Gerçek Sincan'a yürümek hayal ettiğimiz gibi değil [Sincan Gezi Rehberi] _ - Çin Seyahati

Burkin

Kanas Manzara alanı

Hemu

Sincan Hemu program: D1- Urumçi Tianchi Fuyun Seyahati D2-Fuyun Kakao Denizi D3- Kakao Denizi - Burkin D4- Burkin - Kanas D5- Kanas - Hemu D6- Hemu - Urho - Kuitun D7- Kuitun Salim Gölü - Yining Kent D8- Yining Şehir-Xia Kulesi- Zhaosu D9- Zhaosu Kala Jun - Tex D10- Tex -Nalati D11-Nalati-Bayinbulak D12-Bayinbulak Duku Otoyolu - Urumçi D13- Urumçi -sıcak ev Bu gezinin tamamı Kuzey Sincan Büyük döngünün stratejisi iki küçük döngüden oluşur: Yili Döngü ve Kanas Döngü hattı kompozisyonu, kendi zamanınıza göre seçim yapabilirsiniz Yili Döngü veya Kanas Döngüde oynayın, ayrıca tamamını da seçebilirsiniz Kuzey Sincan döngü. Onların arasında Karamay Bölünme noktası mı, doğrudan dönebilirsiniz Urumçi Veya bir sonraki küçük döngüye geçin, Sincan Ek olarak, belirli zaman ve ihtiyaçlarınıza göre uygun bir güzergah oluşturabilirsiniz. Kiralık araçlar hakkında: İhtiyaç sahibi arkadaşlar Usta Amao'yu bulabilir. Sincan Çok geniş bir araziye ve bol kaynaklara sahip, geniş bir alanı kaplar, sürücüsüz bir tura çıkarsanız hayata aşina olmayacaksınız ve araba kullanmak yorucu bir iş, bu yüzden tereddüt etmeden kiralık bir araba buldum.Oynaması biraz kolay ve yorulmayacak. Gümrüklere çok aşinayız, bir çok sorundan kurtulabilir, ayrıca bir tur rehberi ve fotoğrafçı olabilirsiniz! İpuçları: Pek çok arı arkadaşı, zamanında cevap veremedikleri için araba ustasının iletişim bilgilerini kiralamak ister, bu yüzden kontağını buraya gönderin. Sincan Usta A Mao [Zafer: 486164504]

D1 Urumçi Tianchi Fuyun Urumçi Antik çağlardan beri çeşitlendirilmiş bir şehir olmuştur.Resim ve hat sanatının yanı sıra şarkı söylemek ve dans etmek de dahil olmak üzere hem modern hem de etnisiteye sahiptir. Bu küçük şehirde mekik, kutlamalara ve diğer aktivitelere benzeyen her yerde, tef ve çalma sesleri var, danslar çiçekler gibi çiçek açacak ve beton yabancı topraklar ön plana çıkacak.

Urumçi En karakteristik eğlence etnik at yarışı, koyun toplama ve kız kovalamadır.Bu gösteriler genellikle Nanshan Scenic Area'da yapılmaktadır. Ayrıca kayak, kış yüzme, paten, açık hava geliştirme sporları vb. Urumçi Özellikle kış turizmi için sıcak ürünler İpek yolu Buz ve Kar Festivali'nin açılışı daha da simli Urumçi Sonsuz canlılık ve canlılıkla dolu.

Urumçi Seyahat yemek kültürü benzersizdir ve ülkenin dört bir yanından gelen tatların yanı sıra Sincan'daki tüm etnik azınlıklardan özel yiyecekler burada bulunabilir. Uygur pilavı, naan, ramen, kavrulmuş kuzu eti, kavrulmuş çörekler, yoğurt tohumları, yağ kulesi, Hui pilavı, erişte, erişte çorbası, çıtır çörek, kızarmış erişte, kızarmış erişte, jöle, Moğolistan Kabilenin el eti, peynir, sütlü soya peyniri, haşlanmış kuzu eti, güveç, domuz pastırması, çörekler, kızarmış kekler, Rusya Kabilenin ekmeği, bisküvisi, süt ürünleri vs. hepsi ağız sulandırıyor. Ek olarak Urumçi , Siçuan mutfağı, Kanton mutfağı, Batı fast food vb. De her yerde. Urumçi Yaz ve sonbahar meyveleri uygun fiyatlı ve tazedir ve strateji gerçek bir muamele olabilir. Lezzetli öneri Urumçi Yemek kültürü benzersizdir ve ülkenin dört bir yanından gelen tatların yanı sıra Sincan'daki tüm etnik azınlıklardan özel yiyecekler burada bulunabilir. Uygur pilavı, naan, ramen, kavrulmuş kuzu eti, kavrulmuş çörekler, yoğurt tohumları, yağ kulesi, Hui pilavı, erişte, erişte çorbası, çıtır çörek, kızarmış erişte, kızarmış erişte, jöle, Moğolistan Kabilenin el eti, peynir, sütlü soya peyniri, haşlanmış kuzu eti, güveç, domuz pastırması, çörekler, kızarmış kekler, Rusya Kabilenin ekmeği, bisküvisi, süt ürünleri vs. hepsi ağız sulandırıyor. Ek olarak Urumçi , Siçuan mutfağı, Kanton mutfağı, Batı fast food vb. De her yerde. Urumçi Yaz ve sonbahar meyveleri ekonomik ve tazedir ve bunlarla ziyafet çekebilirsiniz.

D2-Fuyun Kakao Denizi D3- Kakao Denizi - Burkin Burkin Evet Urumçi Giden Kanas Gitmenin tek yolu, ulaşım rahat. İlçe Nedeni Burkin Nehir adını almıştır. Burkin , bekçi Sıçan Moğolistan dil. Nöbetçi Sıçan Dilde, üç yaşındaki erkek deveye Bur denir ve Jin, çoban anlamına gelir. Yerel Kazak dili de buraya Kuigan (izdiham anlamına gelir) diyor, çünkü Burkin Nehir burada akar Irtysh Nehri .

Burkin

Burkin Lezzetli tavsiye Burkin İlçeden gelen turistler her zaman bir şeyler yemek için gece pazarına giderler. Tabii ki ilk öneri taze ızgara taze soğuk su balığıdır. Burkin Gece, gurmeler için mutlu bir zaman Burada kışın en düşük sıcaklık eksi 40 dereceye kadar düşecek ve rüzgar ve kar ağır olsa da, içkiler içerken karın tadını çıkarmak gerçekten şart. Şarapta eriyen karı içmek güzel olmaz mıydı?

D4- Burkin - Kanas Kanas'ta yıllık ortalama sıcaklık sadece 4 , Ocak ayında ortalama sıcaklık -24 . Yazın gitseniz bile sıcak tutan giysiler hazırlamanız gerekir. Gerçekten takdir etmek istiyorum Kanas Doğanın güzelliği şüphesiz haziran ayındaki çiçek denizi ve eylül ayındaki altın sonbahardır. Ekim'e kadar Kanas Dağ kapalıdır ve sadece kızaklar girebilir. Ancak dağı kapatmadan önce Kanas'a girmek için zihinsel ve maddi olarak tamamen hazırlanmış maceracı gezginler de var ve uzun kışı yerlilerle tecritte geçiriyorlar. Haziran Kanas İlkbahara girmeye başlayan yeşil otlar, çiçek açan dağ çiçekleri, kırmızı şakayık ve söğüt orkideleri ve kırmızı çiçekler her yerde, nasturtiumlar, laleler ve su ayakları altındır, delphiniumlar, süsenler, delphiniumlar, unutkanlar parlak mavi, uzun rüzgârlıklar ve Şemsiye yabani havuç çiçeği

Kanas Manzara alanı

Kanas Manzara alanı Kanas Doğal nokta bulunur Altay Başkentten uzakta bölgenin derin dağlarında ve ormanlarında Urumçi Dahil yaklaşık 800 kilometre Kanas Göl manzaralı alan, Hemu köy Beyaz Haba Köy ve diğer ünlü doğal yerler. Kanas Göl, gizemli göl canavarları, renk değiştiren göl suyu ve göz kamaştırıcı doğal manzaraya takıntılıdır. Hemu ile Beyaz Haba Hepsi yerel Tuva halkının toplandığı köylerdir. İsviçre Küçük kasaba tarzı, yeryüzündeki bir peri masalı gibidir. burada Çin Dokuz yürüyüş rotasından biri, yerli outdoor meraklılarının zihninde bir cennet rotası haline geldi.

Kanas Manzara alanı

D5- Kanas - Hemu Hemu Otlak bulunur Kanas Nehir ve Hemu Nehirlerin kesişme alanındaki dağlararası fay havzasında, çevreleyen dağlar geniş ve yuvarlaktır ve tepe tamamen yuvarlaktır. Hemu Dan nehir kuzeydoğu Çayırları ikiye bölerek güneybatıya doğru uzanır.Dağlık alanların gölgeli yamaçları yoğun ormanlık ve yeşildir ve buralarda alageyik, dağ sıçanı ve kar tavukları yaşar. Hemu Gölgeli otlak, brokar gibi çiçek açan ve kokulu yeşil otlarla dolu. Arılar çiçek topluyor ve nektar yapıyor. İnekler ve koyunlar, dağların her tarafında yiyecek ve neşe arayanlar. Uçsuz bucaksız otlakların büyüleyici manzarası. Hexin

Hemu Haziran-Ekim en iyisidir. Haziran Ağustos Hemu Yeşil çimen, rengarenk kır çiçekleri, mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar, karlı zirveler ve berrak sular, ahşap evler ve ormanlar birlikte yaz ortası dünyasını oluşturuyor. Eylül Ekim Hemu , Yapraklar altın sarısına döndü ve gök mavisi, berrak su ve dağ sarısı çağlayan en güzel pastoral resmi oluşturdu. Hemu Hemu Kuzunun kokusu yoktur. Birkaç yüz kilometre içinde sanayi kirliliği olmadığı için koyunlar otları yerler, bu nedenle su içmek ve otlakta dolaşmak için nehre giderler, bu nedenle etler lezzetlidir ve ancak düdüklü tencerede pişirilip biraz tuz ilave edildiğinde lezzetlidir. Ancak fiyat düşük değil. içinde Hemu Köydeki her restoran otantik tadabilir Hemu Kuzu. Lezzetli öneri: Hemu Kuzunun kokusu yoktur. Birkaç yüz kilometre içinde sanayi kirliliği olmadığı için koyunlar otları yerler, bu nedenle su içmek ve otlakta dolaşmak için nehre giderler, bu nedenle etler lezzetlidir ve ancak düdüklü tencerede pişirilip biraz tuz ilave edildiğinde lezzetlidir. Ancak fiyat düşük değil. içinde Hemu Köydeki her restoran otantik tadabilir Hemu Kuzu.

D6- Hemu - Urho - Kuitun D7- Kuitun Salim Gölü - Yining Kent İpek yolu Kuzey Yolu, Bole Şehrin 90 kilometre güneybatısında Tianshan Batıdaki yüksek dağ havzasında, Urumçi - Yili Yol kenarı Hunan Kıyı geçer. Göl berrak ve mavi, göl geniş ve güzel bir dağ gölü. Antik çağda Jinghai olarak anılan Sailimu Gölü, Çin Sincan Bortala Durum Bole Şehir içinde kuzey Tianshan Dağlarda, yanında Yili Durum Huocheng İlçe, güzel bir dağ gölüdür. Göl, deniz seviyesinden 2071,9 metre yükseklikte, doğudan batıya 30 kilometre uzunluğunda, kuzeyden güneye 25 kilometre genişliğinde, ortalama 46,4 metre su derinliği, en derin noktası 106 metre ve 21 milyar metreküp su depolama kapasitesi ile 453 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır. geç saate kadar yatmak Çin Sincan Batı Uygur Özerk Bölgesi Yining Şehrin batısında, İpek yolu Kuzey Yolu, Bole Şehrin 90 kilometre güneybatısında Tianshan Batıdaki yüksek dağ havzasında, Urumçi - Yili Yol kenarı Hunan Kıyı geçer. Büyüleyici ve güzel doğal manzarasıyla yurtiçi ve yurtdışında ünlü ~

Sailimu Gölü

Sailimu Gölü

Sailimu Gölü

Sailimu Gölü

Sailimu Gölü Evet Sincan En yüksek rakıma ve en geniş alana sahip dağ gölü, sıcak ve nemli Atlantik hava akımlarının tercih ettiği son yerdir, bu nedenle Atlantik Okyanusu'nun son gözyaşı vardır. Göller, otlaklar ve karla kaplı dağlardan oluşan manzara çok güzel!

Sailimu Gölü D8- Yining Şehir-Xia Kulesi- Zhaosu Birçok insan bilir Hulunbuir Çayır, ama bilmiyorum Zhaosu , İtibaren Yining Ayrılın, Wusun Dağı'nın beyaz taş zirvesini geçin ve Daban'a ulaşın Zhaosu Her yerde otlaklar, sığır ve koyun sürülerinin yaşadığı otlaklar ve uzakta karla kaplı dağlar var.Yoldaki manzara çok güzel. Bir süre sonra ustadan durup fotoğraf çekmesini isteyebilirsiniz. Sadece bir kartpostal çekin. ve Zhaosu Konum çok iyi Tianshan Dağların arasında bol yağmur var ve hava serin ve keyifli, bu yüzden buradaki yolların hepsinin lale olduğunu göreceksiniz ve işte burada Kazaklar, Uygurlar ve Kırgızların yaşadığı yer ... Ev, sanki buradaymışsınız gibi renkli olarak çok parlak hissediyor. yeni Zelanda aynı. sarma Tex Nehir buradan akar ve uzanır Kazakistan Sınırda, gün batımını dokuz viraj ve on sekiz virajla görmek için Bayanbulak'a gitmenize bile gerek yok.

Zhaosu

Zhaosu

|
To Top