Lushan, tayfun ve ben-Lushan'a ikinci yolculuğu hatırlayın. _ Seyahat Notları - Çin Seyahati

Ağustos 2008'in başlarında, ilk kez Lushan , Typhoon "Phoenix" benimle geldi. 10 Ağustos 2019, ikinci kez Lushan , Typhoon "Lichma" yine benimle dağa ulaştı. Hiç güneşli görmedim Lushan

(Tokatlanmış yüz, ertesi gün mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar olacak. Şimdi pişmanlık yok.)

Yukarıdaki bir tayfun Lushan . Eve daha yakın, bu gezi için stratejiyi dikkatlice yaptım, gerçekler bir tayfunun yararı olmadığını kanıtladı. 9 Ağustos öğleden sonra saat 3'te resmi hareket.

İyi eğlenceler.

Güzel gün batımı ile tanışın ve güzel ruh haliyle tanışın. O gece 21: 01'de geldi Jiujiang , Giriş yapın ve dinlenin. Ertesi gün sabahın erken saatlerinde otogara koştu. Lushan Kuyrukta çok fazla kişi vardı ve otobüse binmek 50 dakika sürdü, neyse ki yolculuk daha sonra sorunsuz geçti. Manzaralı noktaya girdikten sonra, tüm virajlar var ve düz gitme yokmuş gibi hissediyor. Yavaş yavaş, irtifa yükseliyor ve yükseliyor, sıcaklık alçalıyor, sis kalıyor ve masal diyarına giriyor. Arabadan indikten sonra valizimi bırakmak ve saat 11'de dinlenmek için otele gittim ve yemek için dışarı çıktım. Yemek yerken yağmur yağmaya başladı, gittikçe büyüdü, oynayamayacak mıyım diye endişelendim. Görüş mesafesi 10 metreden az, resimler ve gerçek var.

Ve rüzgar esiyor

Bu tür bir havada hala dışarı çıkıp oynamakta ısrar edebiliriz ve kendimize hayranım. Nihayet, hiç de eğlenceli olmayan ilk durak Çiçek Yolu'na vardık. Delikli kartı göstermek için birkaç resim ekleyin başarı .

Sert bir rüzgar sisi uçurdu.

Ordu çıkıp otobüsü beklediğinde, navigasyon haritasına baktı, bir sonraki durak Xianrendong oldu. Otobüsü beklerken Xiao Ning karşı tarafı işaret etti ve peri mağarası olduğunu söyledi. Gözlerini kapama! Harika yolculuk yakında başlayacak! Tianjie denen yere yürümek ve yürümek.

Xiao Ning'in kamera teknolojisi yararlanıyor!

Yukarıdaki üçü ben ve iki küçük

Anne olmak oldukça zor.

Bu kadar işbirliği içinde, çeşitli pozlarda poz vermeye istekli fotoğraflar çekmek nadirdir! seni seviyorum

Yürümeye devam edin, güzel manzaraya devam edin, kuvvetli rüzgara devam edin, yoğun sise devam edin, keyfiniz yerinde olmaya devam edin!

|
To Top