Huishan Milk World Yarım Gün Deneyim Turu_Travel Notları - Çin Seyahati

Shenyang Bebeği gezdirmek için başka bir güzel yer, bulmak çok kolay, Huishan Süt Dünyasına girmek için gezinmek Yol geniştir ve daha az insanla açılması kolaydır. Bir süre navigasyonu takip edin ve orada olacaksınız.

Süper geniş avluya girin, kapıdaki personele sorun ve yeri bulmak için talimatları izleyin Birleştirilmiş yarım günlük deneyim etkinliğini getirmek için kapıda beklemek Aktivitenin başında personel, her çocuğa özel bir zarafetle bir buzağı kartı verdi. Birincisi, tüm süt dünyasının haritasını tanıtmak. Süt dünyası büyük olmasına rağmen çok düzenli ve her parçası kare. Kurucu Evet, fabrika alanının yönetimi çok iyi.

Girişten sonra, sütün nasıl yapıldığını anlamak ve farklı inek türlerinin özelliklerini, ne tür otları yemeyi sevdiklerini vb. Öğrenmek için güzel kız kardeşin açıklamasını adım adım takip etmeye başladık. Bu bilgi çok ilginç çünkü çocuklar için erişilebilir değil.

Açıklama şekli de çeşitlendirilmiştir 360 derecelik projeksiyon videoları, çeşitli küçük özel araç modelleri, gerçek otlak nesneleri vb. Daha önce hiç görülmemiş birçok şey var ve çocuklar özellikle ilgileniyor.

Tüm deneyim boyunca, ailemin en çok ilgilendiği iki şey var. Biri süt üretim atölyesini ziyaret etmek: Tam otomatik ve tam otomatik makineler, küçük adamları dikkatlice gösteriyor, bilim ve mühendislikte erkeklerin tipik özellikleri.

Diğeri ise Huishan çalışanları tarafından bizim için özenle tasarlanmış süt deneyi küçük sınıfı.Çok iyi.Bilgi ve interaktif oyunları birleştiriyor.Ayrıca çocukların uygulamalı yeteneklerini güçlendiriyor ve çocuklar sitede eğleniyor. Fabrika gezisi sırasında eğitmenin liderliğinde Maruko sadece süt üretiminin gizemini öğrenmekle kalmadı, aynı zamanda en sevdiği kızarmış yoğurdun doğuşuna da tanık oldu.

Deneyimin ardından Huishan çalışanları da çocuklara düşünceli hediyeler ve öğle yemekleri verdiler, düşünceli ve özenliydiler.Etkinliğe katılan her ailenin vakit geçirebilmesi için "güzel görünümlü, lezzetli ve eğlenceli" bir fabrika turu olduğu söylenebilir. Mutlu bir hafta sonundan sonra bebeği getirmeye değer.

|
To Top