"Kuzey Sincan'da Kiralık Seyahat Rehberi" Sincan ile Seyahat | Kayıp harikalar diyarını arıyor. (Kuzey Sincan'da Seyahat Rehberi) _Seyahat Notları - Çin Seyahati

sıra için Sincan , Ben de dahil başta endişeli olan çoğu insan titriyor Sonuçta, ister rüya ister mesafe olsun, güvenlik çok önemli. Şahsen gelene ve her yerde her yerde bulunan güvenlik kontrolünü ve güvenlik personelini, ayrıca her yerde polis ve polis arabalarını görene kadar, size kesin olarak söyleyebilirim: Sincan ,Muhtemelen Çin En güvenli yer! Seyahat Ulaşımla ilgili olarak, ücretsiz bir yolculuk yapmayı seçtik. Burada, şoförümüz Usta Amao'yu övmeliyiz. Bu ağabeyle tanıştığım için çok şanslıyım. O her gün çok mutlu. Dışarı çıkmayı düşünmene gerek yok, sadece kolaylıkla oyna. Bizi yiyip içmeye götürün, oynamaya götürün, gişe rekorları kıran bir film çekin, bizim için en iyi rotayı planlayın ... Bu yüzden, eğer gelmek isterseniz Usta Amao ve ekibine şükranlarımı sunarım. Sincan , Onlar sizin en iyi seçiminiz olmalı ~ Kiralık araçlar hakkında: İhtiyaç sahibi arkadaşlar Usta A Mao'yu bulabilir Sincan Bol kaynaklara ve geniş bir alana sahip uçsuz bucaksız bir arazi.Otomatik sürüş turuna çıkarsanız, hayata aşina olmayacaksınız ve araba kullanmak yorucu bir iş, bu yüzden tereddüt etmeden kiralık bir araba buldum.Oynaması biraz kolay ve yorulmayacak. Gümrüklere çok aşinayız, pek çok sorundan kaçınabilirsiniz, ayrıca bir tur rehberi ve fotoğrafçı olabilirsiniz! İpuçları: Pek çok arı arkadaşı, zamanında cevap veremedikleri için araba ustasının iletişim bilgilerini kiralamak ister, bu yüzden mikro kalbini buraya koyun, Sincan Usta A Mao [Zafer: 486164504]

inme: D1 Nanchang - Urumçi D2 Urumçi - Burkin D3 Burkin - Hemu D4 Hemu - Kanas D5 Kanas - Urho - Kuitun D6 Kuitun -Salim Gölü- Qingshuihe D7 Qingshuihe - Yining D8 Yining -Nalati D9 Nalati-Bayanbulak D10 Bayanbulak Duku Otoyolu - Kuitun D11 Kuitun - Shanshan D12 Shanshan - Urumçi D13 Urumçi - Nanchang kalmak D1 Urumçi 397 Sanat Oteli D2 Burkin Ashan Deer King Eco Hotel D3 Hemu Lao Cun Dağ Villası D4 Kanas Beyaz Kuğu dağı köy D5 Kuitun Haihao Otel D6 Huocheng Qingshui Otel D7 Hairun Otel D8 Nalati Turist Otel D9 Bayinbulak Silver Stirrup Hotel D10 Kuitun Haihao Otel D11 Shanshan Tiancheng Otel D12 Urumçi 397 Sanat Oteli Jet lag Sincan Coğrafya Doğu 6 ve Doğu 7 saat dilimindedir, ancak yine de Doğu 8'inci bölgesini kullanır Pekin zaman. Sabah 7'de gün doğumu, akşam 10'da gün batımı, gunes isigi Genellikle 15 saatten fazla sürer. Öğle yemeği genellikle saat 14'te ve akşam yemeği saat 21'den sonra. 1.gün Uçaktan bakış Tianshan Dağlar bir sürpriz ve karla kaplı dağlar muhteşem Bu andan itibaren tüm yollarımız başladı.

Urumçi Diwopu Uluslararası Havaalanı

Urumçi Diwopu Uluslararası Havalimanı 2. Gün Kahvaltıdan sonra Urumçi Otel, bu günün en uzak ve en uzun sürüşü, ama neyse ki yol boyunca karlı dağlar ve yel değirmenleri var, bulutlar ulaşılabilecek gibi görünüyor. Görünürde ıssız yolun uzamasını seyrederken, zamanın varlığı da bulanıklaştı.

Burkin

Burkin Wucai Plajı, Wucaihe Bankası olarak da adlandırılır. Irtysh Nehri Rüzgar erozyonu, su erozyonu ve sızıntı gibi doğal etkilerle oluşan drenaj havzası tipik bir Yadan yeryüzü şeklidir. Vardığımızda saat 21 olmuştu, yeni çıkıp gün batımını bekledik.Buradaki gün batımı özellikle soğuk ve rüzgarlıydı.Kareket getirilmesi tavsiye edildi.Kalın bir fularla hala çok üşümüştüm.

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli plaj

Renkli Plaj Günü3 Bugün Burkin Yola çık Hemu köy Burkin İlçe, sınır olarak bilinen bir masal kasabasıdır, içinde kalmaya değer. Yolda geçti Kuzey Sincan Sahilde, küçük Chonghuer kasabası yanlışlıkla keşfedildi. Çok var ve İsviçre Benzer manzara, yolda uykuyu kaçırmamanız tavsiye edilir.

Kuzey Sincan kıyı

Kuzey Sincan kıyı

Burkin

Burkin

Burkin

Burkin

Burkin

|
To Top