Hiçbir yere yerleştirilemeyen hormonlar ~~ Lushan ~~ _ - Çin Seyahati

Nereden Quzhou İçin Lushan , Genç ve cahil, satın almalı Jiujiang Çünkü Jiujiang açık Lushan Daha çok araba var ve daha ucuz olanlar. bin! Milyon! Yapma! istemek! Kimden! Lu! dağ! istasyon! açık! Lu! dağ! Orada çok sayıda turist otobüsü var, sözde 20 kişi dağa çıkıyor ve 120 kişi rahatça oturuyor ki bu aslında çok hile yapıyor. Ve tur rehberinin ağabeyi çok anlamlı ve her türlü aptal, biz kandırıldık. Hanpokou gibi manzaralı noktalara gitmek istiyorsanız tek başınıza gitmelisiniz. Her neyse, bir grup arkadaşımız perişan haldeydi. Ama oynamak istediğin şey bir zevk, bu yüzden önemli değil. Öğrenci grubunun kötü seyahat fikri doğrultusunda, üç gün iki gece yemek, içmek ve eğlenmek için teleferik için 600 bilet öldü. Giriş ücreti 90 öğrenci, Küçük giriş ücreti şelale için 25, teleferik 50. En çok hile bileti de var 120. Aslında bu 120 kurtarılabilir. 26 gece (yatak) Gençlik Yurdu'nda kaldı. Sinema bileti 30, tren bileti 135. Quzhou Ateşlemek. Gerisi dağınık yemek masrafları.

Lushan Dur, anmak için bir fotoğrafa ihtiyacım olduğunu hissediyorum.

Çok üzücü, askeri kontrol nedeniyle dağa çıkılmasına izin verilmiyor. Yine şiddetli yağmur vardı. Neyse ki, bir saat gecikti. Ama kırmızı ev hala çok iyi.

Piyano gibi Gölün etrafında tahta yol var. Etrafta dolaşmaya değer.

Lushan Çok fazla sis var. Gel ve gideceğim. Yavaş yavaş.

Arkadaşlar oybirliğiyle grup fotoğrafı çekmeye karar verdi. İçbükey şekiller var mı? Utangaç, hehehehehehe.

Lushan Kendi kavunlarını ve meyvelerini satan birçok insan var. Fena değil. Hanpokou yolunda bir tane var kuzeydoğu Aksanlı amca, hazır erişteleri kova başına 7 yuan'dan daha ucuz ve ayrıca onları ücretsiz olarak suya batırabilir. Hanpokou'da hazır erişte için bir kova suyu ıslatmak için 3 yuan'a ihtiyacınız var. Meyve Salatalık Domates Yumurta 2.5 Fiziksel gücü Yo desteklemek için günlük olarak yenir. Bu yüzden yukarı çıkmadan önce mümkün olduğunca aşağıda yiyin.

Bai Juyi Thatched Kır Evi . Çiçek yoluna çok yakın. Sadece istediğiniz kadar dolaşın, birkaç dakika sürmez.

Kır evinde tanıştığım çocuklar hayattan hiç korkmuyorlardı. Bu garip. Çok cesur.

İçbükey şekli asla unutmayın. Hahahaha. Görünüşe göre. Üst geçitlere gitmek eğlenceli. Bu kadar küçük bir çekim için yaklaşık iki saat harcadık. Dur ve git, gül ve oyna.

Yaramaz İkinci Küçük Kardeş dilini göstermek zorundadır. Gerçekten çok tatlı.

Gençler enerjiktir. Üst geçit. Diğerleri korkuyla yürüdü. Ayrıca fotoğraf çekerken bizi izleyen insanları korkutarak etrafta zıplamalıyız. Hahahahaha

Ultraman'ın lazeri. bibibibibi ~~~~

İyi şanslar taşı. Bir dolar kaybettim. Bingo. Küçük Kardeş Doubi başkasına bir dolar attı. Gökyüzündeki pasta gerçekçi versiyonu. Bize gerçekten güldü.

Lushan Sis. Ruh haline bak ve ruh halini takip et.

Bu anlık görüntünün çok sıcak olduğunu düşünüyorum.

Kendinize bir kartpostal gönderin. mutlu musun? Evet de! Son pişmanlık, her yerde kartpostal satın alabilmem. Ancak sadece sazdan kır evinde satılabilen bir set var, bu özelleşmiş Lushan Aşkın kartpostalları güzeldir. Kartpostal toplamaktan hoşlananlar evlerinde satın alabilirler. Pahalı ama buna değer. Geri dönmememiz ve onu eve götürmememiz üzücü.

Lushan Yukarı Bak Lushan Aşk. Mutluluk patlıyor. Bu iyi bir şans Güzel Kayıt. Her bir sinema biletinin kodu, en azından benzersiz olduğunuzu kanıtlıyor.

gece görüşü. Loş ışıklı sıcaklık. Dağa ev inşa etmek kolay değil. Işık çizgileri var.

Gündüz başka bir duygudur. Kırmızı bir ev, bir seradan daha iyidir. Belki renk kontrastı daha fazladır.

Arabadaki diğer grup dindar Hıristiyanlardı. Geçerken gitmeliyiz ve uğrayacağız, ilahiler söylediklerini duymak hala çok şok edici.

Botanik Bahçesi, Çin Bilimler Akademisi Lushan Botanik Bahçesi. Hava çok taze. Hanpokou'ya gidenler geçebilir. Daha fazla zamanınız varsa, içeri girip dolaşabilirsiniz. Çok sessiz.

Hanpokou yolunda bu türden büyük bir orman var. Küçük arkadaş, özellikle alacakaranlık sahnesinde olduğu gibi hissettirdiğini söyledi. Kurt adam var mı, vampir var mı? ? Hahahaha.

|
To Top