Yalnız Bir Seyahat 12 Gün Chongqing ~ Yunnan Seyahat Notları (El boyaması Resimler) _ - Çin Seyahati

Sadece kendi başıma, özgürce, yalnız gitmek istediğim sürece bir gezi planladım. Kendim için bir doğum günü hediyesi olarak nihayet bu ilkbaharın başında gerçekleşti.

Kafasında coşku ve coşku dolu olmasına rağmen, acele edemez. Haritayı evde birkaç gün kontrol ettikten ve birçok strateji topladıktan sonra /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} adresine gitmeye karar verdim. Rengarenk bulutların, rüzgarın, çiçeklerin, kar ve ayın güneyinde, küçük sanatlar için buluşma yeri, antik şehir, çiçekler ve ağaçlar, mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar, küçük köprüler ve akan su, Naxi kızı, şarkı söyleyen şair, tam da zevkime göre. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} hakkında konuşmaya başladığımdan beri, erkek kardeşim dudaklarını dürtüyordu ve bu çocuğun tekrar sahtekarlık yapmak istediğini biliyordum. Hangisi /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} bir ilişki arıyor olmalı? Hadi gidelim, anlamıyor.

Heyecan için heyecanlıyım, ayrılmadan önce hala biraz gergindim. Bir yoldayım ve unutkanım. Tek başıma koşmak gerçekten biraz güvenilmez. Neyse ki, artık bir akıllı telefonum olduğuna göre, annemin artık uzaklara seyahat etmem için endişelenmesine gerek yok! Seyahat sırasında birkaç yararlı yazılım önerin: Nereye gidilir, Baidu haritası, 8684 otobüsü, pusula, tren bileti satın almak için 12306, Meituan, Didi taksi vb. Pekala, çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm iki kamera yazılımını tanıtmama izin verin, biri filigranlı kamera. Fotoğraflarımın tümü bu yazılımla eklenen metinlerdir.Zaman, konum, ruh hali vb. Filigranlar harika geziler için ilginç bir kayıt yapabilir. Diğeri ise zamanlayıcılı selfie yazılımı: T.Camera, çocukların ayakkabılarının yalnız seyahat etmesi için, bu zamanlayıcı yazılımı mükemmel özçekimler elde etmenizi sağlar.

Yazılım ve donanım hakkında konuştuktan sonra, donanımın tamamlanmış olması gerekir: 1. Tuvalet malzemeleri (/travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali}, /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} ve diğer manzaralı noktalar, çevrenin korunması için tek kullanımlık tuvalet malzemeleri sağlamaz , Bu yüzden en iyisi kendinizinkini getirmek); 2. Güneşlik ekipmanı (gerekli, /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} Ultraviyole ışınları çok güçlü ve hava durumu belirsiz. Şemsiyeleri satın almak özellikle zor, bu yüzden onları / travel-manzara içine getirmeyi unuttum -spot / mafengwo / 10807.html {Kunming} birçok mağazadan satın alınamaz); 3. Sırt çantaları (/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} ve diğer antik şehirler engebeli mavi taşlı yollardır, bu nedenle tramvay kutusunun çekilmesi zordur ve kutuyu kırmak kolaydır.); 4. Günlük giyim. (Bir ceket en iyi seçimdir, /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} Dört mevsim bir gün bekleyemem. Polar ceket sıcak çıkarılabilir, soğuk eklenebilir, su geçirmez ve güneş kremi, hafif ve taşıması kolaydır, seyahatler için bir zorunluluktur Hazırlandı Güzelliği seven bir kız güzel kıyafetler giyip fotoğraf çekmek isterse her şeyi bulmak için antik kente gidebilir.Büyük şallar, etnik tarzlar, uzun etekler, pamuklu ve keten her şey bir yığın giysiden daha güçlüdür. Yalnız olduğum için valizlerim daha basit olabilir. .) 5. Düz ayakkabılar (Daha önce de belirtildiği gibi, antik kentlerin çoğu taş yollardır, engebeli ve kaygandır, topuklu ayakkabı giymek gerçekten suçtur); 6. Güç Bankası (Söylemeye gerek yok, bu dışarı çıkmak için bir zorunluluktur.) 7. Su kabı. (Esasen, yayla iklimi kurudur ve bol su içmek gerekir. Manzaralı noktalardaki maden suyu en az bir veya iki kat daha pahalıdır, bu nedenle para harcamaya gerek yoktur. Ve manzaralı yerler genellikle sahte maden suyu satın alır); 8. Diğerleri (para, kartlar, anahtarlar, biletler ve önemli olduğunu düşündüğünüz diğer şeyler.)

Gidelim ~~~

2014.2.19, start, /travel-scenic-spot/mafengwo/11431.html{Xuzhou} - / travel-doğal-spot / mafengwo / 10208.html {Chongqing}. Özel bileti almadım ve tren bileti beklenmedik bir şekilde gergindi, bu yüzden trenleri değiştirmek için /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} adresine gitmeye karar verdim. Orada sınıf arkadaşları olduğu için geçmişi hatırlayıp bu arada bir yemek yiyebilirdim. 24 saatlik sert bir koltuk 201 yuan'a mal oluyor. Kitabı yanıma aldım ve üç saatten az bir sürede teslim ettim. Bir gün ve bir gece, küçük bir kitap birkaç kez ileri geri çevrildi. Manzarayı çevirmeden bakın. Ovalardan dağlara, gün batımından gün doğumuna kadar manzara değişiklikleri oldukça etkileyici. Dünyayı hiç görmemiş olan benim için vadideki basamaklı terasları ve köyleri ilk kez görmek, dışarıdaki dünyayı / travel-doğal-spot / mafengwo / 63581.html {Taoyuan} görmek gibi. Sisin derinliklerinde insanlar var, suya bakan yeşil bambular Danxia'yı yansıtıyor. Shudi'deki bir su kasabasının cazibesi. Yanındaki amca çok konuşkandı ve yol boyunca konuşmayı zar zor kesebildi. 11 kutu bira ve yedi paket tavuk ayağıyla onlardan bahsetti. Hala geceleri kendi horlamamla uyanabiliyorum, kesinlikle.

2014.2.20, ilk durak, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing}, /travel-scenic-spot/mafengwo/16050.html{ciqikou}. Öğlen saatlerinde /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Kuzey'e gelin. Arkadaşlar seni almaya gelir. Dürüst olmak gerekirse, ilk kez kendi başıma çıktığımda biraz gergindim. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} adresinde arkadaşlarımı gördüğümde çok rahat hissettim. Dağ kentinin yolları kıvrılıyor, üst geçitler baş döndürüyor, yüksek binalar dizilmiş, tesisler gelişmiş, şehir temiz ve kızlar baştan çıkarıcı ... Burası uzun bir metropol gibi. Yine hiç tecrübem yok. Öğlen, prestijli güvenin tadına baktım. Eski güveç değil, çok baharatlı. Görünüşe göre ördek bağırsakları lezzetli, gevrek ve ferahlatıcı.

Öğleden sonra /travel-scenic-spot/mafengwo/16050.html{Ciqikou} adresinde dolaştım. /travel-scenic-spot/mafengwo/16050.html{Ciqikou} antik bir şehirdir. Antik kent denilebilecek her yerde ticari bir cadde var ve her ticari caddede edebi ve sanatsal melodilerle dolu kafeler var. Bu işte iyiyim ve yürüdüm ve ilgiyle izledim. Aslında, /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} ve /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang}/travel-scenic-spot/mafengwo/16050.html{ciqikou antik kentlerinin oranı } Daha birçok özellik var, ancak ilk durak /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing}, /travel-scenic-spot/mafengwo/16050.html{ciqikou} En dikkatli olanı gördüm , Ziyaret edilecek en ilginç antik cadde. Sokakta çeşitli baharatlı atıştırmalıklar var ve eski büyükbaba Liangpi'nin ve geleneksel Chen Mahua'nın önünde uzun bir sıra var. Liangpi'nin çok uyuşmuş bir kopyasını satın aldım, ancak /travel-scenic-spot/mafengwo/11431.html{Xuzhou} Liangpi daha lezzetli. Chen Mahua her yerde ve en uzun sıra sabırsız ... Sahibi birini seçtikten sonra çok sadık görünüyor.Çeşitli lezzetleri tattıktan sonra hala lezzetli ve ayırt edici olduğunu düşünüyorum. Alışveriş yapmaktan yorulduğunuzda bir kafede oturup kartpostal yazabilirsiniz Bu Su Yan kahvesinin sahibi gerçekten çok güzel bir kadın. /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} İklim ılıman, su ve toprak insanları besliyor ve her yerde güzel kızlar var. "Üç adım bir Lin Chiling, beş adım bir Maggie Cheung" deniyor. Bence ünlülerden daha iyi görünüyorlar.

Hareketli ticari caddeden geçip yosunla kaplı eski eve girerken, geçmişte dağılmış ve sıkışık /travel-scenic-spot/mafengwo/65633.html {} belirsiz bir şekilde görebilirsiniz. Benekli taş yolda kimse görülemiyor, sadece ahşap kapının taş duvarından çıkan TV dizisinin sesi ve çatısı / gezi-manzaralı-spot / mafengwo / 64694.html {} Güneşin tadını çıkaran kediler, köpekler ve köpekler beni bu eski eve inandırıyor Gerçekten yerleşiktir. Her şey geçiş gibidir. Görünüşe göre burada zaman yaşlandı ve hız yavaşladı ve hiçbir şeyin önemi yok. Ama dünyanın onunla hiçbir ilgisi yok Büyük bir "yıkım" karakteri, eski çağı canlandırmak için büyük bir reform yapılacağını gösteriyor. Gelecekte, buradaki gelişme de saniyelerle ölçülecek.

Güzellik, yemek ve güzel manzara - üç güzelden biri /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Elbette gece manzarası kaçırılmamalıdır. Akşam, Nanshan Park'taki gece / gezi-manzara-spot / mafengwo / 10208.html {Chongqing} 'i görmezden geldim. Metropolün refahı, köylü kızımı bir süre çok heyecanlandırdı ve dalgalandırdı. Dağ şehirdeki binalar yüksek ve alçaktır, geceleri fenerler yakılır ve binlerce evin dağınık ışıkları doğal olarak boyanır, nehri yansıtır, yıldızlar gibi, neon gibi, güzellik için hiçbir sebep yoktur.

2014.2.21, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing}, /travel-scenic-spot/mafengwo/84663.html{Dazu} taş oymalar. /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Ertesi gün, çevrimiçi olarak bir grup satın aldım. Bir arabada on kişi, kişi başına 190 yuan. Biletler, tur rehberi, öğle yemeği dahil olmak üzere gidiş-dönüş kiralanmış. Yaklaşık iki saatlik bir yolculuk. Hatırlamıyorum, neyse, /travel-scenic-spot/mafengwo/84663.html{Dazu} adresine vardım. Önce öğle yemeği yiyelim, sonra ziyaret edelim. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Görülmeye değer nokta düzenli ve hizmet özenli. Bu övgüye değer. Tur rehberi tur öncesi bir ses alıcısı çıkardı, kulağına asıldı, güzel kadının nazik açıklamasını 200 metre içinde duyabiliyorsunuz ve tur rehberinin kornayı çekip yüksek sesle bağırmasına gerek yok. Bu ekipman sayesinde, tüm kaya oyma manzara noktası çok sessiz ve zariftir. (Belki de sezon dışı düşük insan sayısından dolayı) Daha önce /travel-scenic-spot/mafengwo/84663.html{Dazu} adresine geldim ve çok fazla beklentim yoktu ve bunun değerli bir gezi olduğunu hissettim. Her şeyden önce ortam hoş, yeşil bambular yemyeşil, hava nemli ve tazedir, bu da insanları açgözlülükle nefes almak ister. İkincisi, taş oymalar zarif ve sıradışıdır, altlarında duran, yardımcı olamaz ama kadimlerin olağanüstü hayal gücünü ve yaratıcılığını hisseder.

Akşam şehre dönün ve Hongyadong'da inin. Sonunda ünlü Hongya Mağarası'nı gördüm. Uçurumun üzerinde yeniden inşa edilmiş bir ticaret bölgesi. Görünüm, eski /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Diaojiaolou'nun özelliklerini gösterir. Tasarım orijinal, muhteşem ve şıktır. Birinci katta su barı, ikinci katta özel ürünler, üçüncü katta atıştırmalıklar var diğer katların ne olduğunu hatırlayamıyorum. Dokuzuncu ve onuncu katlar muhtemelen Batı tarzı yemek alanlarıdır ve on birinci kat Korsan Meydanı'dır Meydandaki yolu geçmek başka bir hareketli iş bölgesi Jiefangbei'dir. Jiefangbei'deki güzel kadınlara bakmak da /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} 'deki klasik turist projelerinden biridir. On birinci kata ilk geldiğimde, bunun inanılmaz olduğunu düşündüm, artık en üst kat olup olmadığını merak ettim. Merak etmeyin /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} İnsanlar her zaman güneydoğu / gezi-manzaralı-spot / mafengwo / 31808.html {kuzeybatı} yerine sürekli yukarı ve aşağı bakıyorlar Merdivenlerden inip çıktıktan sonra, yepyeni bir dünya buldum. İkinci kattaki bir çay evinde sevdiğim bir şey gördüm. Sınırlı bir bütçeyle oynamak için birkaç küçük şey satın aldım. Patron, mizaçlı bir kadın. WeChat'i ekledim ve onun sadece iyi bir mizaç değil, aynı zamanda parlak olduğunu, birçok çay tadımı şiirinin ilgi çekici olduğunu ve manzara seyahat notlarının da harika olduğunu gördüm. Bana çok iyi baktı ve birbirimizi sırdaşlar olarak gördü. Onun sözleriyle, "Binlerce mil uzakta, birbirimize bağlıyız." Bu gezi için büyük bir zevkti.

2014.2.22, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing}, /travel-scenic-spot/mafengwo/11911.html{Wulong}, Tiankeng ve yer bağlantıları. Arkadaşlar çok naziktiler, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} adresinde bir gün daha kalıyorlardı. /Travel-scenic-spot/mafengwo/11911.html {} adresine bugün gidin. /travel-scenic-spot/mafengwo/11911.html{Wulong} jeoloji ve kültürde benzersizdir, /travel-scenic-spot/mafengwo/10732.html{Kanas} Yeryüzü şekilleri "tiankeng ve zemin çatlakları" gibi harikalar yaratmıştır. Doğal nokta şehirden yaklaşık üç saatlik sürüş mesafesindedir. Görünüşe göre yol her zaman mağaraları deliyor. Sabahları sis pusludur ve basamaklı dağlar, göze hoş gelen uygun tonlardaki mürekkep resimlerine dönüşür. Bu tür bir doğa harikası gibi fotoğraflar da etkisizdir ve dil hiçbir şey yapamaz, sadece kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Tiankeng'in görkemli ve görkemli kıyılarına ve toprağa hayran kaldım ve doğanın tanrısının yetenekli ustalar tarafından eşsiz olduğunu hissettim. İnsanların altında durup yukarı bakması çok küçük. "Altın Zırh Dolu" ile uçurumun peşinden koşma sahnesinin "zemin çatlağı" nda vurulduğunu belirteyim. Kişisel olarak /travel-scenic-spot/mafengwo/11911.html{Wulong} manzara noktasını tavsiye ederim. Belki de sezon dışı olduğu için çok fazla insan yoktur ve eski ve sessiz ortam saf doğal güzelliği deneyimlemenizi sağlar. Bilet fiyatını unuttum, arkadaşlar davrandı, her türlü saçmalık, ha ~

2014.2.23, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10807.html {Kunming}. Bugün arkadaşlarınıza veda edin ve resmi olarak bir kişinin yolculuğuna çıkın. Li Daxia, para biriktirmeye yardımcı oldu ve ayrılmadan önce bir bilete sponsor oldu. Sabah erkenden havalimanına geldi. Bu benim ilk uçakla uçmam, ilk yolculuğum! Heyecanın hiçbir şeyi yoktur, ancak kaygının hiçbir şeyi yoktur. Sonunda, her şeyi kendi başıma yaptım ve bir başarı duygusu hissettim. Biniş kartını değiştirmekten güvenlik kontrolüne, emniyet kemeri ile uğraşmaktan sandalyenin arkasını ayarlamaya kadar merak ediyordum. Ancak güvenlik kontrolü sırasında tehlikeli madde taşıdığım söylenerek kontrol edildi. Hey, neden korkuyorsun? Bu yüzden çeşitli araştırmalar yapmak için yan tarafa çömeldim, başımı ter içinde çevirip karıştırdım, ancak bunun bir kalemtıraş olduğunu fark etmek için. Bir tanrı, /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} Bu kadar katı güvenlik kontrolleri, hiçbir terör olayının olmamasını sağlar.

Uçakta küstah biriyle cam kenarındaki koltuğu değiştirdi ve sinirli bir şekilde kalkış için bekledi. Vay canına, uçuyor! Vay canına! Vay-bulutlar! Vay-hostes! Vay kahve mili! Vay canına, uçak boğuluyor! Artık "vay" yok, iniş yok. Bir saat hızla geçti ve ilk yaşam yolculuğu başarıyla sonuçlandı.

Havaalanından ayrılır ayrılmaz, /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} ılık güneş ışığı ve /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} 'in ılık sisi keskin bir kontrast oluşturur. Göz kamaştırıcı güneş ışığı, ultraviyole ışınlarının delip geçtiğini hissedebilir. Gökyüzü tertemiz maviydi, hava kuruydu ve bahar esintisi keskindi. Birkaç gün /travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing} güzelliğini izledim. İlk bakışta sokağın bronz rengi dolu ve gerçekten birazcık var. 15 yuan, /travel-scenic-spot/mafengwo/10758.html{South Xinjiang} Hotel'e (Xiaoximen) giden havaalanı otobüsüne binin, 2 numaralı otobüse ve terminalden / travel-doğal spot / mafengwo / 10807'ye gidin .html {Kunming} Tren istasyonu, grup satın alan han, tren istasyonunun yakınında. Otobüsten inin ve "Dida Uzay Kapsülü" Youth Inn'e 100 metre yürüyün. Bu hanı tavsiye edin. Kabin başına 49 yuan. Lüks bir kabin olan "Jüpiter" de yaşıyorum. Serçe küçük olmasına rağmen beş iç organa, TV'ye, klima yazı masasına, kablosuz kulaklık mini uzaktan kumandaya ve arıtılmış suya sahiptir. Yatak takımları temiz ve yumuşaktır ve alan kalabalık değildir. Valizimi kasada sakladım ve terliklerimi duşa götürdüm. Umumi tuvaletler ve tek duşlar vardır. "Global Village" lobisinde Dashan ve dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla sohbet edebilir, eğlenebilirsiniz. Kendi "gezegeninize" geri dönersek, ambar kapandıktan sonra, eğlenebileceğiniz küçük bir dünyadır. Uygun fiyatlı ve yaşaması rahat. Ancak uyku ortamına duyarlı öğrenciler burada yaşamamalı, sonuçta gruplar halinde yaşıyorlar.Üst yatak ve alt yatak kaçınılmaz olarak geceleri biraz gürültülü oluyor.

Öğleden sonra konaklama yerinizi ayarlayın ve /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} Üniversitesi'ne gidin. Bu arada, tren istasyonunun yakınında yol tarifi sorma deneyimi tatsızdı. Kendi Baidu haritanızdaki rotayı kontrol edin ve otobüse binin. Tren istasyonundan /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} Üniversitesi'ne, No. 2 veya No. 239 veya No. 64'e gidin. 2 numarada en çok tren var ve para 2 yuan. /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} Üniversite, Ordu Ders Salonu, Altın At ve Yeşim Horoz Atölyesi ve Southwest Associated Üniversitesi'nin eski yerinde dolaşan Cuihu Parkı'nın yakınındadır. Son olarak, /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} Caddesi'ne giden bir otobüse binin. Güzel manzarası, bereketli çiçekleri ve ağaçlarıyla prestijini yaşatan Yunda, birçok güzel kadın Yunda'da fotoğraf çekiyor. Yunda'dan Cuihu Park'a yürüyün, rüzgarı estirin, manzarayı izleyin ve martıları besleyin. Sonra /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} Caddesi'ne kadar yürüyün, saat zaten akşam dokuz oldu. Cai Qin'in "/travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} Evening Bell" şarkısı yüzünden /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} için zayıf bir noktam var. Bu /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html {} /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html {} olmasa da, buraya bu güzel isim için geldim. Şu anki /travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} Caddesi sadece müreffeh bir ticari cadde. Çay içmek, şarkı dinlemek, geri dönme zamanı. /Travel-scenic-spot/mafengwo/18715.html{Nanping} Caddesi'nden tren istasyonuna kadar No 2'ye girin ve dinlenmek için "Jüpiter" e dönün.

İpuçları (/travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming}): Yemek: /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} Snacks ve /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html {}, /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} Neredeyse yem parçaları, yem parçaları, fırınlanmış patatesler, süt yelpazeleri vb. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10208.html{Chongqing}, /travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{Yunnan} adreslerinde yemek yediğim için çok ateşliyim. Sebzeler ekşi, baharatlı ve tuzlu. , Sadece biraz congee ve noodle çorbası yedim. İlginizi çekiyorsa, özel yemekleri tatmak için /travel-scenic-spot/mafengwo/63575.html { } adresine gidebilirsiniz. Ortam zarif, şöhret iyi ve kişi başına tüketim 70+. Canlı: Tren istasyonunun yakınında /poi/6934330.html{Dida Space Capsule Youth Inn} adresinde yaşıyorum, yatak başına 49, artı lüks kabin için 5 yuan. Avantajlar: temiz ve sıhhi, ekonomik ve sıcak bir atmosfer. Dezavantajları: özel banyo yok, geceleri dinlenecek kadar sessiz değil. Seyahat: /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} Changshui Havaalanı tren istasyonuna: Havaalanı otobüsüyle /travel-scenic-spot/mafengwo/10758.html{South Xinjiang} Otelin Xiaoxi Kapısı'nda inin ve oturun 2 Nolu otobüs doğrudan tren istasyonuna gider. Havaalanı otobüsü her 20 dakikada bir hareket eder ve ücret 15 yuan'dır. Tren istasyonundan Yunda-Cuihu ticaret bölgesine birçok otobüs var. Özellikle 2. yol, her yere gitmek uygun, kalkış frekansı yüksek ve akşam saat 11'de hala arabalar var. Ücret 2 yuan. Trene binmek için aceleniz yoksa, çevredeki turistik yerlere çok uygun olan Cuihu iş bölgesinde yaşamanız önerilir. 2014.2.24, /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming}, Cha Caddesi No.1 Çiçek Pazarı, /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10487.html {Dali}. Sabah, planlandığı gibi çiçek alışverişi yapmak için çiçek pazarına gidin. Benim yerim Cha Caddesi No'lu Çiçek Pazarı'na sadece iki durak uzaklıkta. Sabahları sadece bir yürüyüş. Rengarenk çiçekler ve kuru çiçekler beni büyülüyor ve coşturuyor. Bütün sabahı çiçek pazarında, değeri iki yüz dolardan fazla kuru çiçekler seçerek ve onları eve göndererek geçirdim. Hava taşımacılığı, 1.6 metre büyük kutu, 20 kargo. Çiçek pazarından sabahın erken saatlerinde toptan eşya fiyatlarına çiçek satın almak en iyisidir. Spesifik fiyat çeşitlere ayrılmıştır ve fiyatın en az yarısı kadar pazarlık edilmesi gerekir. Kung fu'm hala çok küçük ve aldığım fiyat çok uygun değil ve memleketimden çiçek satın almaktan çok daha ucuz, bu yüzden hala buna değer hissediyorum. Çiçek alışverişi yaptıktan sonra iyi bir ruh hali içindeydim, kontrol etmek için hana geri döndüm, treni yakalamak için sırt çantamla dolaştım. Bilet, bir gece önce çevrimiçi olarak rezerve edildi ve bilet hızlı bir şekilde alındı. /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} 'den /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali}' ye altı veya yedi saat boyunca, her zaman mağarayı delin, cep telefonu sinyali iyi değil, bu yüzden ana Eğlence, manzarayı izlemek ve sohbet etmektir. Neyse ki manzara güzel ve ruh hali güzel.

Araba penceresinin dışındaki manzara Trende /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} adresinde okula giden genç bir kızla tanıştım ve trenden inip antik kente birlikte döndüm. Tren istasyonundan antik kent /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} 8 numaralı otobüse binin ve para 1,5 yuan. Fenghuaxueyue İstasyonu'nda inin. Oh, bu istasyon adını çok beğendim. /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali}nin şehir etiketi çok şiirsel ve romantik olan "Rüzgar Çiçeği ve Kar Ayı" dır. Antik kentin manzarası da rüzgar, kar ve ay kadar güzel, biraz yağmur dağılmasına rağmen gökyüzü hala muhteşem. Arabada içimi çektim. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} 'nin arka koltuğunda oturan yeni bir öğretmen yardım edemedi ama aynı fikirde. / Travel-landscape-spot / içinde olabileceğini söyledi. mafengwo / 10487.html {Dali} Öğretim gerçekten mutlu bir şeydir. Ben gizlice kıskanıyorum.

/travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} gökyüzü. Yağmur yağıyor Konu "Feng Huaxue Yue" ye geldiğinde, "Cuihua Loves Sauerkraut" un sahibi onu bizzat almaya geldi. Telefonla iletişim kurduğumda, patronun aslında /travel-scenic-spot/mafengwo/11431.html {Xuzhou}, "köy şefi" olarak anıldığını öğrendim. Köylü, köylü ile karşılaştığında buna sevgili denir. "Köy şefi" nin hana gitmesinin ardından, "lahana turşusu" adlı köpeği coşkuyla ileri atılırken, kara kedi "Cuihua" küçümseyerek baktı. Gönüllü valizleri almakla meşgul ve bir bardak sıcak su uzattı. İnsanları evinde hissettiriyor.

Valizleri bırakıp bir yürüyüş için Yabancılar Sokağı'na koştu. Neyse ki sezon dışı, bu cümleyi birkaç kez söyledim. Gerçekten, sezon dışında seyahat ederken yavaşlayabilir ve rahatlayabilir ve istediğinizi yapabilirsiniz. Geceleri puslu yağmurlu antik cadde, dünyanın dışında küçük bir kasaba gibi, basit ve kayıtsız.Eski ziyaretleri aramak için bir şemsiye tutabilir ve ışıkları yansıtan mavi taş levhalar üzerinde yürüyebilirsiniz.Ayrıca cadde üzerinde durabilir ve şairin anlatı şiirlerini dinleyebilirsiniz. Ya da sokağa bakan su barında oturup etrafınızdaki arkadaşlarla seyahat ve albümü karıştırmak hakkında sohbet etmek ya da güzel uzun etekleri denemek için orijinal bir giyim mağazasına girmek, hepsi güzel. Alışverişten sonra hana döndükten sonra patron çayı birlikte davet etti. Çay tutup şöminenin başına oturduk, ayağıma "lahana turşusu" oturup sohbetimizi dinledik. Yerli lehçeyi yabancı bir ülkede kullanmak çok utanç verici! Perdeleri açın, gökyüzü yıldızlarla dolu, iyi bir gece uykusu. İpuçları (/travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali}): Ye: /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} Yabancılar Caddesi'nde barbekü, sıcak tencere vb. İçeren çok sayıda lezzetli atıştırmalık var. Yediğimi tavsiye ederim. "Geriye dönüp baktığımda" soğuk tavuklu pilav eriştesi (No. 1 Renmin Road), 7 yuan, lezzetli ve şimdi düşündüğümde hala salya akıyorum.

Canlı: /travel-scenic-spot/mafengwo/38273.html{Guangwu} Road adresinde bulunan "Cuihua Loves Pickled Cabbage" Inn'de yaşıyorum ve Foreigner Street'e beş veya altı dakika yürüyorum. Han, sade ve temiz. Anahtar patron adamdır ve ben VIP muamelesi gördüm. Mağaza, insanlara aile gibi coşkuyla davranır. Bir de sevimli büyük bir köpek var. Manzaralı bir çatı katında yaşıyorum, fiyatı daha yüksek, 120 yuan, çift kişilik oda. Ama manzara güzel, gün doğumunu ve yıldızları görebiliyorum. Seyir platformu, sallanan sandalye ve çay koltuğu var, /travel-scenic-spot/mafengwo/14430.html{Mediterranean} çok duygusal bir tarza sahip. Bu mağaza esas olarak duygusal kartlara dayanıyor ve fiyatı ortalama. Bir adam bulmak istiyorsanız, evine gitmenizi öneririm. Konforu önemsiyorsanız, uygun olan başka bir seçeneği seçin.

Cuihua Aşk Turşu Hanı Satır: /travel-scenic-spot/mafengwo/10807.html{Kunming} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10487.html {Dali}, bir trene biniyorum, L9646, sert koltuk 64 yuan, tüm yolculukta altıdan fazla saat. Saat 11: 32 / travel-doğal-spot / mafengwo / 10807.html {Kunming} 'de hareket edin ve yaklaşık 18: 00'da /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} adresine varın. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} Tren İstasyonu'ndan antik kente, 40 dakika veya bir saat süren 8 numaralı otobüse binin. 2014.2.25, /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali}, antik şehir / travel-doğal spot / mafengwo / 15950.html {çift koridor}. Sabah antik kenti dolaşmaya devam edeceğiz, dışarı çıkmadan önce güneş gözlüğü, hasır şapka ve güneş kremi giyin. Bugün hava çok sıcak ve yazın oraya varmak neredeyse bir tırıs. Sokakta yapılan çelenkler oldukça popülerdir.Çoğu kızın saç tokası ve dalgalanan uzun etekleri antik kente güzel bir manzara katar. Etrafta dolaştım ve batik kumaş ve büyük bir fular aldım. Rengarenk şal ve eşarplar fotoğraf çekmek için gerçekten bir eserdir ve ayrıca gölge ve soğuktan korunma sağlayabilir. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} adresindeki atkı, /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} 'dan daha ucuzdur. Ancak /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} seçiminize bağlı olarak daha fazla stile sahiptir.

Renmin Road'un üst kısmında dolaşırken bir /poi/18132.html{Tibetan Coffee} gördüm. /Travel-scenic-spot/mafengwo/12700.html{Tibet} özleminden dolayı tereddüt etmeden içeri girdim. Bu kafenin düzeni çok duygusal, buradaki atmosferi gerçekten çok seviyorum. Güzellik salonu müdürü /travel-scenic-spot/mafengwo/12700.html{Tibet} 3 numaralı set yemek, tereyağı çayı ve /travel-scenic-spot/mafengwo/12700.html{Tibet} Baba, lezzetli ~~~ 30 yuan önerdi , Porsiyon yeterli, bitmemiş, kalan yarısı paketlenip götürülüyor. Küçük kahveleri sokaktaki en ucuz kahve olarak kabul edilir, parça başı 10 yuan. Dükkanda bir de gençlik yurdu olduğunu gördüm, ortam güzel, pansiyonu önceden rezerve etmediysem burada kalırdım.

Öğlen bir göz atın, gülümseyin ve beni Fenghuaxueyue'ye gönderin ve Erhai Gölü'nü görmek için /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{Double Corridor} 'a bir araba alın. 20 yuan, diğerleriyle birlikte araba paylaşımı. Birlikte araba paylaşan güzellik de tek başına seyahat etti. Bir aydır yavaşça yüzüyor ve hayattan çok keyif alıyor. Gün batımını izlemek için özellikle /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html { to} adresine gitti. Hedefe ulaşmak için bir saatlik sürüş. Yol boyunca manzara sınırsızdır. Cangshan Dağları'nın altındaki Bai ailesi, kolza tohumu tarlaları ve parlak mavi sahil. Fiziksel olarak formdaysanız, antik şehirden bir araba kiralayabilir ve Bohai Denizi'nin gün batımını izlemek için /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{double koridorlarına} gidebilirsiniz. Bu bölüm temelde yokuş aşağı veya düz bir arazi, binmesi kolay, iki saatten fazla , Yol boyunca güzel manzarayı görün, güzel kadınlarla tanışın, yalnız kalmayacaksınız. /Travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{Double Corridor} sebze pazarında inin, dar sokaklarda sonuna kadar deniz, imrenilen deniz manzaralı oda / gezi-manzaralı-spot / mafengwo / 11626.html {Linhai} Ayakta. Heyecanla odaya koştu, bagajını bıraktı ve denizi seyretmek için balkona yöneldi. Çok güzel! Fazla konuşmak istemedim, yatar koltuğa sıkışıp kaldığımda hareket etmek istemedim. Hanın ablası çay-kahve getirmiş, balkonda oturmuş, güneşin tadını çıkarmış, çay içip denizi seyrederek, en keyifli gündü! Öğleden sonra hiçbir yere gitmek istemiyorum, tamamen küçük burjuvazi olacağım, çay yapacağım, müziği açacağım ve gün batımını acelesiz bekleyeceğim. Elbette, bu kadar iyi bir ışığı, böylesine güzel bir manzarayı ve böylesine mükemmel bir odayı boşa harcayamaz, odadaki açıyı ayarlayamaz ve çeşitli özçekimler için zamanlama yazılımı kullanamazsınız. Hey, bu genel bir çaresizlik değil.

Gece, mucizeye tanık olma zamanıdır. Geceleri perde çekmeyin, bu oda çok özeldir. 180 derecelik okyanus manzaralı odadan bahsetmiyorum bile, 270 derecelik banyo okyanus manzarası ve perdeleri çekmeye gerek yok. Hanın özelliği yatakta uzanıp yıldızları seyretmektir. Bir peri masalının açılışı gibi gece çöker. Gökyüzündeki yıldızlar parlak ve parlaktır ve büyülü yanılsama genellikle gözlerin önünde parlar, sonsuz denizde muhteşem bir şekilde çiçek açar. Hayatımda gördüğüm en güzel yıldızlı gökyüzü bir film ekranındaydı. "Titanic" te Rose ve Jack güvertede yıldızların değişen gece gökyüzünü gördüler, ama bu gerçek bir deneyim değildi. Bu sefer elmas benzeri yıldız ışığını hissettim. Gökyüzündeki elmaslar hala devasa karatlardır. Böylesine güzel bir gecede uyumak gerçekten israftır. Bütün gece uyumak yok, ama rüyadaymış gibi hissediyorum. İpuçları: Antik kentte Renmin Yolu üzerinde "/poi/18132.html{Tibet Coffee}" yiyin. Fiks yemek güzel, tereyağı çayı lezzetli ve fiyat uygun. /Travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{shuanglang} adresine gidin. Crucian sazanı, taze dövülmüş, çok lezzetli bir spesiyalitedir. Balık ziyafetini tek başıma yemedim. Gittiğim küçük bir dükkanı tavsiye et, /poi/7007023.html { } hanın yanında, "Deniz Ürünleri Bahçesi" denen, Naxi kızarmış pilav ve kızarmış yem lezzetli. Sahibi basit, hevesli ve uygun fiyattır. Ailesinin de iyi bir üne sahip olan tavada kızartılmış yemekleri var. Canlı: 180 derece deniz manzaralı bir kral yatak odası olan /poi/7007023.html {180 } 'de yaşıyorum. Fiyat yüksek ve zevk olağanüstü. Şilteler, sıhhi tesisat ve sıhhi tesisat markalarıdır, temiz ve rahattır. /travel-scenic-spot/mafengwo/11626.html{Linhai} konum, tavandan tabana geniş pencereler, harika manzara. Belirli fiyatı çevrimiçi olarak kontrol edin, ifşa etmek uygun değildir. Maddi gücünüz varsa, bahar ve yaz aylarında 270 derecelik bir banyolu okyanus manzaralı odayı deneyimlemeniz önerilir.Vay, içeri girdim ve bir göz attım, çok güzeldi. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10101.html{Maldives} su evi hissini yakalayın. Dezavantajları: Fiyat yüksek ve 180 derece deniz manzaralı odada TV yok (burada TV izlemek için yaşamak gibi değil). Çok fazla sivrisinek vardır, ancak insanları ısırmazlar, bunlar uçan böceklerdir. Seyahat: Antik şehirden /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{shuanglang} 'a, Fenghuaxueyue İstasyonu'nda bir servis veya araba havuzuna binin. Antik kentin doğu kapısında da mola verebilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 1 saat, yavaşsa bir buçuk saat sürüyor. Araba paylaşımı ücreti kişi başı 15-20 yuan'dır. Servis otobüsü 14 yuan'den az. 2014.2.26, /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10186.html {Lijiang}. Handa yatak takımları o kadar rahat ki sabah kalkmak istemiyorum. Adanın etrafında dolaşmayı düşündüğümde, yataktan kalkmak çok çaba gerektirdi. Bugün sahil boyunca araba kullanıyordum ve günde 50 yuan'a küçük bir tramvay kiraladım. Uzun bacaklı bir gezinti modeli olan bir güzelle tanıştım. Bozuk teknolojim de onu yeterince korkuttu. Tabii ki, yolun ortasında bir kaza oldu ve acemi bir çaylakla karşılaştım. Neyse ki insanlar iyi ve araba hasar görmemiş. Yuji Adası çevresinde topalladıktan sonra, Nanzhao Tarzı Adası sadece atlanabilir. Öğlen check-out yapmak için geri dönerek, sırtımda 10 kilogram bagajı /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{shuanglang} istasyonuna taşıyarak, çeşitli kalabalık geziler başlattı. Önce otobüs durağına giden otobüsü sıkıştırın, otobüse tren istasyonuna aktarın, ardından /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} adresine giden treni sıkın, Dayan'a giden iki otobüse aktarın, Dayan Antik Kenti'nin kuzey kapısına yetişin Yol tamir edildikten sonra, büyük su çarkına yürümek yarım saat daha sürdü ve dokuz buçukta otele yerleşti. Aç ve aceleyle "88" Sifang Caddesi'ne koşarak bugünün ikinci yemeğine başladı. Kahretsin, bugün en yorucu gün. Ancak bu şekilde seyahat etmeye değer, yine de trene binmeniz tavsiye edilir.Yol boyunca Cangshan ve Erhai'nin tüm manzarasını ve altın kolza tarlalarını görebilirsiniz.

Her türlü sıkışma gezisine başladı, beş kez tersine çevrildi ve sonunda /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} antik kentine ulaştı. . . . .

Yorgun ve felçli. . . . İpuçları (/travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10186.html {Lijiang}): Yemek: /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} Dayan Old Town, Sifang Street "/poi/1457.html{88 Snack Shop}", çok ünlü. Bir porsiyon kızarmış paba (10 yuan) ve nohut jölesi (4 yuan) yedim Kızarmış pabanın lezzetli olduğunu düşündüm ama nohut jölesi ekşiydi. Yalnız olduğum için yemek sipariş etmedim. Buharda pişirilmiş domuz kaburga güveç ve ızgara balıkları denemeniz tavsiye edilir. İki kişi için yemek daha uygun maliyetlidir. Sipariş için kişi başına ortalama tüketim 50+.

Konaklama: /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} adresine gelin ve ilk gece Four Seasons Inn'de kalın. Bunun Four Seasons on the Clouds değil Four Seasons Inn olduğunu unutmayın. Adını net olarak görmediğim için kandırıldım. Bu dükkanı tavsiye etmeyin. Patron, Four Seasons Inn'in dolu olduğunu söyledi ve beni yan taraftaki annesi tarafından açılan /poi/4191277.html { } hana götürdü (Unutmayın ki bu Nameiju değil, /poi/4191277.html { is}. Namei) Konut hala iyi), /poi/4191277.html { } Çok kötü, aldatılmış hissediyorum, tesisler zayıf ve sağlık koşulları kötü. 60 yuan standart oda fiyatı yüksek olmasa da, bu fiyata bile üzgünüm. . Televizyon bozulmuş, yatak takımı kokuyor, priz temelde kullanılamaz ve su içilemez. Mağazadaki iyi teyzeler dışında, her şey çok kötü. Bu yüzden size seyahat etmenin ve kalmanın çok önemli olduğunu hatırlatmak isterim. İyi yaşamıyorsanız, ruh haliniz yok. Çevrimiçi incelemelere inanmayın ve ucuz olmaya çalışın. Çoğu değerlendirme doğru değildir. Bu ortamda patron benden övgü, kes, asla yapmamı bile istedi! Satırlar: /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} /travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html { } Doğrudan erişim / travel-doğal spot / mafengwo / 10186.html {Lijiang} Araba, araba paylaşımı, kişi başı 80 yuan. Arabaya binmeyi sevmiyorum ve araba tren kadar hızlı değil.Tren, Cangshan ve Erhai Gölü'nün panoramik görüntüsünü görebiliyor, daha ucuz olduğu için trene binmeye karar verdim. /Travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html{Double Corridor} 'tan tren istasyonuna, önce China-Bus servis otobüsünü Kuzey Yolcu Taşıma İstasyonuna götürün, ardından 8 numaralı otobüse tren istasyonuna aktarın. Toplam paylaşım süresi 1 saattir. (/Travel-scenic-spot/mafengwo/15950.html { } - /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} arasındaki servis otobüsü her yarım saatte bir çalışır.) /travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} / travel-doğal-spot / mafengwo / 10186.html {Lijiang} Tren, K9619, sert koltuk 34 yuan, tüm yolculuk 2 saat sürer. Pencere tarafından sol pozisyonun seçilmesi tavsiye edilir, manzara güzeldir. Cangshan ve Erhai Gölü'nün panoramik görüntüsü. Teras manzarasının da keyfini çıkarabilirsiniz. /Travel-scenic-spot/mafengwo/10487.html{Dali} 'den /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang}' a giden tren temelde bir turist trenidir. Trenle seyahat eden birçok arkadaşla tanışmak kolaydır. Bireysel yolcular temelde trende veya araba paylaşımı sırasında birleştirilir.

/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang} Tren istasyonundan Dayan Eski Kent'e: Tren istasyonundan 18 numaralı otobüse binin, Zhongyi Pazarı'nda inin, 2 No.lu büyük su çarklarından biri olan antik kentin kuzey kapısına dönün Kapı (toplam 40 dakika). Kuzey Kapısı'nın şu anda yapım aşamasında olduğunu ve birçok arabanın rotasını değiştirdiğini unutmayın. İnsanlar ararlarsa genellikle Güney Kapısı'na giderler. Bu nedenle antik kenti ziyaret ederken güney kapısına yakın, sessiz ve rahat kalmak daha iyidir. Dayan Antik Kenti'nin güney kapısına gitmek için tren istasyonunda çok sayıda carpool var, minibüse binmedim ve ücret belli değildi. Araba paylaşımı, taksi kullanmaktan daha uygun maliyetli ve otobüse binmekten daha kullanışlıdır. 2014.2.27, /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{Lijiang}, Lashihai. Lashihai'ye bir günlük gezi için 150 yuan'lık bir grup satın alımı. Bugünün içeriği bir tekne sürmek ve barbekü yemek. Sabah 9: 30'da araç başına 6 kişi, 1 saatlik yolculuk. 10:30 civarında geldi, önce ata binin ve iki saat boyunca Antik Çay Atı Yolu'nu sürün. Bazıları bunun eğlenceli olmadığını söylüyor. Güzel manzarayı izlerken ata binmenin güzel olduğunu düşünüyorum. Kardeş Anne fotoğraf çekmenize yardım edecek. Kendi kameranızla fotoğraf çekebilirsiniz, yıkadıkları şey para için, her biri 10 yuan, 7 inç. Yol Yunsi'ye atıfta bulunuyor ve ben içeri girdim ve bir daire çizdim. Ata binerken bağcıklı şapka takılması tavsiye edilir, güneşe dayanıklı, rüzgarlıdır ve bağcıklı olmalıdır. Öğle yemeği self-servis güveçtir. Bir parça ızgara balık verin. Bence ızgara balık çok lezzetli. Öğleden sonra tekne gezintisi. Tek kano çeşididir ve çift kano da vardır. Koç bize birkaç dakika öğretti ve suya girdik. Kendi kendime çizdim, ancak ilk başta iyi çalışmadı ve /travel-scenic-spot/mafengwo/145826.html {} adresine gitmekten endişelendim. Ama on dakika uğraştıktan sonra, onu idare etmek kolaydı ~ Tek nefeste gölün ortasına doğru kürek çekip oturup Yunjuanyunshu'yu izledim. Beş buçuk saatten daha az bir sürede karaya çıktılar, denizin güzel manzarasına dayanamadım, su üzerinde dolaştım, karaya çıkmak bir buçuk saat sürdü. Bence oyunun kalitesi de kişisel.

İpuçları: 150805230 /poi/19542.html{} /poi/19542.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10065.html{} /poi/33360.html{} /poi/19542.html{}

/poi/6690753.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/145844.html{} 160/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{}

2014.2.283.2/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 2.28/travel-scenic-spot/mafengwo/17257.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 16/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 190/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/17257.html{} 190/travel-scenic-spot/mafengwo/17257.html{} 3500+

7/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 10080

~~~ /poi/630.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} Çok güzel!

/poi/19256.html{} 40

100

3.1/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 2010/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/62068.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/62068.html{}

71030030 /travel-scenic-spot/mafengwo/17257.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} Kişi başı 50 yuan.

/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 12

/poi/6936437.html{} 150wifi /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{}

/travel-scenic-spot/mafengwo/10065.html{} 3.2 20 /travel-scenic-spot/mafengwo/15943.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/15943.html{}

Tips/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 16/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 7380+ /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} /poi/19256.html{} 40/160/poi/6936437.html{} 15020 /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} 180200/travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{} /poi/19256.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} 120120VIP100 /travel-scenic-spot/mafengwo/10121.html{}

3.3/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/11431.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{}

/travel-scenic-spot/mafengwo/10186.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/64892.html{} 2040/travel-scenic-spot/mafengwo/64892.html{} /travel-scenic-spot/mafengwo/11431.html{} 39920

/travel-scenic-spot/mafengwo/12711.html{}

|
To Top