Şimdi Sincan'ın güzelliğine bir göz atalım [Sincan Gezi Rehberi] _Travels - Çin Seyahati

Bu gezi tamamen bir kazaydı! ! ! Her zaman düşünüyordum ama çok uzak bir yer olduğunu hissediyorum İşten sonra sadece yıllık izin aldım ve kız kardeşimi bu bölgeye götürdüm. için Yunnan Aynı sınır açısından, Sincan Bize daha fazla gizem mi getiriyorsun, Gu Hai? çöl? otlak? Sığırlar, koyunlar ve atlar. . . . . Resmin zihnimde görünmesini bekleyin. . . . . Bu sefer tam adı kiralanmış ve günlük seyahat süresi güzergahta açıklanacaktır.Kiralanan arkadaşlar, kiralık tura başvurabilir ve kesinlikle tavsiye edebilir! ! Durmak istediğiniz yere, yavaş seyahat etmek kraldır! Güzergahın tam adı ile ilgili olarak, günlük sürüş süresi güzergahta açıklanacaktır.Arabayla süren arkadaşlar buna başvurabilir ve kendi kendine sürüş turunu şiddetle tavsiye edebilir! ! Nerede durmak istiyorsun Sincan Yol boyunca manzara çok hoş. İyi bir gece uykusundan sonra manzara hala uçsuz bucaksız bir ovadır, ertesi dakika çöle dönüşür ve bir dakika sonra pitoresk bir bölge olan Gobi'ye dönüşür. 1.gün. Urumçi - Turpan - Urumçi , Su Urumçi 2. gün. Urumçi - Burkin (Yaklaşık 700 km, arabayla 8 saat), bir gecede Burkin 3 gün. Burkin - Kanas (Yaklaşık 185 km, arabayla 3,5 saat) Jiadengyu'da kalın; 4. Gün. Jiadengyu- Hemu - Burkin ((Yaklaşık 185 km sürüş 3,5 saat)), bir gecede Burkin Gün5. Burkin - Karamay (Yaklaşık 300 kilometre, yaklaşık 4 saatlik yolculuk), bir gecede Kuitun 6. gün. Kuitun - Yining (Yüksek hız, 696km 8 saat), bir gecede Yining 7. Gün. Yining Nalati (dağ yolu 340km 4,5 saat), Nalati'de kalın; 8. Gün Nalati Bayinbulak (80 km + 280 km 5 saat), Bayinbrook'ta geceleme; Gün 9. Bayanbulak- Huzurlu (600 km 8 saat), bir gecede Huzurlu Gün10. Huzurlu -Tianchi (120 km 1.5I saat), bir gecede Urumçi . Bu gezinin maliyeti ile ilgili olarak sadece kız kardeşim ve ben değil, diğer insanlar da toplam 7 kişimiz var, yani sadece 7'den fazla koltuklu araçları kullanabiliyoruz ve sonunda manzaralı noktalar ve konaklama imkanı olan bir araba kiraladık. 6800 / kişi. Yemeklerin masrafları size aittir. Kiralık araçlar hakkında: Sincan Bol kaynaklara ve geniş bir alana sahip uçsuz bucaksız bir arazi.Otomatik sürüş turuna çıkarsanız, hayata aşina olmayacaksınız ve araba kullanmak yorucu bir iş, bu yüzden tereddüt etmeden kiralık bir araba buldum.Oynaması biraz kolay ve yorulmayacak. Gümrüklere çok aşinayız, pek çok sorundan kaçınabilirsiniz, ayrıca bir tur rehberi ve fotoğrafçı olabilirsiniz! İpuçları: Pek çok arı arkadaşı, zamanında cevap veremedikleri için araba ustasının iletişim bilgilerini kiralamak ister, bu yüzden kontağını buraya gönderin. Sincan Usta Amao: [Zafer: 486164504]

İhtiyacı olan arkadaşlar onu bulabilir. Turpan "Flaming Mountain" kelimesi çocukluktan beri duyulmaktadır ve bunu bilmek elbette Batı'ya Yolculuktan geçer. Oraya gittiğimizde yüzey sıcaklığı 75 ° C ve sıcaklık 43 ° C idi. Aman Tanrım, bu kadar sıcak bir yere gelebileceğimi hiç düşünmemiştim. Dışarıda neredeyse ona aşina olacağımı hissettim. Tahmin edebileceğiniz gibi, Batı'ya Yolculuk'un tüm ekibi o zamanlar Ne kadar zordu. O zamanlar özel efektler yoktu, yeşil ekran yoktu ve gerçek sahnede çekim yapıyordum. Ama sadece bu tür bir ısıyı deneyimlemek değil mi? Yüzey sıcaklığında pişirilmiş yumurtalar da aldım ve birkaç ücretsiz ve kolay fotoğraf çektim (bu kadar özgür ve kolay olan ve benim için güneşin ödülünü engellemeyen tek kişi bendim)

Flame Mountain Manzara Alanı Ağzınızda bir torba yumurta ile zihninizi sakin ve serin tutun ve kız kardeşinizle fotoğraf çekin.

Alev Dağı bittikten sonra buradayız Turpan Yerel meyve çiftçisi, karpuz dahil meyveleri tattı. Hami Kavunlar ve üzümler çok tatlı. Masada birkaç tane daha olacak! d ===== ( *) b Sincan Şapkayı taktım, gerçekten bir Uygur kızına benziyor muydu Patron bana doğrudan Uygur kızı olup olmadığını sordu ve onun da yakışıklı bir küçük erkek kardeşi olduğunu söyledi, bu yüzden kayınbiraderi olarak kalayım. . . . .

Meyveleri yedikten sonra geri döneceğiz Urumçi Gmp Acele et Burkin Sadece orada olduğum zaman biliyorum Sincan Zhungeer Havzası'nın kenarındaki büyük yer nerede, yol boyunca Gobi'nin muhteşem manzarasını hayranlıkla seyredin, tarihi değişimleri tadın, arazi geniş ve seyrek nüfuslu, insanlık arazinin çoraklığı var, sığır ve koyun dolu otlaklar ve zengin Yağ, bu gün, arabada 10 saat oturduktan sonra, alt kısım damıtıcıların kollarıyla doldu ve dinlenirken batan güneşten birkaç arka ışık geldi.

bu Burkin Kasabaya birkaç kilometre uzaklıkta çok sayıda ayçiçeği var ve bu ayçiçekleri ayçiçeği çekirdeği değil, yağ rafine etmek için kullanılıyor.Bu alanda çit bulunmadığı için içeri girip fotoğraf çekmek çok uygun.

Burkin Kanas Bu gün en sevdiğim yere koştum, ülkemizde Arktik Okyanusu'na akan tek yer Irtysh Nehri İnsanlığın son saf ülkesine ulaşmak, tadını çıkarmak --- Doğu İsviçre ... olarak bilinir Kanas !

Bu camın içinden bir servis otobüsüyle çekilmişti. Gerçekten çok güzel. Yol kenarındaki güzel manzaranın birkaç fotoğrafını çekebilmek için tek başıma gidebilir miyim bilmiyorum. Gittiğimizde gölün rengi süt yeşildi. Çok güzel. Gölün rengi mineraller nedeniyle mevsimden mevsime değişecektir.

Kanas göl Söyleyecek fazla bir şey yok, bu manzarayı görmek için tırmanmanız gerekiyor Yutai Görmek için Hemu "Olarak bilinir Çin "İlk Köy", Hemu Köy, Tuva halkının yoğun bir yerleşim yeridir ve kalan üç Tuva köyü arasında en uzak ve en büyük köydür ( Hemu köy Kanas Köy ve Beyaz Haba köy). Yukarı tırman ve aşağı bak Hemu Köy ve Hemu Nehrin panoramik görüntüsü: boş vadideki hayaletler, küçük köprüler ve akan su, köyde dağınık ahşap evler, dumanlar yükseliyor ve Wrangler ormandan toz uçuyor ... ilkel ve ilginç bir dağ köyü manzarası. Bence mevsimimiz burada değil, Eylül ya da Ekim civarı olmalı, ağaçların rengi sararınca manzara ancak güzel olabilir.

|
To Top