Fuding Laoshan Adası+Xiapu Yangjiaxi - Yolculuk

Dağları ve denizi, güneşi, ayı ve yıldızları ve deniz ürünlerini izlemenin küçük dileklerini tatmin edin. Salgından sonra, ölümden korktuğu için, yurtdışına gitmek yerine gitmeye cesaret edemedi. Bu yüzden kendimizin güzelliğine, göz ardı edilenlere iyi bakmayı planlıyorum. Ayrıca birçok stratejiyi kontrol ettim. Sonunda bana uygun rahat bir rota yaptım ve hiç yakalamadım.

Zaman Yeri Karakter Düzenlemesi

Zaman: 1-3 Eylül Yer: 1,5 gün+1 gecesi Laoshan Adası, Xiapu 1.5 gün+1 gece. Kişi: Dört kişilik bir aile Düzenleme: 1.5 Gün Pushan Adası Bölümü: Sandsha Wharf -Luzhu Köyü -tianhu Tianhu -Exiter. Xiapu Duan 1.5 Gün: XiaOHao Plajı -yangjiaxi Konaklamalar -Rongfeng Park -yangjiaxi Scenic Alan -chixi -Home Önceden Hazırlık: Bir gün önceden internette bir bilet satın alınabilir. Uygun, ucuz ve geri ödemelidir. Ayrıca geri ödeme yapmak da uygundur. Yerinde satın almak sorun değil, çünkü bileti değiştirmek için pencereye gitmelisiniz. İki tür bilet satın alın: 1. Sushan Adası'nda Pier -Tekne Biletleri. 95 yuan 2. Laoshan Adası Biletleri ve Doğal Noktalar İçin Trafik Biletleri .70 Yuan Önemli: Adaya gitmiyorsunuz, bu yüzden arabaları kiralamak ve antrenman yapmak ve kendi ihtiyaçlarınıza göre gelip adadaki köyde yürüyorsunuz. Yukarıdaki doğal noktalar sadece doğal alanda yürüyor. Not: Adada gemiye binmek için iki rıhtım vardır. 1. Zhejiang Yakın Balık Kuyu Terminali (Ücretsiz Otopark) 2. Xiapu Sansha antik kasaba iskelesi gün boyunca 30'u durdurur ve bir gecede 60'da parklar. uğu Kalkış arifesinde, pansiyon sahibinden gelen bilgiler aşağıdaki gibidir: Yarın Sanzha, saat 9:30 ve 12, adadan sabah 7 ve 15:00. Yarın sabah balık avından saat 22: 00'de saat 21: 00'de saat 13: 20'de Shan Shan'dan saat 19: 00'da balıklara kadar. Onay hattı haritası bir tane gönderildi. Birkaç köy tanıtın. Her şeyden önce, bu sefer bir köyüm. Bir dağ yüzüyorum. Adanın çevresindeki hiçbirine katılmıyorum. Görebilirsiniz: Luzhu köyü (gün batımını görebilirsiniz) - Mazu Köy -Balık ve Kuş Köyü (Sunrise) -Mangyu Köyü -Dongjiao Köyü -Zhi'ao Köyü Durumu ve tesadüfü anladığım kadarıyla, oteli seçtiğimde köy köyünü izliyorum ve Luzhu köyünde yaşamayı ve çok hoş bir yolculuk geçirmeyi seçtim. Aşağıdaki ayrıntılara bakın:

1. Gün:+Sunset+Deniz Ürünleri Yemeği

Homestay'a varmak

Fuzhou Minhou Küçük şeker kamışı saat 8: 00'de kalkar, yaklaşık 3 saat sürer, Sanzha Wharf'a 11: 00'da ulaşır ve sonra kapıdaki amcaya 60 yuan öder. Böylece ilk bilet buradan satın alındı. Sanzha iskelesi kokmuştu, ama Zhang Zhang'ın ve gerçek durumunun fotoğrafını çektim.

12:00 Biniş-12: 30 Laoshan Adası'nın kişisine varır. Haritada işaretlenmiş iskele konumudur. Aşağıdaki şekilde büyür.

Hostel sahibi bizi almak için birini gönderdi. Kaldığımız aile evine: Çırpma Lian Tao Guanhai Pavilion. Bu teyzenin teyzesi bizim için çok iyi ve harika. Burada yaşıyoruz ve arkadaşlar için nazik hissediyoruz. Birbirinizi ilk kez tanımak gerçekten şanslı. Bu seyahat notları arkadaşlarım için yazılıyor. Patronla wechat var. İhtiyacınız varsa, size itebilirim. Kapıdaki manzara önce geldi. Odanın fotoğrafını çekmedim. Çevrimiçi olarak kontrol etmekle ilgileniyordum. Bu arada, haha. Perdeleri açan deniz gerçekten harika.

O zaman Xiaosong'un dükkanı gibi bir öğle yemeği restoranı için yakındaki bir restorana gidelim mi? Öğle yemeği için bu restoranda iki kase yemek, Laver ve Eel Slippery vardır.

Deniz ürünleri al

Sonra yatağa gidin ve 4: 30'da kalk. Denizden dönen balıkçılardan deniz ürünleri satın alın. Aile limana baktığı için gemi geliyor ve gidiyor, deniz ürünleri satın almak uygun. Geri dönmek! Kavşak Kavşak Üç büyük yengeçin ilk dalgası büyük yengeçlerden biriydi Zhejiang Ağabeyi kaptı, canlı bir ahtapot yakaladım.

Endişeyle hasatta hasat için bir balıkçı gemisi dalgası bekliyor.

Küçük bir delik vardı ve ahtapot plastik torbadan uzaklaştı ve zemini sıkıca emdi.

Çırpma

Güneşin batışını izle

Başlangıçta akşamları Laoshan Adası'na seyahat etmeyi planladı, ancak gün batımı çok güzel olduğu için kendilerini değiştirdim. Yoğun liman ve kapının kapısı gün batımı ve kalp sakin.

Doğa ve köylülerle entegre.

Akşam yemeği

Deniz ürünleri hepsi bir tencerede ve yemeğe dönüştü. Kapıda Tao Tao Guanhai'yi dinle ...

Ertesi sabah: Takayama Adası

Düzenleme: Küçük ve küçük Tianhu doğal alan- Mazu Öğle yemeği - Temizlemek için aile yanında kalmaya geri dönün - rıhtım adadan çıkmak için 3: 00 alır. Not: Erken gidebilirsiniz, hava sıcaktır. Biz 8: 00'de doğal bölgeye geldi ve 9: 30'a kadar çok sıcak hissettim. İkinci bilet bugün kullanılıyor. Bileti değiştirmek için ileri gitmek için buraya bakın.

Ardından doğal otobüsleri doğal alanın içine götürün. (Bilet dahil)

Zhou Ning yürüyüşü yaşayan ve kokulu bir yolculuktur
önceki
Kuzey Sincan 10 (3)
Sonraki
Putian Jiangkou Donanma
Meizhou Adası gitmeye değer
Fujian Turu: Meizhou Adası
Beş Gün Dört Gece Putian -Quanzhou -shishi Kendi Kendini Sürüş Turu
80 Gün Yürüyüş 80 Gün: Mazu'nun memleketi -Meizhou Adası (2023.06.07)
Yaz, sadece denize bak
Quanzhou Xing 1 -Meizhou Adası
Meizhou Adası Mazu Tapınağı
20230622 Putian Meizhou Adası
Bu sezon Pingtan Adası'ndayız, Meizhou Adası
Meizhou Adası Bir Gün Yolculuğu, Sıcak ve Güneşli, Güzel ve Güzel
Meizhou Adası'nın Sunset Plajı güzel ve rahat
To Top