmayı da seçebilirsiniz. Lushan Teleferikte özel teleferik hattı Lushan , 57 otobüs Lushan Teleferiğin girişi yaklaşık 35 dakika sürüyor, kişi başı 2 yuan ve teleferik 7 dakikalığına dağa çıkıyor ve ücret 90 yuan.

bağ Jiujiang Kentsel alan ve Lushan Manzaralı alandaki teleferik bu yılın Temmuz ayında yeni açıldı. Teleferiği dağa çıkarmayı seçtim çünkü fotoğraf çekmek için acelem vardı, ancak güvenlik kontrolünü geçince güvenlik tarafından durduruldu. Çin Komünist Partisi 19. Ulusal Kongresi ile görüştüğümde paslı pervane kılıcı gözaltına alındı, bir forvet olduğu ve aynı zamanda gerçek bir hizmet olduğu söylendi! Birkaç açıklama ve ikna edildikten sonra el konulmadı ve geçici olarak alıkonuldu. Dağa kolay ve hızlı bir şekilde çıkmak istedim, ancak tüm planlarım aksadı ve bu da beni Lushan Dişi Xia Feng'i çekerken 15 yuan'a bir avuç odun aldım Japonya Samuray oyuncak kılıcı, nasıl oynanacağını görmek için.

Başlangıçta güzel olan ruh hali birdenbire kötüleşti.

3. Yaz tatili ve Ulusal Gün hariç, kendi kendine sürüş bir tursa, araba dağa çıkabilir ve her araba dağa girmek için 40 yuan alacaktır. iki, Lushan Manzaralı alandaki trafik Lushan Manzaralı alanda doğu ve batı hatlarına ayrılan ve çeşitli manzara noktalarında duran gezi araçları var. Dağda kişi başı 80 yuan satın alın, 7 gün içinde geçerlidir. Gezi bilet kartları parmak izi tanıma, gerçekten katı ve gerçek düzenli yönetimdir. Otobüse binmeden önce kondüktör ofisinde kartınızı ve parmak izinizi kaydırın, böylece Jingjiao gelmeden bir sonraki biniş noktasında kaç yolcu olduğunu bileceksiniz.Kondüktörün kartına önceden gitmezseniz, kartınız olsa bile araç sizi almayacaktır. nın-nin.

Guling Kasabası

Guling Kasabası

Lushan Gezi arabası kartını manzaralı noktada satın almak çok gerekli, biri Lushan Manzaralı alan çok geniştir .. Doğal alanda, sadece 10.000'den fazla sakini olan bir Guling kasabası değil, aynı zamanda hepsi çok uzakta olan düzinelerce manzara noktası vardır. iki Lushan Taksiler için sayaç yok, şoför bir bedel ödüyor.Sizi öldürene kadar hacklemekten kötü hissetmiyor Dağa ilk çıktığımız gün teleferikten otele 2,5 kilometre uzaklıktaydı Şoför ağız başına 100 yuan tuttu. Üçüncüsü, gezi araç kartının uzun süre geçerli olması ve tüm ilgi çekici yerlere ulaşılabilmesidir, bu da size çok fazla enerji ve zaman kazandırabilir.Genel olarak, daha ekonomiktir. ve Lushan Yolda birçok önemli manzara noktasının dışında ilgili kartlar var.Sadece Jingjiao araçları girebilir.Özel arabalar sadece dışarıya park edilebilir. Rudong Hanpokou, Botanik Bahçesi ve Wulao Zirvesi dışındaki kontrol noktasından Wulao Zirvesi'nin girişine ulaşmak 40 dakika, Botanik Bahçesi'ni ziyaret etmek ve tırmanmak bir yana Wulao Zirvesi'nin kapısına ulaşmak 40 dakika sürüyor. Wulaofeng, Sandie Spring'den bahsetmeye gerek yok. (Yürüyüş meraklısıysanız ve yeterince zamanınız varsa gezi bileti almamayı düşünebilirsiniz)

Lushan Sandie Baharı

Lushan Gezi bileti sadece gidebilir Lushan Turizm Geliştirme Co., Ltd.'nin Pazarlama Departmanından satın alındı. Doğu ve batı hatları ayrılmıştır, doğu hattı gişede, batı hattı ise Lushan Kültürel etkinlik merkezi. İki yer kapının çapraz karşısındadır.

Guling Kasabası

Satın alınan gezi bilet kartı, çeşitli manzaralı noktalara veya otelinize ulaşmak için şube ulaşımını da alabilir.

Guling Kasabası

Üç, nasıl indirilir Lushan Lushan Kültür Turizmi Aktivite Merkezi girişi Lushan Araba bileti noktası, resim tam size göre.

Guling Kasabası

dört Jiujiang Şehir içi trafik Jiujiang Şehirde otobüs ücreti 1 yuan. Pazarı anlamıyorum. Aslında otobüse bakmadan 2 yuan'a oy verdim. Gerçekten cömert ~ başlangıç fiyatı 7 yuan Jiujiang Tren istasyonundan şehir merkezine 12 yuan. 5. Shizhongshan ve Bailudong Akademisine nasıl gidilir Shizhongshan: Jiujiang Otobüs terminaline git Hukou İlçe Çalışan su servis otobüsü kişi başına 10 yuan.Otobüsten indikten sonra bir otobüs veya taksiye transfer. Ayrıca şu adresten temin edilebilir: Jiujiang Tekne ile şehir Hukou İlçe Shuangzhong Kasabası, 20 yuan / kişi. Bailudong Academy: Aynısı otobüs istasyonunda Jiujiang Xingzi Kasabasındaki CMB'ye, Bailudong Academy'nin kesişme noktasında inin, kişi başına 7 yuan ve bilet gişesine yaklaşık 10 dakika yürüyün. İki turistik yeri bir günde ayarladım, bu yüzden bir araba kiraladım ve araba ile seyahat ettim. İlk kez bir araba kiraladığımda 100 yuan indirim olabilirdi ama indirimi vermek için araba kiralamak iki gün sürüyor, bu kadar büyük biri ucuza kullanamaz, acıtıyor.

Seyahat maliyeti (kişi başı)

Ulaşım Wuhan Lushan (İleri geri) ...... 71 yuan x2 = 142 yuan Lushan Jiujiang (İleri geri) ...... 5.5 yuan x2 = 11 yuan Jiujiang Otobüs + taksi .......... 60 yuan Shenzhou'da Araç Kiralama ............ 200 RMB Lushan Yokuş yukarı teleferik ............ 90 yuan Lushan Jingjiao araba ............ 80 yuan Lushan Yokuş aşağı araba ... 15 yuan Biletler Çin Xian Anne Bahçesi ............ 50 yuan Yanshui Köşkü ... 30 yuan Suojiang Kulesi ... 18 yuan Shi Zhongshan ... 64 yuan Bailudong Akademisi ............ 33 yuan Lushan Biletler .................. 180 yuan Lushan Sandiequan Teleferik ileri geri ............ 80 yuan Lushan Xinglong Teleferiği ............ 35 yuan Lushan Aşk film bileti ... 35 yuan kalmak Jiujiang 168 Butik Otel ... 108 yuan x3 = 324 yuan Lushan Changjiang Hotel ............ 150 yuan yemek Liao'nun eski evi ............ 160 yuan Balıktan Balığa ............ 55 yuan Lushan Güveç ............ 95 yuan Lushan Akşam yemeği ............ 70 yuan Diğerleri ... 100 yuan Toplam ... 2077 yuan

Lushan'a gelmeden önce

Jiangxi Sade ve içe dönük bir eyalettir, ancak bu düşük anahtarlı alanda sessizce bin yıllık eşsiz bir zarafet duruyor - dik ve ustaca bir kültürel dağ Lushan , Bin Yıllık Antik Kent, Dünya Porselen Başkenti Jingdezhen ,Sahip olmak Çin En güzel kanola çiçeği denizi, en güzel sonbahar manzarası Huizhou Antik şehir Wuyuan , Jiangnan Ünlü bir tarihi bina olan Tengwang Pavilion, Çin En büyük temiz su göl Poyang Gölü ...... Jiangxi Güzelliği bir tür yağış güzelliği, bir tür klasik ve sessiz güzellik ~ Bin beş yüz yıl önce, Qiushan'ı seven Tao Yuanming bahçeye döndü ve orada yaşadı. Lushan Bin iki yüz yıl önce kaşlarını mahvetmeyi reddeden ve belini eğen Li Baici eve döndü. Lushan Bin yüz yıl önce, insanları her zaman sevmiş olan Bai Juyi, açıkça Lushan Doksan yüz yıl önce, açık fikirli ve açık fikirli Su Shi Su Shi de Lushan Hakkında konuşmak Lushan Konumundan bahsetmeliyim Jiujiang İnsanlar sadece itiraf etmeye istekli görünüyor Jiujiang sadece Lushan Tesadüfi bir öğedir Lushan Ait olmak Jiujiang , Jiujiang Derin tarihi ve kültürel mirasa sahip bir şehirdir. Zhou Yu, Tao Yuanming, Bai Juyi, Li Bai, Su Shi, Huang Tingjian ... Jiujiang Ayrılmaz bir şekilde bağlantılı vardır. Resmi olarak Lushan Önce tarihe gidelim Jiujiang Tang ve Song Hanedanları'nı hayal edin!

|
To Top