Shenyang Kuş Adası çevresinde bir yürüyüş_Travel Notes - Çin Seyahati

Hafta sonu araçları kontrol etmek için 4S'ye gittim ve etrafta daha önce hiç gitmediğim yerleri aradım, bu yüzden de bulunan Kuş Adası'na doğru yürüyüşe çıkmaya karar verdim Shenyang Tanglin'in yakınında, aynı zamanda doğal noktalar için bir toplanma yeri olan bir Longtan lotus göleti var.

, Şehirden geliyor, Ziraat Üniversitesi'nin çeşitli sıkışıklığını yeni geçti, belki hafta sonları nedeniyle, her türlü insan, araba, kuş adasına ulaşmak zor, ada manzaralı noktaya güveniyor, otopark dolu ve yol dolu. Bu bir araba, trafik polisi hala bir not yazıyor, ben de sarhoşum ve manzaranın girişine bir not bıraktım.İş verimine bir, bir, iki ...... İleri sürmeye devam et, yolda bir çatal var ve küçük bir yola dönüştüm. En büyük erkek kardeş doğrudan beni selamladı: Dur? Oğlum, 20, Nima! Karısı hemen cevap verdi: 10 yuan, tamam mı? Anlaştık mı! Arabayı park edin, bir bilet (30 yuan) alın, parka girin, daha az dedikodu yapın, yukarıdaki resim! Manzaralı noktanın ilk sahnesine girin

Yanımdaki flamingo, ilk başta sahte olduğunu düşündü, hareket etmedi ve hareket ettikten sonra gerçek olduğunu öğrendi

Devam et, bu bir tavus kuşu

Devam etmek, bir satış noktasından geçmek, yemek yemek, oynamak, biraz su ve bisküvi almak

papağan

Barajın bir bölümünü geçerken, yanında bir köşk var, sadece dinlen

Her tür kuş, isimlerini hatırlayamaz

Veya papağanlar, tüm türler

Bu guzel

Bu genç bir turna. Bunda neyin yanlış olduğunu bilmiyorum. Kafeste bire bir bekçi var.

Sahne devam ediyor

Tavus kuşu turistlerle yakın temasa uyum sağladı

devekuşu

kimsin?

Kuş Adasında Lotus

Yavaş siyah bir kuğu

Çok özel ağız şekli

Oynaması 3 saat sürdü, içi oldukça büyüktü ve manzara güzeldi.Çoğu ebeveyn-çocuk turu, çocukları manzarayı görmeye götürürken, kuşlara yönelik anlayışlarını artırabilir, çevre koruma bilincini artırabilir ve kuşları sevebilir. Nazik, doğayı sev, bu küçük cazibe hala çok tavsiye ediliyor! Hadi gidelim, fırsat bulduğunda tekrar gel, dışarı çıkınca çekilmiş bir fotoğraf!

Bu arada Longtan Lotus Göleti'ni (aşağıda resmedilmiştir) geçtim ve orada durdum, birçok insan ve bir çok eğlence projesi var. Çok yorgun, acı verici ve mutlu! Şiddetli yağmuru yakalamak için eve gidin, yüksek hızda, kaplumbağa hızında geri dönün!

Longtan lotus göleti
|
To Top