Bayan Gouqi Adası ve sevimli sen - Çin Seyahati

8 Haziran 2016 saat 19: 00'da Gulou Park'ta otobüse binin ve gangsterle gidin Wolfberry Adası Oyna. Bu sefer oraya tek başıma gittim, bu yüzden hala tüm gruba entegre olamama konusunda biraz endişeliydim. Rio grubunda arkadaşlarınızla otobüse gidin. Oraya gittiğimde gerçekten kimseyi tanımıyordum ama çoğu aynı yaştaydı. Akşam saat 12 Şangay Bir gece, ertesi gün, bir tekneye binmek için Shenjiawan Yolcu Terminaline gidin Wolfberry Adası .

Yazı tahtası Wolfberry Adası Kısa bir yolculuktan sonra yaşadığımız "balıkçı limanı" na vardık. Sonra dışarı çıkın ve dolaşın, kapıda bir kumsal var ve bir süre aşağı inin.

Deniz meltemi üflemek, deniz mahsulleri yemek, adanın manzarasını hayranlıkla izlemek ve birkaç gün böyle rahat bir hayatın tadını çıkarmak. Güneş batarken ben de gün batımını izlemeye gittim. Köylülerden bu adadaki insanların ne kadar kalacağını bilmediğimi duydum Gençlerin hepsi okula gitti ve burada sadece yaşlılar kalıyor. İyi bir yaşam arayışı ile saf bir adanın korunması arasında bir çelişki var, nasıl çözülür?

10 Haziran'da sabah East Cliff uçurumunda güneşin doğuşunu görmeye gittim.Ne yazık ki bulutlar görülemeyecek kadar kalındı ama yine de fotoğraf çekebiliyordum.

Sonra ıssız köye koştuk, çok fazla sivrisinek vardı ve çoğu insanın bacakları ısırıldı. Ama gerçekten sıcak. Yol kaygan ve kazara kaydığı için, önden yürüyen arkadaş çok şefkatli. Birkaç kez kaydığımı ve düştüğümü görünce dikkatli olmamı sağlamak için elimi tuttu. Aşina değilim ve adını bile bilmiyorum, bu kadar özenli olmak çok sıcak. Öğlen, deniz mahsullü erişte yemek için şehre giden üç arkadaşımı takip ettim ve yaklaşık 20 dakika ada boyunca yürüdüm. Küçük arkadaş yemek yedikten sonra adada dolaşmayı önerdi, gerçekten fiziksel olarak biraz zayıftı, yarısına kadar insan gücüyle çalışan bir bisiklet buldu ve geri döndü. Saat 3 civarı, deniz balıkçılığına gidiyorum. Başlangıçta balık tutmanın bir piyango kazanmak gibi olduğunu hissettim, umut olmamalı ama oltanın ağır bir cisim tarafından çekildiğini hissettiğinizde hemen oltayı geri çekiyorsunuz ve nihayet üzerinde asılı bir balık görüyorsunuz, sevinç özellikle güçlü. nın-nin.

11 Haziran sabahı arkadaşlarımı kasabaya kadar takip ettim ve kartpostallar gönderdim, posta ile kartpostal satıldı ve Cape'de 1 numaralı dükkânda gece satıldı. Nereden Wolfberry Adası Selamlar canım, aldın mı? Üç günlük hayat bitti ve birlikte geçirdiğimiz zaman hala biraz kısa.Geçtiğimiz birkaç gün içinde tanıştığım her küçük ortak çok iyi.Herkes arkadaş canlısı ve birbirine karşı düşünceli, bu yolculuğu garip bir baştan sona yapıyor ama Vazgeçmek konusunda biraz isteksiz. Herkesin kaderi devam edecek. Lider grupta herkesin gruptan ayrılmasına izin verilmediğini, geri çekilenlerin uyuyacağını söyledi. Hahaha ,,, otoriter nazik

|
To Top