İki kurbağamız Gouqi Adasındayız, yemek yiyor, seyahat ediyor ve etrafta dolaşıyoruz. - Çin Seyahati

Gidiş dönüş ulaşım

Gidiş-dönüş stratejisi: 05:20 Şangay Longyang Road Metro İstasyonu'na 06:00 Longyang Yolu Dishui Gölü'ne 07:40 Deshui Gölü'nden Yangshan Özel Hattı, Shenjiawan İskelesi'ne 09:25 Shenjiawan İskelesine Varış Wolfberry Adası Saat 13: 00'te gelin, Dawang Plajı'na dört yuan karşılığında küçük bir otobüse binin ve hostele yürüyün Peki nasıl gittim Wolfberry Adası nın-nin? Uçaklar ve trenler dışında gerçekten tüm ulaşım araçları kullanılıyor. . . Geri döndüğümde Nanpu Köprüsü Yolcu Taşıma İstasyonuna gittim ve doğrudan Nanpu Köprüsü Yolcu Terminaline gittim. tip1: Nanpu Köprüsü Yolcu Terminali'nde doğrudan araba ve feribot bileti satın alabilirsiniz Wolfberry Adası , Sabah saat 7'den başlayarak tüm seyahat süresi de 2-3 saat kısaltılabiliyor ancak biletler bir gün öncesinden satılıyor, yoğun sezon biletleri çok dar ve online bilet satış yöntemi yok. tip2: Terminalin personeline danıştım, feribot biletlerinin hepsi öncelikli seyahat acenteleri ve aile yanında konaklama bireysel yolculara açık, bu yüzden sigorta için, önceden bilet ayırtmak için aile yanında konaklama bulduk ve her bilet 20-30 yuan arttı. tip3: Bol zamanınız varsa, Nanpu Köprüsü Yolcu Terminali'nden araba ve feribot bileti almayı tercih edebilirsiniz. Shengsi (Bu önceden çevrimiçi olarak rezerve edilebilir !!! Gitmeden önce bir gün oynayın Wolfberry Adası ! )

Şarlatımı al ve yola koyul!

Ada yolu

Aile yanında konaklamamız Dawang Plajı'na yakın, diğer rehberlerden resimler ödünç alın

1.Gün Dawang Plajı - Dağların ve Denizlerin Harikaları (Gün Batımı) --Dawang Köyü Tezgahları - Sahil Yolu Yürüyüşü Öğleden sonra geldiğimde, aile yanında kalırken bir kase deniz mahsulü erişte yedim ve oynamak için kapıda Dawang Plajı'na gittim. Biri saat 16: 00'da mekanı boşaltmaya geldi

Kendi kendine eğlence için bulun

Dawang Plajı'ndan dağların ve denizlerin harikalarına kadar, yolda yürüyün ve deniz meltemini dinleyin. Saat beş civarı ve gün batımına kadar hala uzun bir zaman var.

Yol boyunca eşsiz manzara

Oğlumla ilk fotoğraf

Geldi Zhoushan Son zamanlarda balıkçılık yasağına ulaşmış olmasına rağmen deniz mahsulleri birası her zaman geliyor En sevdiğim pirinç keklerini bir saygı olarak sunuyorum! Akşam Öğretmen Ka ile yürüyüşe çıkın ve tıpkı eskisi gibi günlük duyguları yaşayın. üniversite şehri Geceleri koş, yürü, bir korku hikayesi okuyormuşsun gibi hisset, bu ay mı? Deniz yükselir ve ay yükselir ve kadim insanlar içtenlikle beni aldatmazlar. .

2. Gün Doğu Kayalığı (Araba Havuzu Gün Doğumu) - Shengshan Kasabada kahvaltı - ıssız köye yürüyün - pansiyona geri dönün - Xiaoxitian gün batımı (Xiaoxitian'ın şu anda terk edildiğine dair açıklama, ancak kimse bundan daha rahat görünmüyor) - plaj barbekü 1. ipucu: Doğudaki güneşin doğuşunu görmek için kiralama için genellikle birkaç seçenek vardır. Gün doğumunu tek yön 120 / araba, gidiş-dönüş 180 / araba, gün doğumu + insansız köy 250 / araba, araba başına 6 kişi 2. ipucu: Dongya Cliff kişi başı 50 bilet, öğrenciler için yarı fiyat, sadece nakit para, sadece nakit kabul ediyor! ! ! Issız köy artık biletleri de kabul ediyor, izleme platformunda 50 / kişi, 20 / kişi ve daha önce izleme platformuna gitmek için para yok! ! !

East Cliff

İki kişiyiz ve kiralık arabaları sevmediğimiz için, öğretmen kartının Libra koltuğundaki en fazla diplomatik beceriyi övmek isterim. Bir sonraki otele, araba paylaşımı yapan ve gün doğumunu izleme ve ileri geri gitme seçeneğini seçen üç şişman arkadaş bulmaya gittim. Tabii ki Yolun yarısındayız Shengshan Sadece kasabadan inin, burada ıssız köye yürüyebilirsiniz, küçük bir yoldan gidebilirsiniz, navigasyon yok, burada yön duygumu maksimuma övüyorum, köylüler çok basit ve size yön verecekler!

East Cliff

Kahvaltıya in, ah şekerli kek! Seni içtenlikle övüyorum! Taze pişirilip şekerle kaplandığı an gerçekten harika! ne!

Sonra ıssız köye yürüdüm, yol üzerindeki manzara eşsiz. Wolfberry Adası Çok büyük değil, bir tapınağın önünden geçmek, içeriden ilahiler söylemek ve bu müzikle otoban kenarında platformda uzanmak çok rahat! İki çiçek toplayan teyze uzandı ve bize önümüzdeki hanımeli'nin ... güpegündüz halkın öğretmeni olduğunu söyledi ...! ! Tabii ki, hiçbir kötülük yapılmaz! !

Issız köyden önce bilet olmamalı, şimdi kişi başına 50, biraz daha pahalı hissettiriyor, manzara tamam, resme bakın.

Houtouwan'ın dibine koş ve uzanmaya devam et

Dağdan yarım saat yukarı, dağdan 5 dakika 00 aşağı, ıssız köye veda ettikten sonra, buldum ki ... sadece saat sekizdi = = Yani fiziksel güç oldukça iyiyse, sahil yolu boyunca Dawang Köyü'ne doğru yürümeyi planlıyoruz Fiziksel olarak zayıf olan arkadaşlar buraya gitmeyi seçebilirler. Shengshan Otel minibüsü doğrudan Dawang Plajı'na götürür

Oğlumun yakışıklı sırtına bak

Hey, fotoğrafımı mı çekiyorsun? Seni filme çekiyorum!

Deniz ürünleri kızarmış pilav ve kalamar için Dawang Köyü'ne dönün! Saat ondan sonra yıkanmak için otele geldim ve öğleden sonra ayrılmaya hazırdım! Kola baharatlı barla Xiaoxitian'a doğru yola çıktık ve yürüyeceğiz! Bütün yollar çıkar Roma Evet! Şimdi Xiaoxitian'ın cazibesi terk edildi, terk edildi, terk edildi! Aslında, tırmanmadan önce bunu bilmediğimiz için cahilce. . Ancak Wolfberry Adası En yüksek nokta, kimsenin görüşü bana uymuyor!

Güzel resimlerin ardında, post-PS'ye ek olarak, sahneyi görmek için yukarı ve aşağı tırmanma cesaretine de ihtiyacınız var ...

Dağdan aşağıya inip "Tarak" meydanını geçen Ka öğretmen ona bir isim verdi ve basketbol oynamak için ilkokul öğrencilerine katıldı, gerçekten Ka öğretmeninin yaptığı bir şeydi. Şu anki ilkokul öğrencilerinin gerçekten yeterli olmadığını söyledim, ülkenin geleceği size bağlı = =

|
To Top