Eğer geçerseniz - Shenyang_Travels - Çin Seyahati

Kış Harbin Hava gerçekten soğuk ve arkadaşlarımla gitmeye karar verdim Shenyang Hadi bir yo-ta-ta gezisine gelin ve mutlu bir kararın ardından çeşitli stratejiler arıyorum, ancak strateji biraz eski ve bazı restoranlar taşındı! Yemeyi seven bebekler, mesele bu

. Hadi gidelim, sadece gidelim!

Erken kalkmama rağmen altı saatlik tren hiç uykulu hissetmiyordu, çok heyecanlandım! Daha büyük bir şehirden geçti-- Tieling , Nihayet geldi, Shenyang Biz geliyoruz! ! !

İlk durak Majia Shaomai! Ama öğretmenin işi iyi değildi, kapatıldı, Wuai civarına taşındığım söylendi, Mafengfeng veya Baidu Haritalarına bakarsanız, çocuklar dikkatli olmalı.

West Tower'da bir sonraki durak, tüm ilgi çekici yerler internette bulunuyor. Aslında bir tapınak gibi görünüyor. Fotoğraf çekmeden giremem. Belli bir tarihte açık olmalı. Seven Days Northbound mağazasında kaldık.Odanın küçük olması dışında başka bir eksiklik yok.Akşam Tawan Xingshun Uluslararası Gece Pazarı'na gidiyoruz ama kışın kapalı ve yakınlardaki insanlara bunun önümüzdeki yıl olacağını sordum.

İsteksizce kuzeye döndüğümde, Ningshan Yolu'nda bir gece pazarı var, biraz da atıştırmalık. Dalian Canı sıkkın, Shenyang Soğuk erişte, Müreffeh Tavuk ızgaralarının tadı güzel. Mesele, beş yuan'a iki soğuk erişte pişirmek, ki bu bir vicdan satışı!

Akşam yemeği hala çok zengindi, hepsini almadım çünkü zaten rüzgarla kaplıydı.

. Uyu, yarının programı en önemli şey! iyi geceler

Sabah erkenden perdeleri açarsanız hava bulutlu olur Yasak Şehir'den geçecek mi?

. Haritayı kontrol edin ve Lao Siji uzatılmış eriştelerini bulun. Biraz uzakta olduğunu fark ederseniz acele edelim! Sadece bırak! Siteye geldiğimde, bir tane olduğunu buldum, işte bu kadar!

Yemek ve içtikten sonra ilk durağa gitmek, Shenyang Katolik kilisesi! Hafta sonları kilise düğünü olduğu söyleniyor, buluşulamayacak kadar soğuk olabilir

, Biraz yağmur yağıyor ve biraz soğuk geliyor. . .

Bulutlu bir günde kilise çok sessizdi ve aynı şekilde seyahat etmeye gelen, gruplar halinde yürüyen birçok arkadaşla tanıştım. Dashuaifu'ya giden navigasyonu takip edin.Yolda bir pastane gördüm. Tezgahlar ortalama ama tadı güzeldi. Kesinlikle biraz soğuk ve sıcakken daha lezzetli olan iki yumurtalı turta aldım!

Yakışıklı köşk için birçok bilet kombinasyonu var.Güzel köşkün eski ikametgahı ve Bayan Zhao Si'nin eski ikametgahı için kombine bileti seçtim.Kapıda çok temiz ve çok yakın olan bir yavru kedi ile tanıştım.Açtım ve ona sosis aldım. Gmp

, Yeterince emin

Dışarı çıkmak, ünlü Zhao Yidi'nin eski ikametgahıdır. Shenyang Yasak Şehir!

Dışarı çıktığınızda sağa dönün ve Zhongjie Caddesi'ne benzeyen, ancak biraz tuhaf rengi olmayan Zhongjie'ye ulaşacaksınız. Zhongjie'deki buzlu dondurmalar oldukça farklıdır ve akşam yemeği Zhongjie'deki eski köfte düzenlenir. Yüzyıllar boyunca doldurulması gerçekten çok iyi, tavsiye edilir! ! Kar kızartılmış köfte tıpkı tavada kızartma gibidir

, Genel olarak iyi

|
To Top