Tengchong Bellek Hayat Yolda (20192023) - Yolculuk

İlk olarak Tengchong'a geldi: bilinmeyenle yüzleşme cesaretine sahip olun

Arkaplan bilgisi

Zaman, üç yıl sonra, hayır! Üç yıl önce: 2019'da, doğru hatırlarsanız, 2019'daki salgından önceydi. İlk defa buradayım Acele etmek Neredeyse bu yeri ilk kez duydum. Uzun süre kontrol ettikten sonra, doğru ayı bulamadım ve kontrol etmek için çok tembeldim. Salgının üç yıllık hafızası var. İlk kez Acele etmek ,itibaren Pekin Kalkış, doğrudan 3 saatten fazla geldi, arkadaşlar uçağı aldı ve yerel atıştırmalık Mi Pi'yi aldı. Aşkla doğdum ve ağzım inatçı oldu. Çocukluktan büyüğe çok fazla değişmedi ve endişeliyim. Büyükanne sık sık çocukken bir parça petrol krep vererek insanlara götürdü. Bu iyimser olmalı, insanların götürmesine izin vermeyin.

Şimdi, sadece sevmekle kalmayıp aynı zamanda yemek yiyor, aynı zamanda yemekler hakkında konuşmuyorum. Zhou Huacheng adında bir yazar var. Yiyecekleri sevenlerin kutsanmış, hayatın armağanı anlayan, etraflarındaki arkadaşlığı alan ve bilinmeyen yüzleşmek için cesarete sahip olan insanlar olduğunu söyledi.

Bu fotoğraflar birkaç yıldır taslak kutuya yerleştirildi. Acele etmek Burada her zaman mühürlenecekleri tahmin edilmektedir.

Kambur havaalanı

Acele etmek Yerel atıştırmalık Mi Pi

, pirinç kabuğunda silin

Kuyu ...

Mi Pi, iç Moğolistan'ın derisine benzer. Daha fazla baharat ve yardımcı malzeme olacak. İçinde lezzetli olan fasulye filizi var. Her zaman emekli olduktan sonra kendime ait olan ve cildimi satan küçük bir dükkan açtığım bir rüya gördüm. Cildi yemeyi seviyorum. Dünyadaki herkes sadece yemek yemeye hevesli değil, aynı zamanda etrafımdaki insanları yemeye yönlendiriyor. Birkaç arkadaş hevesli rehberliğim altında cildin derisini sevdi.

Acele etmek

Tengchong'a (22-24 Haziran, 2023)

22 Haziran'da, yağmur nedeniyle, birkaç bükülme ve dönüşten sonra, nihayet geldik Acele etmek Öz Gece yarısı ve yağmur yağıyor. 23'ünde, bazı günlük işlerle uğraşın ve ebeveynleri çevredeki çevreye aşina olmaya götürün. Bu toplulukta yaşadığımız bir kafeterya, günde üç metre, kahvaltı için 5 yuan, 22 yuan öğle yemeği, akşam yemeği için 18 yuan var. Burada yaşayan çok fazla yaşlı insan var. Kafeterya yemek çok katı. Bir yemek kartı için tıbbi muayene raporu yapmanız gerekiyor. Akşam yemeği için kafeteryaya gidebilirsiniz. Diyetin güvenliği güvence altına alınmalıdır. Bugün ücretsiz bir kahvaltının tadını çıkarmaya gittik ve indirim yaptık.

Pirinç erişteleri, buradaki pirinç erişteleri lezzetli, çok beğendim. Ne yemeli, her zaman mutlu, yemeye samimi, samimi ve samimi bir yaşam, her karşılaşmayı günlük uygulama olarak yiyecekle tedavi edin.

Birinci katta yaşamanın avantajı küçük bir avlu getirmektir. Yağmur yağmurun bittikten sonra, küçük avludaki bitki örtüsü o kadar taze ki gerçekten bir ısırık almak istiyorum. Avludaki dış mekan lambası güneştir. Güneş doğduğunda doğal olarak parlar. Köpek yetiştiren medeniyet, her köpek yetiştiricisinin sorumluluğundadır. Bir köpek yetiştiriyorum, yapıyorum.

23'ün akşamı, yağmur yağıyordu, paket servisi ve ördek eşyaları, baharatlı. Kız kardeş, nemli iklimin baharatlı olduğunu ve nemli ve nemin dengeli olduğunu söyledi.

var olmak Acele etmek Haziran ve Temmuz yağmurlu mevsim ve oda Yin'i hissedecek. Banyodan sonra her zaman soğuk olacağını hissediyorum, ancak banyodan sonra soğuk olmamamı garip kılıyor. Özellikle banyodan ilk çıktığımda , Banyodan çıktım, saç çok ıslak değil, yakında kuruyacak ve vücutta daha ıslak yok. Bu fenomen garip. Aile bulutlu ise, duştan sonra daha soğuk olacaktır. Bu sorun değil. Annem -law ve babam, babam ve babam, babamın endişeleri kayboldu. Kıyaslanamaz Acele etmek Su iyidir, büyülü etkileri var mı? Çok fazla kaplıcaya şaşmamalı.

Delta, babam 100'den fazla çeşit Delta erik olduğunu söyledi.

24'ünde, gökyüzü yavaş yavaş temizlendi ve sabahları bakamadım. Biraz çiçek ve bitki almak için avluya koştum ve manzara sonsuz iyiydi.

İleri D1
önceki
Fuding Bai Çay Turu, Fujian Eyaleti
Sonraki
Sonuna git, bitiş: zhou ning, hexi
Nisan ayında Tengchong, bahar günü mektubum
Tengchong Ruili Mang City Leisure Tur
Saili Muhu Gölü'nün gün batımı ve gündoğumu
D51 Sali Gölü Guozigou Köprüsü Yili Nehri Gün batımı
2 gün 1 gece! Sizi dalgaları kırmaya götürmek için bu dünyanın tek "sığ su meydanına" ve "sevgilinin kutsal topraklarına" gel ~
Zhou Ning yürüyüşü yaşayan ve kokulu bir yolculuktur
Fuding Laoshan Adası+Xiapu Yangjiaxi
Kuzey Sincan 10 (3)
Putian Jiangkou Donanma
Meizhou Adası gitmeye değer
To Top