Kalabalığın güzelliği, çiçeklerin büyüleyici denizi - Çin Seyahati

Çiçek deniz turu, esas olarak Liubin Kalesi'nden Sihai ve İnci Pınarı, İnci Pınarı Meydanı ve İnci Pınarı Liuxiang Vadisi'ne giden rota üzerindedir. Liuxiang Vadisi'nde geniş lavanta alanları var. Sadece Pearl Spring Liuxiang Valley ücretleri, giriş ücreti 30 yuan ve çiftlik avlusu indirimli veya ücretsiz olabilir.Kalışım için Pearl Spring Villa indirimli bilet 10 yuan Yıllık seyahat biletim var ve ücretsiz girebilirim. Yıllık bileti olan arkadaşlarınıza yıllık bilet kartlarını getirmeyi unutmamalarını hatırlatın. Güzergah: Cuma günü saat 11'de hareket edin ve öğle yemeği için öğleden sonra saat 2 civarında Yongning'e varın. Yolda trafik sıkışıklığı yok ama acelesi yok ve hızlı gitmiyor. Pekin-Tibet Otoyolu-Changping-Ming Mezarları-Changchi Yolunu (Yongning'e doğru) alın ve yol kenarındaki çiçek denizinin yavaş yavaş açıldığı Yongning'e vardığınızda Liubin Kalesi'ne dönün. Liubin Kalesi'ne girmekten çok uzak olmayan bir yerde, şok edici güneşi ve çiçek denizinin tamamen açtığını gördüm ve altın gülen yüzler yaklaştı, bu da harika manzarayı övmeyi ve takdir etmeyi reddedemezsiniz. Yol kenarına park edebilirsiniz, diğer araçları etkilememek için olabildiğince uzağa park edebileceğiniz bir yer bulmalısınız.Yol geniş değil. Liubinbao ile Sihai Kasabası arasında, güzel ve renkli gözlem güvertesinden geniş bir kadife çiçeği alanını gözden kaçırabilir, arka planda dağlar ile ihtişamı gösterir. Ücretsiz park yeri mevcuttur. Yemek ve konaklama koşullarının nispeten olgun olduğu ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çiftlik evinin bulunduğu kuzeydeki Pearl Spring Kasabasında kalın. Büyük avlu arabanızı bahçeye park edebilir ve küçük çiftlik avlusu genellikle avlunun bulunduğu yol kenarına park eder. Pearl Spring Villa'da yaşıyorum. Ertesi sabah, çiçekleri görmek için saat 6'da dışarı çıktım. Sabah çok serindi ve gökyüzü açıktı. Sabah çiçek açan çiçekleri görmek için İnci Pınarı Meydanı'na bakınca çok narin ve güzel görünüyordu. İnci Pınarı'nı da görebilirsiniz. Bahar suyu inci gibi yükseldi. , Dolayısıyla adı. Çiçekleri izleyen çok insan yok, dilediğiniz zaman fotoğraf çekebilirsiniz ve lensi engelleme asla olmayacak, çiçek denizi geniş ve turistler dağınık olduğu için temelde her açıdan çekim yapabilirsiniz. Zaman zaman, diğer gezginlerin nasıl çiçek çekileceğini tartıştıklarını duyabiliyorum, herkes çok profesyonel. Yongning'den Liu Binbao'ya girerken yolun sağ tarafında aşağıdaki güneş çiçekleri görüldü.Yoldan çok uzak olmayan, yakından zevk almak ve fotoğraf çekmek için yere inebilirsiniz.

Şu anda ayçiçeği denizinin tam karşısında bu mor çiçek denizi var ve ayçiçeği çekmek de çok güzel.

Aşağıdaki resim Liujiapu'da tüm dünyaya bağlı ikinci büyük çiçek denizinde çekilmiştir.Burada ayrıca, diğer çiçeklerin arka planı olarak kullanılabilen ve eşsiz bir çekiciliğe sahip olan, çoğunlukla halkalara dikilmiş ayçiçekleri de bulunmaktadır. Oldukça farklı. Lavanta, krizantem ve horoz peteği var. Burada park yeri var ama büyük değil.

Burası kaldığım Pearl Spring Villası, sabah altıdan az çiçek görmek için dışarı çıktığımda çekilmiş, gökyüzü açıktı.

Villa bu yol üzerinde, dışarı çıktıktan sonra yol boyunca birkaç adım yürüyün ve hemen Pearl Spring Meydanı'na gelin.

Sarhoş kelebek, güzel mi?

Maidenhair tavus kuşuna benziyor mu?

Pearl Spring Plaza

İnci kaynak suyu, fışkıran kaynak suyu inci gibidir, değil mi?

İnci Yayı

İnci Yayı

Güneş çiçeğinin yansıması inanılmaz!

Hayatın azmi

Pearl Spring Liuxiang Vadisi

İnci Pınarı Liuxiang Vadisi'nde geniş bir lavanta alanı var

Liuxiang Vadisi dışındaki tahta yol, İnci Pınarı

Küçük inci kaynağına giderken geniş bir ayçiçeği ve çiçek alanıyla karşılaştım, bu alan düz zeminin altında ve fotoğraf çekmeye uygun.

Xiaozhuquan'ın yürüyüş yolu

Little Pearl Spring'in kanyon manzarası

Mavi gökyüzü, beyaz bulutlar, yeşil dağlar ve berrak su

Xiaozhuquan'da çiçek denizini görün

Kadife çiçeği üzerine bakıldığında, muhteşem, hava harika, açık, mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar.

kestane

kestane ağacı

|
To Top