17 Temmuz (2), Baishashan · Baisha Gölü - Yolculuk

Oita Glacier Park'tan Git Beyaz kum Göl ve Karakol Gölü, kayısı ağaçlarıyla dolu küçük bir köyden geçiyor. Şu anda, ağaç altın sarı olgun kayısı ile kaplı, bu yüzden bir sepet kayısı almak için küçük bir kız aramayı bıraktım. Bir süre sonra iki yakışıklı Çocuklar iş almaya geldi. Onlarla bir sepet almak zorunda kaldık ve hepsi mutluydu!

Yoldaki hava çok kararlı değil, git Beyaz kum Gölün yönü karlı dağa çok daha yakındır. İşaret, "kar bölümünü" okur, koyu bulutlar ve hafif yağmur ile sürer. Yağmur yağar. Bu yüzden kendim için psikolojik yapı yapmaya devam ettim. Kaderle yağmur sahnesine bakın. Belki farklı keşifler var.

Beklenmedik bir şekilde, uzaktan görün Beyaz kum Gölün yönündeki gökyüzü açık mavi bir iz görünmeye başladı. Hedefe vardığımızda, gökyüzünde zaten açıktık ve yağmurdan sonra bir gökkuşağı vardı. Gökyüzünün güzelliği sayesinde! Manzara çok güzel! Kavşak Diğer tarafta, ortada mavi -yeşil bir göl ile ayrılmış beyaz ve ince kumlar dağı var. İnternette bir tür "gökyüzü" etkisi olmasa da, öndeki dalgaların mavi -yeşil rengi Gözler, göl zaten göze hoş geliyor. Göl kenarında sahilde taşlar var ve kıyıda yürümek biraz zor. Bazı turistler ayakkabılarını sürüklediler ve seyahat etmek için göle koştuk. Biz uzandık ve denedik. Göl çok buzdu! Kavşak

Etrafa baktığımda, internette gördüğüm AIPA B & B'yi buldum, ancak güzergah sorunu nedeniyle burada kalmayı seçmedim. Sadece bir dahaki sefere patronluk fırsatım olduğunu bekleyebilirim.

17 Temmuz (3), Karakol Gölü (Zhou Shan Savaşı)
önceki
17 Temmuz (bir), Oytak Glacier Park
Sonraki
3.500 yuan biletini kurtar, Loulan Beauty'yi görmek için Ruoqiang'a git
Taklam Gan Denizi'nde, inzivaya geçen son robbus var
Santaway. Huaxia. Xinjiang. Cilt 19. Aktao.
Sincan'ın 25'inde otuz beş özel tur: Kezhou Glacier Park
25'inde otuz dört özel tur: oytiger
Otita Bonache
İç Moğolistan __ Duorun Gölü.
Göl Turu Fotoğrafı (İki) Toron Gölü
Calaveras Big Trees Eyalet Parkı
En basit benliğe doğru gidiyor, Gongga hac, Gongga Güneybatı Yamaç
Bali Macerası Bölüm 3
Yağmurda buluşma
To Top