Qipan Dağı Manzara Bölgesine Bir Günlük Tur_Travel Notları - Çin Seyahati

Bu gün Shenyang Soğuma günlerinde ayak bileklerim dün çıplaktı ve bugün aşağı bir ceket giymek istiyorum. Şehirden uzakta satranca erken ulaşmak için Panshan , Saat altıda kalktık, KFC kahvaltısı yerleşti, otobüsü beklemek için saat yedide Dongzhong Caddesi otobüs durağına gittik, bu rüzgar ve yağmur gününde hala uzun pantolonlarla titriyorduk, 1 numaralı gezi gerçekten bekleyemedi, evet deyin On sekiz dakikalık tren için yarım saat bekledim. O kadar bencilim ki, ellerim ve ayaklarım üşümüş. Valizden bir palto daha çıkardım. Evet dedim. Tutkulu kuzeydoğu Amca yolu sordu ve sonunda 168. yolu bekledi.Arabaya bindikten sonra, klima çıkışının yanında, ayaklarımın altındaki sıcak hava yavaşça vücudumu ısıttı ve hafif yağmur artık oyalanmıyordu. Ruh halim anında düzeldi. Bir saatten fazla bir süre sonra nihayet satranca ulaştı Panshan Manzara alanı, ilk durak Kanto Studio City, biletler 68. İlk girdiğimde hoş bir sürpriz oldu. Çin Cumhuriyeti'ndeki bazı sahneler çok gerçekçiydi. Sonra onu izledim ve düşündüm Datong Xiaoyi, bazı evler dekore ediyor ve sahne dekoru yapıyor, film ekipleri ve ücretsiz performanslar olduğu tahmin ediliyor. Manzaralı yerin turizm merkezi biraz küçük ama yine de sıcak su ve kiralık dönem kıyafetleri var.Fotoğraf çekmeyi seven genç bayanlar check-in yapabilirler. Hava yüzünden şovu bekleme havamda değildim, bu yüzden birkaç fotoğraf çektim ve dışarı çıktım.

satranç Panshan Otobüs durağı, manzaralı noktaya elli dakikalık yürüme mesafesindedir ve fiziksel gücü zayıf arkadaşların orada yürümeleri tavsiye edilmez. Sezon dışı mı yoksa hava mı bilmiyorum. Gezi arabaları ya da toplu taşıma yok. Siyah bir arabaya çarptı ve 30 çarptı. Yarı yolda, bizi her zaman başka bir bilinmeyen manzara noktasına götürmek istemiştim, hareketsiz kaldım ve dişlerimi sıktım. Daha sonra parayı artırmamızı istedi ve mesafenin çok uzak olduğunu söyledi ama ben reddettim. Fiyat başlangıçta müzakere edildiği için uzun sürmez. Tamamen yabancılar için. Ağabey dedi ki: Shenyang Dağ yok, satranç gerçekten Panshan Yüksek değil ve dağdan aşağı inmek bir saat sürdü. Dağa tırmanmanın iki yolu var, dik bir yokuş ve hafif bir yokuş. Yukarı çıktığımda, dik yokuşu seçip genç ve yaşlılardan kaçındım. koridor , Sonuç olarak, dik yokuş yoğun ve dar olduğu için tırmanışın ortasında titredim. Dağın aşağısında kararlı bir şekilde hafif bir eğim seçin. Manzaralı yer için biletler beş yuan ve kapıda hazır erişte satan küçük dükkanın sahibi çok hevesli ve bize geri dönmemiz için bir araba sağladı. İki kişi 20 ve fiyatı kabul edilebilir.

Dönüş yolculuğunda 18 Eylül Tarih Müzesine geldim Beklenmedik bir şekilde burada çok insan vardı Müzeye geldiğimde saat zaten 3:30 idi ve kapanış saati 17.00 idi, bu yüzden acele ediyoruz ziyarete.

Mekanda, elektronik yorumları dinlemek için QR kodunu tarayabilirsiniz En dokunaklı sahne, bir annenin Karma bebeğine Gönüllü Yürüyüşü önünde defalarca şarkı söylemesi. Çocuklarını izleyen ve vatanseverlik hakkında konuşan bazı ebeveynler de var. Müze ücretsiz ve mekanın iç içeriği zengin ve görülmeye değer! 18 Eylül Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra, içtenlikle bugünün Barış Uğramak zor, ona değer vermelisin! Yakındaki otele dönüp paket yemek siparişi, eski tarz köfte, büyük boy tavuk rafları, tencere et, lezzetli.

|
To Top