Dong Xiaoshuai'nin Wudang Wendao gezisi. _ Seyahat Notları - Çin Seyahati

Yaklaşık bir ay sonra bu seyahat notunu yazdığım için beni affedin.Bir bankadaki çalışmamdan dolayı sizlerle paylaşmak için zaman ve enerji bulamadım. 28 Ağustos 2015, yoğun bir iş haftasının ardından, nihayet bu hafta sonu kısa bir geziye çıkabilirim, sadece yürüyüp gidebilirim. İki iyi arkadaşımla bir yolculuk için tren bileti aldım Güvercinlerin geçici olarak serbest bırakıldığını, birinin fazla mesai yaptığını ve diğerinin yarışa katıldığını kim bilebilirdi.Sonunda tek başıma yola çıkmak zorunda kaldım. Yol Programı: Başlangıç Zhengzhou Kalkış, 11 saat sert koltuk varış Wudang Dağı istasyon. Bagaj: Bir seyahat çantası, bir Canon 7D, iki cep telefonu, şarj cihazları, mobil güç, güneş enerjisi panelleri (temelde pek kullanışlı değil), deri giysiler, tuvalet malzemeleri (dağdaki oteller genellikle onları getirmiyor, parasını kendiniz ödemeniz gerekiyor Satın almak için para), iki tişört, eşofman altı, güneş gözlüğü, el feneri (erken tırmanmak için iyi bir yardımcı), kimlik kartı, öğrenci kimliği! Konaklama: Cumartesi gecesi Qixingshu Deshun Hotel'de Qixingshu Deshun Hotel'de büyük bir yatak odası ayırttım. Qunar 125 ve nakit iadesi 29. Neyse ki tren istasyonuna oldukça yakındım, aksi takdirde treni yakalamak gerçekten zor olurdu. On yıllardır değişmeyen şeye bir göz atın Zhengzhou istasyon.

İş kaygısı, yolculuğa çıktıktan sonra tüm emek ve bitkinlik ortadan kalkmış gibiydi. 11 saatlik sert koltuklu sıradan ekspres trenin ardından oturarak hayatta kaldım ve ortada iki saat uykuya daldım. Ertesi sabah saat 6 civarı Wudang Dağı İstasyon böyledir.

Heyecanımı dizginleyemedim. İstasyondan iner inmez yol kenarındaki 203 otobüse koştum. Elbette minibüsün kovalanıp bloke edilmesi kaçınılmazdı. Neyse ki, ödevimi vaktinden önce yaptım. Wudang Dağı Dağ kapısının dışındaki taşra yolunda manzaralı nokta Wudang Dağı otobüs durağı...... Başka bir küçük yokuşta yürümem gerekiyor, yaklaşık 10 dakika uzakta, burada, bunu gördüm.

Dağ kapısındaki alışveriş caddesini ilgisizce yürüdüm ve büyük bir ilgiyle tanınmış bir üniversitenin öğrenci kimlik kartımla bilet gişesine geldim, öğrenci grubunun faydalarını tekrar yaşamaya hazırlanıyorum, ancak bilet satış görevlileri tarafından Xuexin'e giriş yapmaları söylendi. Öğrenci durumunu çevrimiçi kontrol edin,

, Duyulmamış garip şeyler, bu yüzden o web sitesine giriş yapmayacağımı söylemeliydim, bu yüzden tam fiyatlı bir bilet aldım !!!!!! 248 !!!! Yiyecekleri satın aldıktan sonra, sigorta ve haritalara ihtiyacım yok! !!!! Doğal alan boyunca turist otobüsleri vardır. İlk durak Prens Po ... Efsaneye göre orada hangi prens yaşıyordu? Peki, hatırlayamıyorum.

Kırmızı duvarlar, kemerler, çok sanatsal.

Fu Lu Shou'nun kırmızı duvarı.

Sonsuz hacı akıntısı ne için dua etmeye geliyor?

İkinci durak Xiaoyao Vadisi. Xiaoyao Vadisi'ndeki en önemli şey, birçok makak ve Wudang dövüş sanatları gösterisinin olmasıdır. Kazara bir nilüfer buldum.

Hava çok sıcak ve her yerde yüksek sıcaklık var.

Erkeklerin pozları çok güzel.

Hafızamda hala taze olan, "Fantasy Wudang" adlı projeyi gerçekleştiren kırmızılı adam.

Üçüncü durak, Zixiao Sarayı. Zixiao Sarayı ek ücrete tabi bir cazibe merkezidir ve öğrenci kimliği kullanılabilir!

Taocu atmosfer çok güçlü.

Sonraki durak, Nanyan otoparkı. Öğle vakti olduğu için yemeğe gittim ve buradaki manzaranın fotoğraflarını çekmedim. Bu, dağa çıkan Nanyan otoparkının çatalı. Ertesi gün erken kalkarak gün doğumunu seyretmeye karar verdiğim için Nanyan Sarayı yoluna girdim.

Kesinlikle antika, yeniden işleme izi yok.

Bu resmi görkemli bir şekilde tanıtmak istiyorum, bence herkes Jackie Chan'ın başrolünü oynadığı "Kung Fu Dream" i görmüş ... Filmdeki en şok edici resim bu adımda duran ve Cobra ile göz teması kuran bir keşiş. Bu önde gelen tütsüdür.

|
To Top