2018.7.27-8.1 Nagoya (Long Island Outlets, Lego Paradise, Nagoya Şehri, Nagoya Sanat Müzesi) - Yolculuk

Bu yıl yapıyorum Japonya Üç yıllık vizeden sonra -Temmuz ayında bu sefer üçüncü kez Japonya Bu doğru. Temiz, düzenli, yiyecekler iştah uyuyor, hava baharatlı, tekrar gitmeye değer. Bu yaz civciv ilkokulun ikinci döneminin sonu. Bunu düşünürseniz Lego Paradise'a gidin.

Japonya Merkez Uluslararası Havaalanı Dört kat yenir ve hediyelik eşya dükkanları. Birkaç turdan sonra Yae Pork Chop Shop'u buldum. Sos biraz tuzlu ve domuz pirzolası gevrek. Sahibi çok nazik ve nihayet her birimize sevimli küçük bir hayran verdi.

İlk iki gün içinde yaşadım Nagoya Ayakta, havaalanı yaklaşık kırk dakika, özel acil durum, 870 yen. Akşam Takashima House'da döndüm ve Mingtie mağazasındaki ünlü yılan balığı pirincini yedim. Kırk dakikadan fazla çizgi. Yılan balığı üçü yenir ve benim favorim Eel Çay demlenmiş pirinç. Takashima'nın yanında çok büyük bir kitapçı ile tanıştım. Marriott'un sıradan odası büyük değil ve maliyet performansı düşük.

Nagoya Nispeten yüksek küresel aydınlatma sıralamasına sahip bir şehir. Ertesi gün çıkıştan satın almak ve satın almaktı. Izuka Tiger'ın ayakkabılarının, civciv için çift pembe satın alan klasik renkleri yok. Long Island Outlet hala çok iyi ama talihsiz Long Island Hot Spring Hotel

Nagoya Şehir bu yıl Mayıs ayında tamir edilmeye başladı, bu yüzden çevreyi sallamak zorunda kaldım. Kız arkadaşı civcivden altın folyo yemesini istedi.

var olmak Nagoya Metro İstasyonu Bkz. Nagoya Müzenin posteri, kalp atışı!

Le Gao Park gerçekten genç kızlar için uygundur. Nazik projelerin çoğu. Uçan Ejderha "Uçan Ejderhanın Çırağı" nda oturmaya cesaret edemedi

Öz Temmuz ayında Lego Paradise'a giderken bir su projesi var, ancak maalesef bir mayo getirmedik. Benim favorim Mini Dünya. Lego'nun ortaya çıktığı mini şehir çok sevimli.

Nagoya Belediye Sanat Müzesi'nin özel sergisi bu sefer çok övüldü! Ne yazık ki, fotoğraf çekemezsiniz, 64 sergiler ve son monet fotoğraf çekebilir

Öz Bir düzine kartpostal aldım ve dört Van Gogh'u gördüm! Çok dokundum!

Öğleden sonra git Nagoya TV Kulesi ve Oasis 21

Nagoya Birçok sanat müzeleri var Boston Sanat müzesi aşağı indi ve içeri girmedi. Yüksek ve daha fazla kopya var

[Allen'ın muhteşem macerası] Deqing'deki Morgan Mountain'a kendi kendine sürüş yolculuğu (Dağ Zenye Tema Homestay'ın orijinal sınırları, Mogan Mountain Misafir Salonu Turist Otel)
önceki
1-57, Yuan Tapınağı, Kazuka, Kazuki, Kazuka
Sonraki
Sydney'in ünlü atası, İskenderiye grupları İskenderiye'nin yarısını salladı
Wuyanchun Çay ile Karşılaşma
Batı'daki dalgaların günleri
Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
Bali'de Bali'de Yaz 201820182018
Geç Akan Hesap ----- Kyoto Nara Osaka
"Yilu" yolda aşkınız var
Mogan dağlarında evcil hayvanlar
Bali Düğün Yolculuğu-Seyahatiniz daha mükemmel bir şekilde önleme Pit Kılavuzları
Le Havre'nin kız arkadaşı hafta sonu
To Top