Halo Alışverişinde Tokyo (Fuji Mountain Tipleri) ... - Yolculuk

Birçok insanın dil hakkında endişelenmem gerekmediğini söylediğini duydum. Tokyo Sonunda nedenini fark etti, sokak dolu Çin Bil bakalım ne demek istiyorsun, bu yüzden dil hakkında çok fazla endişelenme. Oluştur ...

Havaalanının yol kenarında

Önceden hazırlamak: Karpuz kartı telefon kartı Gastrointestinal rahatsızlık için biraz ilaç hazırlamanız önerilir Güneş kremi Havaalanı otobüs biletlerini önceden satın alabilirsiniz İkimiz önceden konaklama ve ücret ödedik, bu yüzden toplam 5W yen, yaklaşık 3.000 yuan alışverişi yaptık. Çoğu yemek için nakit kullandı. Sonunda, 5.000 yen gibi görünüyordu.

toplu taşıma

Her ne kadar seyahat ettiğimiz karpuz kartı çözüldü Japonya Metro karmaşıktır, ancak temelde elinde kaybolmayan Google Haritalar var. Tüm süreç sadece Fuji Dağı yolundaydı. Karpuz Carter satılır. Taşımacılığa ek olarak marketlerde de kullanılabilir, tüm metro istasyonları şarj edilebilir

Yukarıdaki metro haritası gibi, bir istasyonda çok fazla çizgi olabilir, bu yüzden renge baktığınızdan emin olun ve sonra tanımlamak için kelimelere bakın

canlı

İlk varış Tokyo İlk duygu enfes, yollar, evler küçük ve zarif, Tokyo Sokaklar çok temiz. Ücretsiz çizgi arıyoruz, Taobao turizm arıyor. Shinjuku'da konaklama Washington Otel, % 80 Çin Konuklar çok canlı yaşıyor. Otel süper küçük, ama servis ve iç tesisler harika. Odada sadece bir yatak olduğu söylenebilir ve iki kişinin kafası karıştığını bilmesi çok zordur.

Shinjuku Washington Hotel

Onu odadan gördüm Tokyo

Biz ayrıldı ve Haneda Havalimanı'nda döndü. Doğrudan otel kapısına bir otobüs vardı. Çok uygun. Otel iyi bir coğrafi konumu ve metro girişinden on dakika vardı. Shinjuku'daki en müreffeh yerde de satın alıp satın alabilirsiniz. Eczane ve otellerin alt katları vardır ve kozmeceuticals yaklaşık on dakika boyunca mevcut olabilir. Havaalanı otobüsünün iki yollu bileti belirli bir hazinede satın aldı, bileti değiştirmek için havaalanına gidin. Otelden havaalanına dönerken, otelle önceden rezervasyon yapmanız gerekir. Bir saatten daha az maliyetli. Otelin check -ut -out bir makine kendi hizmeti kartıdır. Ayrıca, bir üye kartı, ücretsiz, bir şişe içecek gönderebilir ve bir saat kontrol edebilirsiniz.

yemek yemek

Söylemek Japonya Birincisi suşi düşünmeli, ama kazlar sadece günlerce bir suşi yedik, sonuçta Japonya Hala birçok yiyecek var. Bir strateji yapmadık ve yemek zorunda kalmadık. Yolda ne yiyeceğimi gördüm. Lütfen burada emin olun, çünkü içinde hangi mağazalar için benzersizdir, bu ' lezzetli. lezzetli.

Genellikle, restoranlarda İngilizce menüler vardır, Tokyo Hareketli alanda Çin menüleri de var. Sonraki!

var olmak Japonya Sınıf arkadaşlarına giriş (yukarıda) nispeten geleneksel bir Izakaya'dır. Orijinal Izakaya'nın bu ailenin şekli olduğu söylenir. Birçok insan sıralanmıştır. Japonya Akşamları genellikle yedi veya sekiz yaşında insanlar işten çıkmanın zirveleridir ve gece hayatı nispeten geçtir. Tadı hafif ve biraz tatlı, esas olarak şiş ve şarap, çünkü alkol değilim, erik şarabı veya kokteyl içiyorlar. Sipariş: Bu tür Izakaya elektronik bir menü veya sipariştir, bu yüzden bir restorana girip masada elektronik bir menü olduğunu fark ederseniz, kendi siparişinizi yerleştirebilirsiniz, menüde resimler vardır, belki İngilizce vardır. Ancak bir seyahat kurbağası ne yazık ki, sorunun büyük olmadığına inanıyorum. İçecekler: Japonya İnsanlar buz sever ve ısıdan korkarlar. Neredeyse tüm içecekler buzdur, ancak sıcak su isteyebilirsiniz. Çeşitli kokteyller ve erik şarabı çok lezzetli

İnternet ünlü yumruk kartı, bir LAN yükseltilmiş çorba güçlü, ramen güçlü, birçok Japonya Ramen kalın erişte ve bir Lan ince bir erişte. Genellikle, sırada birçok insan var. Oyunumuzun programı daha kaotik olduğu için, aç olduğumuzda yiyoruz ve sadece pek çok insanın girmediğini görüyoruz . Başla -İlk Kendini Servis Elektronik Makine Siparişi, çok fazla sipariş vermemeniz önerilir, çünkü Japonya Genel olarak, yemek artık yok. Sipariş verdikten sonra her şeyi yiyeceğiz. Yilai'de yemek yediğimizde, diğerleri çorba bile içebilir ... Siparişi verdikten sonra bir garson rehberliği olacak. Resmi girmeden önce bir liste vereceksiniz. Çin ve İngilizce için endişelenmenize gerek yok. Çorba tabanı konsantrasyonunun ana seçimi. Sadece sıradan seçin! Erkek arkadaşı tarafından seçilen zengin çorba üssü çok güçlü, hahahaha, seçtikten sonra tadını çıkarmaya başlayın!

Bu Tokyo Arkadaşlar tarafından önerilen Alfred Tea Odası tarafından satın alınan süt çayı sadece Amerika Birleşik Devletleri Ve Tokyo Evet, Shinjuku Metro İstasyonu'nun çıkışından çok uzak değil ve bulabilirsiniz.

Otomatik satış makinesinde çeşitli içecekler var. Tekrar deneyebilirim. Yüksek değer hariç, tadı kendi tadı var. Şişelenmiş şeftali suyu ve ikinci sağ laktik asit bakteri kabarcık içeceği önerin

Doutor Kahve Dükkanı

Bu kahvaltıda bir kafede alındı, Japonya Arabalar çok küçüktü ve vurulmak gibi hissedildi. Bu dükkan, sosisli sandviç, ekmek ve içeceklerle Doutor olarak adlandırılıyor. Burada süt çayı çok seviyorum. Neredeyse bir gün bir fincan var. Yoldan geçmek için otelden çıkmak çok uygun. Bu süt çayı saf sütlü çayı torbasından yapılmıştır. Tadı çok güçlü ve hafif değildir, ancak çok kokulu ve saftır. Karıştırma ürünü yoktur.

Alışveriş

Birçok zamandır satın alıp satın aldığım için, Shinjuku alışverişi için yoğun bir zamanım var. Genellikle, tüm cilt bakımı ve eczaneler dahildir. Vergi muafiyetinden sonraki bazı dükkanların indirimleri var. Japonya Yurtiçi Kullanım. Profil aşağıdaki gibidir: Alışveriş merkezinin birinci katının çoğu cilt bakım ürünleridir. Alt katta gıda ve diğer yerel markalar olacak. Üst katta kıyafetler ve günlük ihtiyaçlar. Birinci katta, peri içeri girebilir. Popüler markaların ilk önce sayıyı alması gerekir. Genellikle Çin alışveriş rehberleri vardır. Cilt bakım ürünleri denenebilir ve daha sonra satın alınabilir. Yangın satan ürünlerin çoğu stoktan yazılacaktır, ancak memura danışabilirsiniz. Bazen bilgi gönderisi zamanında güncellenmez. İlk kez, vergi iadesi nispeten faydalıdır. Sınıflandırılması gerekmez. Bu nedenle, satın aldıktan sonra vergi iadesini birleştirmek daha iyidir. Ayrıca özel bir elektrikli alışveriş merkezi var. Elektrikli cihazlara ihtiyacınız varsa, Shinjuku'da satın alabilirsiniz veya Akihabara Electrical Street'e gidebilirsiniz (Akihabara'yı daha sonra tanıtın)

Yeni ev sahibi

Yeni ev sahibi

Yeni ev sahibi

Akihabara Electric Street: Elektronik ürünlere ek olarak, bir anime fan cenneti var! Bu durak, anime, elektronik ürünler, günlük ihtiyaçlar ve eczaneler etrafında yaygın olarak bulunan ürünleri içerir. Eğer ilgileniyorsanız, görmeye değer. Geceleri, yol kenarında broşür göndermek için cosplay üniformaları var

Aşağıda Akihabara

Kafa geceleri kalabalık

Şampiyon, oyun, Sanzhai'nin hayatı vb. Satın almak istiyorsanız, Omoteson'a gidebilirsiniz. Shinjuku ve Shibuya'dan çok uzak değil. Gelgit insanlar yer toplar. Eski dükkanlar, gelgit kartları ve lüks mallar tükenir. Hepsi Bağımsız mağazalar.

Asakusa tapınağı

Zaman: 1 Gün Konumlar kalabalık olmalıdır. Asakusa Tapınağı'nın olumlu manzaralarına ek olarak, metro girişinden cazibe merkezlerine kadar birçok küçük dükkan var.

Gökyüzü net değil, çünkü tayfun inmek üzere, Fuji Dağı'na seyahatimizin bir gün tayfun eşlik edeceğini de gösteriyor.

tapınak Çiçek ateş toplantısı sırasında, birçok insan kimono giydi, turistler Asakusa Tapınağı'nda Kimono'yu da deneyimleyebilirler, çünkü çok sıcak olduğu için vazgeçtik

İngiliz Ji (1) Greenwich
önceki
On Gün Bali Coral Resif Koruması + Sörf + Sörf Yapma Balayı Seyahati
Sonraki
Alaska Yaz Turu
Tokyo 72 Saat: Michelin, Turistler, Satın Alma ve Satın Alma (sonunda, kuru ürünler ve Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da küçük adımlar var)
Anhui Sichuan -Tibet Gölü'nün üç günlük turu, Sichuan -Tibet Anhui Hattı
[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi)
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
To Top