Guangzhou_Travels'in bir köşesinde sürüş - Çin Seyahati

Xiaozhou Köyü, Üniversite Kasabası, Antik Liman Bir Günlük Tur Bisiklet rotamız: Tianhe Bölgesi'ndeki Wushan-Liede Köprüsü-Xiaozhou Köyü-Guangdong Bilim Merkezi-Beigang-Huangpu Antik Limanı-Wushan (Zaman ve bilet sorunları nedeniyle Lingnan İzlenim Parkına gitmedim) "Üniversite Kasabası" Guangzhou'daki üniversite öğrencileri için tanıdık bir isim ve bu benim Üniversite Kasabası'na ikinci kez biniyorum. Ayrılmadan önceki gece basit hazırlıklar yaptım, bir dağ bisikleti ve biraz bisiklet ekipmanı ödünç aldım, biraz kahvaltı hazırladım ve daha sonra, yarın ve ertesi günün sabah erken saatlerinde belirli güzergahı tartışmak için önceden yazılmış kılavuzu okudum. Aceleyle yola çıkın. Cuma günü derslerin olmamasından yararlanan ve uzun süre okul kapısından çıkmamış olan bu yolculuk farklı bir manzaraya sahip olacak. Ekim ayının altın sonbaharında hava çok güzel ... Kampüsteki her şey saat altıda çok huzurlu görünüyor ama şu anda son derece heyecanlıyız. O kadar umursamadım, bu yüzden teyzeden kapıyı açmasını istedim. Teyzenin gözleri donuk ve sabahın erken saatlerinde birkaç söz söylemekten kendimizi alamıyoruz. Haha, önemli değil, acele önemli, bu yüzden yola çıkmak için sabırsızlanıyorum! Liede Köprüsü'nü sürdük ve birkaç dakika dinlendikten sonra yolumuza devam ettik.

İlk durak, Xiaozhou Köyü, sabah çayımız! Açlıktan ölünce, bir kerede çok fazla atıştırmalık sipariş ettim ve çay içerken sonsuz insan akışını izledim. Bu Jinying restoranının işi gerçekten patlama yaşıyor.Üniversite şehrinden birçok öğrenci buraya çay için geliyor, çok uzak değil.

Sabah çayını içtikten sonra saat sekiz olmuştu ve biraz dinlenip yoluma devam ettim. Aslında, çay hiç iyi değil ve tüm demliğin tadı yok, bu yüzden yatakhanede yavaşça yapmak daha iyi. Sabah çayı için yer Xiaozhou Köyü'ne çok yakın veya Xiaozhou Köyü'nde olduğu söylenebilir. Xiaozhou Köyü'nü en son ziyaret ettiğimden beri, bu sefer içeride dolaştım ve dışarı çıktım.Cuma günü çok fazla insan yoktu ama Xiaozhou Köyü'nün sükunetini ve zarafetini gösterdi.Küçük bir köprü ve akan su gibi değil.

Yukarıdaki fotoğraflar Biyolojik Ada'da "O Yıllarda Birlikte Takip Ettiğimiz Kızlar" ı taklit ederek çekildi, ancak sadece birkaç kız kayıp, ne yazık ki, hepsi bekar erkekler, yaşlı erkekler.

Biyolojik adadaki yeşil yollar harika ama biz kumsalda gezmeyi tercih ediyoruz, nefes daha da arzu edilir. Adadaki mürekkep bahçesi çok şık, şiirsel ve pitoresk ... Güzel bir yer ... Adada bir tur attıktan sonra üniversite kasabasına doğru yola çıktı. Sırada ana hedefimiz Guangzhou Bilim Merkezi var.

"Da Vinci Code" sergi salonu, gerçekten büyüleyici olan birçok tuhaf icadı, her türden ilginç şeyi ve resmi sergiliyor. Bu ücretsiz sergi için binlerce mil yol kat ettik ve sonunda geldik.

"Dünyayı Gözlerle Görmek" sergi alanında büyülü objeler

Yaklaşık iki dakika alışveriş yaptıktan sonra sıradan yorgun değil! Güzel olmasına rağmen, ama ayağımıza teslim olmalıyız. Öğlen basit bir öğle yemeği yemek için Beigang'a gittim ve devam ettim. Yavaşça iskeleye gidin ve tekneyle doğrudan Huangpu'nun antik limanına gidin. En heyecan verici zaman, hala antik Huangpu limanındaki zamandır. Aşağıda Huangpu'nun antik limanının bazı manzaraları var. Daha az fotoğraf çektim çünkü yol boyunca yemek yemeye, içmeye ve eğlenmeye odaklanıyorum, hey

En lezzetli zencefilli yumru sütü ve çift cidarlı süt gerçekten lezzetli ve denemeye değer. Küçük bir kase 5 yuan'a mal oluyor, bu sorun değil. Bu arada, sakatat gibi yiyecekler de var ki bu da fena değil!

Meşhur Maoji Tingzai lapasını bulmak uzun zaman aldı.Mağaza başka bir yere taşındı ama bulması kolaydı.Ayrıca Jiji Tingzai lapası da var. Antik limana gelirseniz, tekne lapasına gitmelisiniz! Ucuz ve lezzetlidir, ancak kızarmış salyangozların ortalama olduğu her yerde, birkaç tane vardır ve tadı iyi değildir!

Bu noktada, üniversite kentine bir günlük gezi bitmiştir. Antik limanı ziyaret ettikten sonra eve geri dönün. Okula dönüş karanlıktı, neredeyse saat yediydi. Bir duş alın ve yorgunsanız neredeyse uyuyacaksınız. Çok paraya mal olmasına rağmen doyurucu, çok yorgun ve çok mutlu bir gündü. Son olarak, sıkı çalışmanız için hepinize teşekkür ederim, sınıf arkadaşlarım. Ne yazık ki videoyu yapmayı unutmuşum.En son üniversite kasabasına siyah deriyi bulmak için gittiğimi hatırladım.Yaptığım video eksikti ve şimdi biraz acı hissediyorum. Bir sonraki seyahatimizi dört gözle bekliyorum, dört gözle bekliyordum!

|
To Top