Guangdong Heyuan betis - Yolculuk

Kentsel İlk İzlenim

Kaynak "Tancheng" olarak da bilinir, Kaynak Kentsel alan üç taraftaki su ile çevrilidir ve su üzerinde yüzen bir sal gibi görünüyor. Kaynak Öz Sağ Kaynak İlk izlenim beş -Finger Maotao'dur ve çorba iyidir. Bu şehre bu ziyaret estetik "Hakka Guyi" ile ve niş şehirlerin cazibesine dokun. Stratejiler yaparken keşfedin Kaynak "Dinozorların memleketi", yol kenarında dinozorlar var ve gökyüzündeki bulutlar dinozorlar hahaha gibidir.

uğu Seyahat Rotası İki günlük tur 1.gün: Kaynak Dinozor

Asya İlk yüksek çeşme

uğu taiping antik cadde

Gün2: Wanwan Gölü

Otelde Kalın Berman Hotel Catering Yiyecek Kırsal Nisan Restoranı Konuk Mutfak Hakka Mutfağı İyi Hakka kişi başına maliyet 500 yuan/kişi (Ulusal bir günlük seyahat olduğu için yüksek hızdan yararlanır)

> > > > > > > 1.gün

Öğle yemeği-kırsal Nisan restoranı

Navigasyon Kırsal Nisan restoranına geldikçe Bavyera Manor çok yakın. Başlangıçta bunun yanlış olduğunu düşündüm. Kapıya girer girmez büyük bir avlu vardı ve yol boyunca alan garsonlar yönlendirildi. Yemek için bahçeye yürürken, restorandaki çevre çok iyi ve tatillerde akşam yemeğine gelen birçok insan var. İşareti izledikten sonra, burada bir evin iyi olması gerektiğini buldum.

Yerel özelliklerden birkaç yemek deneyin: *Hakka domuz çorbası, yeşil soğan serpin, çorba lezzetli, çok tatlı *Tencereye küçük kızartın, baharatlı derece orta ve tadı uygun, tadı çok iyi *Hakka Buharlama Pirinç Erişteleri, görünüşüne bakmayın, seyircinin en iyisi olduğunu düşünün, özellikle iştahta *Erik sebzeleri et et, yağ ama yağlı değil ve erik sebzelerin tadı doğru -Price: kişi başına 60-80

Village Nisan Restoranı

Village Nisan Restoranı

Heyuan dinozor müzesi

0 Ücret: 30 Yuan için Biletler, Önceden Alabilirsiniz " Kaynak Belediye Müzesi'nin küçük program seçim süresi müzeye girmek için randevu alacaktır. Geçmek Bavyera Manor, hava çok sıcak, bu yüzden oynamaya gitmedim. Hedef geçici olarak değiştirilir ve Kaynak Dinozor Müzesi ile oynayın. Müze, "Dinozor Evi" nde dinozor yumurtası fosilleri, diğer sergi salonları, eğer çocukların oynaması için daha uzun olacak.

Çin Hayvan Müzesi Dinozor Yumurta Müzesi

Dinozorlar sergisi temel olarak birinci katta yoğunlaşıyor.

Huang'ın Huang'ın Kaynak Ejderhanın hikayesi, orijinal yumurta hırsızlığı yanlış anlaşıldı ve isim sadece yumurtalarını koruyorlardı.

Bilim adamlarının dinozorları ve dinozorların ayak izlerinin fosillerini izledikten sonra ayakları çok büyük. Kaynak Gerçekten de dinozorların memleketi, dinozor aktivitelerinin birçok izini bırakıyor.

İlk kez gördüğümde 10.000 dinozor yumurtası içeren "Dinosaur Show" sergi salonunun en önemli yeri. İşte her biri benzersiz olan ve bize 100 milyon yıl önce yaşam hikayesini anlatan çeşitli dinozor yumurtası fosil şekilleri.

Sergi salonunda birçok dinozor var.

Negatif katman bunun için ödeme yapmaktır, bu yüzden içeri girmedik. Tur Rehberi haritasını görünce, merakla sürülen bir "Demir Overlord Dragon" var. Ancak, nehrin diğer tarafındaki sergi salonunu izlemek, mavi gökyüzü ve beyaz bulut yansıması oldukça iyi.

Sergi salonunun yanında Guifeng Kulesi'ne yol açabilecek bir yol var ve bunu uzaktan takdir edeceğiz.

[Yungang Grottoes] [Ulan Hada Volcano] Üç gün iki gece sıcak anılar
önceki
Aoyama gömülü sadakat
Sonraki
Shanhu Turu (Heyuan)
[Hafta sonunu değiştir] En güzel manzara her zaman yolda -ülanchabu 2 -gün turu
Xiankeng Sekizgen Binası -Vahşi doğanın en iyisi
Shili East Coast aşk parkının öğleden sonra
Linzhai Antik Köy
20231115-1117 Heyuan Müzesi Kültürel Fuar-Wanlu Gölü Tur-Huanglongyan Dai Turizm Alanı
202305 Kumun 20'sini kazmak için Xiaobao'yu alın (yakın, sessiz, trafik nehri yok, kumu kazmaya hoş geldiniz)
Heyuan Seyahat Rehberi: Heping County Rongjia Guo Yun Hot Spring'de nasıl oynanır?
Heyuan'da büyük bir villa kontrol edin, bir seferde kötü bir deneyim
Fengfeng ve Güneybatı Rüzgar Eriştelerini Geçen Hunan'daki en yüksek zirvenin ilk zirvesi
Arı Shouya Kulübü Moğol, ama Ulanbato gecesinde kaybettim
Guangdong [Jiangmen] sadece "Cyclonus" değil, güçlü kardeşler çok şey yapacak.
To Top