Filipinler Bohin Adası Dalış Sertifikası Seyahat-Her Gezi Anlamı - Yolculuk

Genel Düzenleme

Toplam 8 gün, bir gün ve bir gün, Nane adası Son 6 gün: 3 gün test ow sertifikası, üç veya üç oyun. Bu gezinin temel amacı OW sertifikasını almaktır, bu yüzden oynamak için daha rahattır. Temel olarak gün boyunca otelde yalan söyleme ve akşam oynamaya çıkma eğilimindedir.

Ücret Ayrıntıları Uçak bileti: Şangay Pudong- Manila İleri geri: 2200; Manila - Tablo : 386; Tablo - Manila : 586 Otel: 1000 yuan (dört gece) Dalış: 3100 (konaklama için üç gece dahil) Diğerleri: Telefon Kartı 52; Visa 226; Nakit 2000 Yuan Toplam: 1W.

dil Filipinler Bir kere Amerika Birleşik Devletleri Meme, bu yüzden temelde herkes İngilizcede, İngilizcede, İngilizcede İngilizce konuşabilir Filipinler Problem değil.

toplu taşıma var olmak Manila Taksi almak daha uygundur, Manila Taksi sarı ve beyazdır ve şimdiye kadar belirli bir fark yoktur. var olmak Nane adası Esas olarak Tujujie, çünkü fiyat taksilerden daha ucuz.

Nakit borsası Ülkede iyi bir dolar satın alın Manila Havaalanı Borsası. İnternette stratejiler yaparken doğrudan Çin'deki bir çantaya değişmekten daha uygun ve maliyet etkilidir.

Dalış Güneş Koruyucu Hakkında Puan! Kavşak Kavşak Kavşak

Antrenör bize ilk gün, deniz yaşamına zarar vermek için dalış yaparken güneş kremi uygulamasına izin verilmediğini söyledi! TT ağlamak istiyorum. Ama endişelenmeyin, ıslak kıyafetler dalmak tüm vücuda sarılabilir. Deneyimlerime göre, aşağıdaki bölümler dışarıda maruz kalıyor: eller, ayaklar, boyun ve yüz. Sırtınızla bir güneş kremi kol kapağı getirebilirsiniz ve ayaklarınızda çorap giyebilirsiniz, ancak yeni başlayanların boynu ve yüzü olarak kafa örtüsü giyemezsiniz. Teknoloji ustalaştıktan sonra, koç onu kullanmak için onu kullanır. Süper Kawa Kawa. İran'ın baş deliği. Bu nedenle, yeni başlayansanız, yüzünüz ve boynunuzla güneşli olmaya hazır olacaksınız. Buna ek olarak, bir dizi denizanası giysisi hazırlamanız önerilir (dalış dükkanı tarafından sağlanmaz) ve dalış noktasına giderken giyebilirsiniz (denizaltı mağazamızın yarısı alması gerekir - dalış noktası. Arkadaşlarım ve ben hazır değiliz, bu yüzden sadece iki seçenek var. Güneş koruması, ıslak kıyafetler giymek, sıcak ölüm; sıcak ölümden korkuyor, bikiniler giyiyor ve ölmek.

Özel güzergah

7.16 Pudong Havaalanı- Manila Havalimanı Havaalanında 101 otel için bir araba aldı. Bir gece sonra otel temiz ve iş seyahati için uygun.

Nino Akino Uluslararası Havaalanı

Nino Akino Uluslararası Havaalanı

Ama otelin yanında Manila Özellikle büyük bir alışveriş merkezi olan SM Asia Alışveriş Merkezi yürüyebilir. İçindeki mağaza neredeyse Çin'teki ile aynı. Levis'e kasıtlı olarak gittim ve sadece 100 yumuşak kız için bir t -shirt aldım. etraflı Manila Temel olarak Çin'deye benzeyen modern bir izlenim veriyor ve fiyat Çin'dekinden biraz daha düşük.

Asya alışveriş merkezi

7.17 Manila ---uçak--- Tablo Öğeler Tablo --- Tujitou araba --- Nane adası Öz varmak Nane adası Sonra ani bir arabaya çarptım ve doğrudan dalış dükkanımıza gittim-Kral dalış. Filipinler Turizm koruma önlemleri için özellikle iyi değildir. Bu yüzden bir çatışma arabası almak istediğinizde, yerlilerin ne kadar paraya ihtiyaç duyduğunu sormak en iyisidir, aksi takdirde katledilmek kolaydır.

Arna Plajı

Çünkü bu günlerde konaklamamız dalış dükkanlarında. Geldikten sonra, kral dalışının eski dükkanlara ayrıldığını gördüm ve Yeni mağaza Teorik ders eski dükkanda, havuz dersinde ve denizin konsantrasyon noktasında Yeni mağaza Yaşadığımız yer Yeni mağaza Nispeten uygundur. Dalış dükkanının yanında, özellikle geceleri canlı olan bir bar var, ancak erken yatmak istiyorsanız, gürültülü. Öz Öz

Arna Plajı

Arna Plajı

O gece koç Mario ile tanıştım. Bu toplantı sığ dalış korkumu tamamen ortadan kaldırdı. Süper profesyonel ve kendine güvenen tavrı ile Mario, önümüzdeki üç günü dört gözle beklemeye başladı. Koç yakışıklı bir resim ekleyin. Mario akıcı bir konuşma kuzeydoğu Konuşulmuş Güney Kore Ouba, işi bir üniversite öğretmenidir. Dalış koçu tamamen hobiler tarafından yönlendirilen bir zaman iştir. Tipik bir patlama hayatı, daha sonra buradaki birçok dalış koçunun onunla aynı olduğunu buldu.

7.18 İlk gün dalış kursu Sabah 8: 30'da teorik dersleri öğrenmeye başlayın. 5 video izledikten sonra yaklaşık beş saat var. Sınav hemen alındı. Tüm teorik kursların sonu öğleden sonra saat üç civarındadır. Sonra gidin Yeni mağaza Mario ekipmanı bize açıkladı, ıslak kıyafetler giydi ve sadece havuzda deneyimledi. Bir günden fazlaydı.

Arna Plajı

Bu arada, kahvaltı yemek için yeterli zaman olmadığından, yemek için anında erişte aldık. Puan! Kavşak Kavşak var olmak Filipinler Anında erişte yemeye dikkat edin! Birçok tür anlık erişte aldık ve çatal olmadığını bulduk! Bu yüzden yemek için bisküvi kullanın. Öz Öz

7.19 Ertesi gün dalış kursu Sabah yüzme havuzu parkurunda öğrenilecek tüm becerileri yürüdüm. Öğleden sonra denize iki gezi. 7.20 Üçüncü günde dalış kursu Sabah iki kez. mezun olmak.

Nane adası

Nane adası

Özel dalış süreci tekrarlanmaz. Kısacası, su altında zor ve güvenlidir! Şiddetli ve güzel! Sadece geçmişte çevrimiçi görebildiğim resimler sizin yanınızda, şiddetli büyülü! Bununla birlikte, burada özel bir noktaya değinmek gerekir. Dalış dengelenmelidir (spesifik operasyon, burnu sıkıştırmak ve hava akışının kulaklardan çıkmasına izin vermek için havayı sürmektir. derin suda derin su). Bunu iyi yapmadım, timpanik membranın iltihaplanmasına neden oldum. Deniz dibini daha derinlere gizlice girdiğinde, kulak basıncı dengelendiğinde kulaklar ağrıyor. Karaya sonra kulaklar özellikle ağrılı ve irinden akıyordu. Öğleden sonra yeni bir Hotel Cliffside Resort'a gidin. Kulaklar çok acı verici olduğu için, bir öğleden sonra otelde ara verdim. Bu arada, bu otel bir yüzme havuzuna sahip bir sahil otelidir. Oda tesisleri ortalama. Alona Plajı'ndan ( Nane adası Center) Bu otelde, ani araba maliyetinin 250 pezosu harcamalısınız. Bu otele girerek uzun bir yol var. Otel büyük değil. Bir düzineden fazla oda var. Çok fazla otel personeli yok, ama çok hevesli. Genel olarak, fiyat / performans oranı çok yüksek değildir.

7.21 Nane adası Sabah doğal olarak uyandım ve Arı Çiftliği Bee Çiftliği'ne gittim. Dondurmasını tavsiye ettim, 70 peso ve şahsen avokado meyvesini seviyorum.

Nane adası

Nane adası

Öğleden sonra, tembel kanseri olan iki hasta otelde yatıyordu, biri dinleniyordu, diğeri aşırı maruz kalmayı önlemekti. Akşam iki, ikisi otelde tanıştım Filipinler Ev Chongqing Küçük kardeş Alona Plajı'ndaki Hannah Hotel'de büfe yedi. Seyahat size sadece manzaranın hoşuna değil, aynı zamanda kendisiyle ve kendisiyle yenemeyen ancak ortak bir konusu olan yabancıların konuşmasının getirdiği vizyonun genişliğini de getiriyor.

Otele döndükten sonra, sadece 1.000 pezo olan -site masaki olarak adlandırdım. 7.22 Fiyatı karşılaştırdıktan sonra, otelle bir yunus rezervasyonu yaptım, Tablo Skytoping ve Virgin Adası gezisi. Esas olarak ulaşım giderleri, kiralanmış 2800 peso. Yunusu görmek istiyorum, sabah 6'da yola çıktık. Denizin ortasındayken Hala Tavada olduğu gibi, kamera hiç yakalanamaz. Virgin Island'ı şiddetle tavsiye edin! Kavşak Kavşak Ada olmasına rağmen, neredeyse tüm ada deniz tarafından kaplıdır. Deniz ortasında yürüyor ki o kadar çok değil. Beyaz kum Plajdaki sığ deniz suyu yeşil ve yeşildir, özellikle iyi görünümlü. Tüm fotoğraflar, güzellik ve filtre olmadan Apple'ın kendi kamerasıdır.

Virgin Adası

Virgin Adası

Virgin Adası

7.23 Sabah önce bir uçak al Manila Sonra uçağı Pudong Havaalanı'na geri götürdü. Not: Pudong havaalanında, arkadaşımın internette çevrimiçi bir sipariş vermesine öncülük etmesine yardımcı oldum. Daha sonra, orijinal çevrimiçi siparişin sıraya girmesi gerekmediğini öğrendim ve Pudong Havaalanı'nın uzun ekibi bunları aldı. Şeyler kimler, bu yüzden gelecekte Japonya'da bir şeyler satın almak istiyorsanız, şimdi çevrimiçi satın almaya da çalışabilirsiniz.

Bohin Adası Yemekleri Hakkında

Dürüst olmak gerekirse Nane adası Özel otantik yemedik Filipinler Yemek, olup olmadığını bilmiyorum Filipinler Gıda açısından yiyecek konusunda pek endişe duymuyor. Nane adası Bir turizm merkezi olarak, dünyanın her yerinden yiyecek topladı ve Çin ve Korece her yerde görülebilir. Aşağıdakiler daha fazla önerilmiştir. Birincisi: PAYAG. Çin yemeği, Filipinler Özellikler, kızarmış domuz süper lezzetli! Ne yazık ki, yiyecek fotoğrafı yok. Ama bu dükkana iki kez gittik ve dalış dalışı burada. Aşk antrenörlerinden ve antrenörlerinden biri ve diğer iki dalış ortağı mutlu bir akşam yemeği yedi. Heyecan verici hikayelerini anlatan antrenörleri ve çiftleri dinlemek, tüm hayatlarını unutamadılar.

İkincisi: İsmin ne olduğunu bilmiyorum, karşıt Payag.

Batı yemeklerinden biri olan avokado sallaması süper süper iyi, neredeyse her gün bir içki. Meyve suyu yanındaki meyve suyu duraklarında yapılır ve doğrudan hafta içi satın alabilirsiniz.

Arna Plajı

Hamburger Süper büyük, ama kişisel olarak ortalamayı hissediyorum.

Bu deniz ürünleri tabağı iyidir, özellikle peynir tarak, bu lezzetli. Karides, dürüst olmak gerekirse Nane adası Lezzetli karides yemedim.

Shanghai Disney 5. Gün Ebeveyn -Bil Fantezi Turu
önceki
Dönüm noktasında bir IELTS alın, Bangkok, Tayland!
Sonraki
Tianmu Gölü Hakoda İki Günlük Ebeveyn Turu
Bir keresinde, Osaka, Kyoto, Kobe, Uji, Nara ~ yaz aylarında toplandım ve tüm yol boyunca sürprizler!
Yeni Yıl Arifesinde ısrar: Bu sadece bir ritüel duygusu değil
Jim Brother Tour Australia (2): Byron Bay Deniz Feneri
Summer Hokkaido Kendi Kendini Süren Cycloped Island Ebeveyn Turu
Chasing Xia ~ Hokkaido Sekizinci Gün -Çocuk Yolculuğu
Gençlik 18 Monhane Kobe, Kobe, Yiyor ve On Gün Tramvay Turu Yiyor (Sürekli Güncellendi)
Kansai Tianshen Festivali Çiçek Ateş Konferansı, Bahçe Festivali, Geisha yeterli! 2W Süper Ayrıntılı Kuru Mal Stratejisi (Osaka 2 günlük seyahat kartının yorumlanması dahil)
Chongqing 1 saat boyunca ayrıldı, pişirmek için sobadan kaçtı, bir yaz için Tongzi Shanping'e git, çiçeklerin tadını çıkarın ve ahşap evlerin tadını çıkardı ~
Neon Maple Yaprağı Sezonu Nagoya,
İngiliz Ji (1) Greenwich
Halo Alışverişinde Tokyo (Fuji Mountain Tipleri) ...
To Top