[Üç yüz doksan kilometre] Shenyang'da aşık olun _Travels - Çin Seyahati

Dünyayı nasıl küçültebilirim? Döndüğün anda tanışabilirsin. Peng Qing

Dalian İçin Shenyang Mesafe 390 kilometre ve yüksek hızlı tren iki saat sürüyor. İki yıl uzakta, 24 hızlı tren bileti. Orada on defadan fazla bulundum Shenyang Ondan sonra ben de kalabilirim Shenyang Üniversiteye gitti veya evli Shenyang Arkadaşlarım hangi alışveriş merkezlerinin açıldığını, hangi restoranların leziz olduğunu, hangi kıyafetlerin indirimde olduğunu, bilmiyorlardı bile.

ile git Shenyang Her zaman Dongzhong Caddesi'nde bulunan, birçok alışveriş merkezi ve rahat ulaşımın bulunduğu, ticari bölgelerle çevrili, Hall D of Joy City'deki aile dairesinde yaşamayı seçtim. Aynı zamanda Yasak Şehir ve Büyük Mareşal'in malikanesine de yakındır. Bu yerlere gitmedim.) Dairede temel ev aletleri var. Küçük buzdolapları ve mikrodalga fırınlar en pratik olanı. Salon D'deki daire birçok kişi tarafından satın alındı ve fiyatı çok farklı değil. Genelde 100+. Seyahat ediyorsanız burada oturmanız önerilir. .

2015, Mart. ilkbahar

Xingshun Gece Pazarı kuzeydoğu Oraya gittiğimde en büyük gece pazarı hala Tiexi Bölgesindeydi. Çok uzundu. Kafayı hiç göremedim. Yürürken yemek yiyordum ama sonunda sonuna gelmedim. Ortada geri döndü. Çok uzun sürdü! Her çeşit ara öğün, ancak uzunluğundan dolayı birçok tekrar var, beş adım kokmuş bir tofu, 10 adım büyük bir şiş, yavaş yiyin, uzun bir ... Şimdi Xingshun, Tawan'a taşındı, bu yüzden gurmeyi kaçırmayın.

2015, Haziran. yaz

Shenyang Mimarlık Üniversitesi Sınıfa erkek bilete eşlik etmek için Jianda Üniversitesi'ne geldim. Beklenmedik keşif aslında biraz güzel. Üniversitenin bir gölü var gibi görünüyor ama ilk kez bir tavus kuşu ve bir geyik görüyorum.Ayrıca neredeyse tüm okulu birbirine bağlayan bir koridor var. Gizemli okuma odası kitaplarla dolu, göl kenarındaki sazlıklar ve başınızın üzerindeki üzüm çardakları, hala okuyan insanları kıskanıyor.

Jiandanın Tavuk Karışımı Rafı, şimdiye kadar tattığım en iyisi! ! ! !

Shenyang Dört mevsim uzatılmış erişte neredeyse tüm sokaklarda. Bunu sadece Jianda'nın yanında yedim. Tavuk rafı pişirildi. Shenyang İnsanlar tavuk ızgaralarını gerçekten seviyor!

Shenyang Küçük Seul Batı Kulesi, giyim mağazası sahiplerinin çoğu Kore Süpermarkette klan Kore Mallar da çoğunluğu oluşturuyor Sokakta her türlü Kore lokantası ve dumanı tüten lokanta var.Geceleri sizi KTV'ye çekecek uzun bacaklı güzellikler olacak. .

West Tower'a pek çok kez gittim ama geceleri oldukça hareketli, caddede dolaştım, Korece konuşan müşteriler arasında çok sayıda insanın olduğu bir aile restoranı aradım. Izgara kalın bağırsak, ızgara yılan balığı, kızarmış tavuk birası ve soğuk erişte yediniz.

Soğuk erişteler, soğuk eriştelerin önceki iyi niyetini bozduğu düşünülebilir. Ünlü olmalarına rağmen, soğuk erişte yemeye pek alışık değiller. Köpek eti standarttır. İçen, et yiyen ve yüksek sesle konuşan amcalar iyi olmalı. Sadece soğuk erişte sipariş ettik, sessiz olmama izin ver ...

Tarifsiz tat, sadece tattıktan sonra

Bu Le Man, arkadaşlarımın şiddetle tavsiye ettiği bir restoran.Erkek biletin kendisiyle özellikle erişteyi sevmeyebilirim, bu yüzden öyle hissediyorum. Yemeğin ikinci katı iştahlarına uygun olabilecek Korece konuşmacılarla dolu. West Tower'da çok sayıda buharlama dükkanı var, masajlar pahalı değil ve buharlama ücretsiz.

2015, Aralık. kış

Zhang Xueliang tarafından sipariş edilen Baofa Garden'ın dört olağanüstü yemeği. Yemek gerçektir, çok yağlı ve özellikle acıktığınızda yemeniz iyi olacaktır.

Aşağıdaki dört petrol haritasını hissedebilirsiniz, ancak sonuçta asırlık bir mağaza hala ünlü.

Sarı lahana

Yağlı karaciğer ucu

Bel çiçeği

Kızarmış köfte

|
To Top