Temmuz'da Keqi Gezisi_Travel Notları - Yolculuk

Grupla birlikte temelde etrafta dolaştım ve çiçekleri izledim.Neyse ki Askhatus Taş Ormanı'nın güzelliğini gördüm. Sizinle paylaşabileceğiniz birkaç ipucu var: Yulongshahu turizm bölgesi --- çöl manzarası, kavurucu güneşin altında, kum tepelerinde yürümek çok zor. Bir deveye (60 yuan) binebilir, arazi aracına binebilir (100 yuan'dan), kum sörfü yapabilir, eğlenebilirsiniz! Biraz heyecan verici olan ve daha güzel çöller görebileceğiniz arazi araçlarına binmeyi seviyorum.

Sıcak su kasabası --- bir kaplıca iyileşme alanıdır, kasaba kaplıca otelleriyle doludur. Kaplıca, misafir odasının banyosundaki küvette, bu da kötü bir his. Kasabada tırmanabileceğiniz bir tepe var, Hunter Tree Park, Civil Affairs Hotel'in yanındaki patikaya tırmanın, tepenin tepesinden manzara güzel.

Askhatus Taş Ormanı Sabah Rehui Kasabası'ndan başlayan bu gezinin en güzel manzarası, önce kendi pahasına binmek için bir at çiftliğine gittim (bir grupla, seçim yok). zaman çok kısa. Tek başınıza araba kullanıyorsanız, eğlence için burada en az yarım gün kalmanız tavsiye edilir. Buzul kalıntıları, yatay olarak yıpranmış harika fosiller, ancak en güzeli uzaktaki dağ çayırları ve ormanlardır. İyi bir yürüyüşe çıkabilirseniz, kendinizi harika hissedeceksiniz.

Çiçekler Temmuz ayında çayırda açar, akşamları altın ışık altında çok güzeldir. Bu uzun yolculuk engebeli ve şu anda buna değer hissediyorum. Şahsen 3 numaralı manzarayı seviyorum, sadece bir garip taş olmasına rağmen, çevredeki manzara çok güzel, az sayıda turist var ve manzara özellikle geniş. Dali Nuoer, Dali Gölü Tabiat Müzesi iyi ve bilgili bir yer. Göl gerçekten görülecek bir şey değil, belki kuş gözlem sezonu gelir, farklı hisseder. Gongger çayırlarında, otoyolun kenarındaki otlakların tamamı dikenli tellerle çevrilmiştir ve sadece uzaktan görülebilmektedir ve temelde oyuna gitmemiştir. Gerçekten cansız. Gelecekte Keqi'ye gidersem, sadece Shilin ve Huanggangliang Orman Parkı'na gideceğim.

Taş Orman No. 1 Manzara Alanı-Ay Kalesi

Keshiketeng Gezisi Banner_Travel Notları
önceki
Kaplan anne ve kaplan çayır turu-Xilinhot, Xiwu, Askhatu Taş Ormanı_Travel
Sonraki
2016 Altın Sonbahar Keshiketeng_Travel Notları
Pekin-Hebei-İç Moğolistan 10 gün_ Seyahatler
Pekin sürücüsüz Keshiketeng Banner, güzel ve renkli 2014_Travels
2013'te Pekin'den Keshiketeng Banner'a Kendi Kendini Sürüş Konforlu Yolculuk (3 Turdan Sonra Tam Sürüm) _Travels
Yolda düşünün ... Ruhun içinde süzülüyor Kawagebo_Travels
Meili Pilgrimage_Travel Notları
Meili_Travel Notları'ndayım
Meili Snow Mountain People_Travel Notlar
Meili Snow Mountain'ın Büyük Dönüşü (2) _ Seyahat Notları
Meili'ye gidin ve sizi şaşırtabilecek altın güneş dağlarını görün.
1314 Meiliyuan_Travel Notları
Meili Kar Dağı. 1980'lerde doğan genç bir çift, sürücüsüz bir yolculukta evlendi. On yıl sonra anlaşma. Kendi portreniz düğün fotoğrafları çok zor hee hee_Travels
To Top