Liaoning Bilim ve Teknoloji Müzesi Günü Turu_Travel Notları - Çin Seyahati

Sabah 7: 20'de evden hareket edin ve sorunsuz bir şekilde varın Liaoning Bilim Müzesi. Sadece buradaki park yerini bulmakta biraz zorlandım. Bir hafta Bilim ve Teknoloji Müzesi'ni dolaştım ve bir hafta sonra Liaoning Müzesi'nin ücretsiz park yerini buldum. Saat 9: 10'da arabayı park edip Bilim ve Teknoloji Müzesi'nin batı kapısını buldum.Yüzlerce kişi kapının iki yanında sıraya girdi.

Müze açıldığında kuyruk çoktan uzundu.

Müzeye giriş için kimlik kartımla online randevu aldım, buraya gidip kimliğimi kontrol etmek çok uygun. İkinci ve üçüncü katlar ücretsiz oyun alanlarıdır. Ücretli projeler, gönüllü katılım var.

Çok büyük ve birçok proje var. Başladığımda o kadar çok insan gördüm ki, sergi salonları ve projeler dağınık ve kalabalık değil.

Bazı deneyim programları sabah ve öğleden sonra iki seansa bölünmüştür ve zaman kısıtlamaları vardır ve kuyruklar gereklidir.

Çok fazla proje var ve hepsini bir günde oynayamıyorum ve çok yorgunum. Mekan 16:15 civarında temizlenecek. Çocuk içeride yeterince oynamadı ve alan temizlenene kadar isteksizce ayrıldı. Ücret, yemekler (koridor koltuklarında kendi yemeğinizi yanınızda getirebilirsiniz) ek olarak, kendi finanse edilen projeye katılmazsanız, çok uygun maliyetli bir bebek slip modudur.

Günbatımında eve git.

Bir dahaki sefere tekrar gidin.

|
To Top