Zhenyuan Impression_Travel Notları - Çin Seyahati

Nereden Fanjing Dağı Kalbimin antik kentine, yukarı aşağı gidiyor, yüz kilometreden fazla yol gitmiş Zhenyuan Yanlış zaman olabilir, kendimi bir çukur gibi hissediyorum. . . . .

En can sıkıcı çukur: Zhenyuan Otobanda güneye gidin, Zhusheng Köprüsü otoparkına girin ve kısıtlı yollardan tamamen kaçınmak için gidin. Zhenyuan X807 İlçe Yolu, Diba Yolu'ndan büyük bir antik kent çemberi, bir düzine kilometrelik küçük yolu köprübaşına çevirdi, polis yardımcısı tarafından durduruldu, 5A manzara noktasının oluşturulduğunu ve yasaklandığını söyledi. Şehre ancak yürüyerek girebilir, aracı yerinde durdurabilir ve akşam saat ondan sonra şehre girebilirsiniz. (Genesis 5A, hatta trafik kontrolü, ben de çok tuhafım).

Sezon dışı olması nedeniyle, antik kentte az sayıda turist var ve turistleri görmek neredeyse zor.Belki de 5A trafik kontrolü ile ilgilidir.Restoran sahibi de şikayet ediyor: iş kötü ve turistlerin şehre tek başlarına gelmeleri sakıncalı.

Genel olarak, Zhenyuan Antik kentin gece manzarası iyi aydınlatılmış, sezon dışında ise daha az insan var, temiz ve temiz, yavaş yaşama uygun. Kendi kendine sürüş pek uygun değildir ve park ücretleri aşırıdır. Belki bir kez geldikten sonra bir daha gelmeyeceğim.

Zhenyuan Antik şehir çok uzakta - gerçekten çok, gerçekten çok uzakta! ! !

|
To Top