Almudner Katedrali-Madrid'in en güçlü mürekkebi - Yolculuk

nazaran Madrid Kraliyet Sarayı ve diğer yumruk alanları olan Almudner Katedrali, sanırım cazibe merkezlerine en değerli olanıdır. Mevcut Kralın düğün tarafından tutulduğu yer. Madrid Saray panoramik manzarası için en iyi yer. Bu kilise de yaklaşık 100 yıldır inşa edilmiştir ve 1993'te yeni görünüyor. Yer: Saraya yakın, Saray Bilet Ofisi'nin karşı tarafı Kilise Müzesi'nin bilet ofisi ve girişidir. Kilise ziyaretleri üç büyük parçaya ayrılmıştır: Kilise Kilisesi, Müze (Zirve dahil), yeni Roma Kilise. Ziyaret sırası da önerilir. Müze: Biletler 6 Euro zirveye bakabilir Madrid Müzeler, birçok dini sanat ve koleksiyon göstererek girmek için biletlere ihtiyaç duyar. Sergiler alınamaz ve zaman zaman izleme vardır. Talimatların sırasını ziyaret edin.

Sergileri anlamıyorum ve fotoğraf çekmiyorum. (Asil Madrid Kupa azalır)

Tur rotasını takip etmek, yüksek kaliteli platforma gelecek, aynı zamanda göz ardı ediliyor Madrid Kentsel alandaki mükemmel konum da beni müzeyi ziyaret etmem için çekti. Burada kubbeyi (sessizce) yakın mesafeden çekebilirsiniz.

Yürüyüş Şapeli: Ücretsiz Müze çıkışı bir hediyelik eşya mağazası ve bir kilise. Yan kapının girişinde ücretsiz ziyaretler bekleyen turistlerle sıraya girmeye gerek yoktur. Diğer ünlü katedrallerle Datag Küçük farklı, ücretsiz ziyaret. Burada da dua edebilir, mumlar sipariş edebilirsiniz ((elektron) dua ve itiraf.

yeni Roma Kilise: Ücretsiz, 1-2 Euro bağışlayabilirsiniz Burası Bakire Almudner'ı anmak için bir yer! Kilise, yan kapıdan sonra sağ ve sağa döndükten sonra sağ kapıyı görebilirsiniz. Tümü Dali Stone esas olarak bazı inananlar ve aileleri ile gömülüdür. Mezara benzer olduğu için fotoğraf çekmeyeceksiniz. Ancak, bilime ihtiyacınız varsa çok yeni. ****** ******

Lijiang'ın gecesi büyüleyici
önceki
Ai Yuan, Jin Shan, Jinmei, Taihang Antik Kafiye -Çin Subaru Otomobil Dostluk İttifakının 4. Yıllık Toplantısı'nı hatırlayın
Sonraki
Deri boya
O yıl ve o yıl-Pingxiang, Pingxiang'daki çiçek denizinin tadını çıkaracak
Sarai bahçesinde rahatlayın
Bölüm 2 Erken Sonbahar DA GU
Yixian County.
Blenheim Sarayı Churchill Manor Seyahat Notları
Yangfan Tianmen, Estee Pavilion Bulutu -İnternet Kırmızı Chongqing'in Konforlu Açılış Yöntemi
Singapur'da oynamanın üçüncü gününde
Chengdu New York-Eye Gor Manhattan Teslim Rekoru
Erik Fan Dai Zongzi Çimen
Size vergilendirme numarasını öğretin TFN
Denize eşlik, rüyalara bağlı, Sanya ücretsiz seyahat
To Top