Zhushan'a yaptığınız bu gezi için teşekkür ederiz! Zhushan Taihe Erik Çiçeği Vadisi, Shangyong Antik Kenti, Shengshui Gölü, Peekaboo B & B_Travel Notları - Çin Seyahati

Kısa bir süre önce, arkadaş çevremde bir grup resim gördüm ve Zhushan İlçe Wenfeng Kasabası Taihe Erik Çiçeği Vadisi asla unutmaz! Ancak zaman olmadı. Üniversiteye giriş sınavının sonundan yararlanan öğrencilerin hepsi bir tatil geçirdi ve eğlenmek için arkadaşlarıyla oraya gittiler!

Benim gibi bir çift için Shiyan Manzaralı yer hakkında hiçbir şey bilmeyen Xiaobai, tur rehberi tarafından kontrol edilmek istemiyor, ancak daha fazlasını öğrenmek istiyor Shiyan En iyi yol, yola çıkmadan önce ayrıntılı bir seyahat rehberi hazırlamak ya da bunu her zaman, her yerde kontrol edebilecek bir seyahat asistanı bulundurmaktır. İnternette arama yaptım ve iyi bir alet buldum! Daha yakından baktım Shiyan Süper eksiksiz seyahat bilgileri! Ye ve iç Ledu Kaplıdır, işte bu kadar!

Mobil uygulamayı açın ve " Taihe "Meihua Vadisi", manzara noktasının ilgili durumu anında görüntülenir, yine de çok rahat ve kullanımı hızlıdır! Manzaralı noktanın girişine bir göz atalım ve manzaralı noktaları kısaca anlayalım, "buraya git" e tıklayın, "uçak" ve "tren" doğrudan açılır. "" "Sürüş", "Otobüs", "Yürüme" ve diğer seyahat planı biçimleri, "Otonom sürüş" seçeneğini seçmek için tıklayın, sayfa hemen sürücüsüz seyahat rotasını ve navigasyon işlevini açar. Bir yol aptal gibi benim için çok kullanışlıdır !

Daha önce manzara alanında uzun kuyrukların olduğu sahneyi düşünüyorum ve şimdi hala psikolojik bir gölge var.Otobüse binmeden önce bir bilet rezervasyonu yaptırabilir, sonra sıraya girmeden doğrudan manzara alanına girebilirsiniz!

Şuradan sürmek Pekin Yol Taihe Erik Çiçeği Vadisi, gelmesi neredeyse iki veya üç saat sürdü Taihe Meihua Vadisi Manzara Noktası'ndan önce, bir köyün içinden geçtim ve köylülerden buranın Taihe köy. Sıradan köylere kıyasla burası özellikle zarif ve güzel, sanki bir resimden geliyormuş gibi. Yol üzerindeki sokak lambaları, tabelalar ve diğer altyapılar özenle tasarlandı; evler beyaz duvarlar ve siyah çinilerle neredeyse tekdüze, tarlalarla harmanlanmış ve insanlar yardım edemez ama Tao Yuanmingin Şeftali Çiçeği Pınarı'nı düşünür: Arazi düz ve evler aynı , Meichi Mulberry çeşidinin bir cinsi vardır. Pirinç tarlalarındaki trafik, tavuk ve köpek birbirini duyuyor ... Çünkü yüzmek Shiyan APP, çevredeki umumi tuvaletler, otoparklar, benzin istasyonları ve diğer hizmet türü içeriklerin tümü bulunabilir. Bir park yeri bulun, arabayı manzaralı alana park edin ve manzaralı noktaya yürüyün.

Nihayet geldi Taihe Erik Vadisi'nin kapısı! İnişli çıkışlı yeşil tepelerin örtüsü altında, beyaz duvarlı ve siyah çinili binalar da tıpkı bir mürekkep boyama parşömeni gibi biraz şiir ortaya çıkarıyor. taslak

Vadilerde bir gezintiye çıkın ve farklı sahnelere geçin, ilginç olmayın. En etkileyici olan Junzi Vadisi, dağ çok serin ve ferahlatıcı, özellikle yaz oyunlarına uygun. Vadiden dökülen boğucu suyu özel bir cazibeyle izlemek için manzaralı tahta yol boyunca yürüyün.

Beyler Vadisi'ni gezdikten sonra, vadinin kenarında cam su kaydırağıyla toplanan çok sayıda turist gördüm ve yardım edemedim ama deneyimlemek istedim! Cam tahta yolda uçan bir kayıkta otururken, su her yöne sıçradı, heyecan verici ve heyecanlıydı, çok eğlenceliydi!

Yol boyunca, vadiler arasına dağılmış Meilin Avlusu, Meihua Champs ve Meihua Inn gibi birçok şiirsel küçük yığın var, sessizce çiçeklerin çiçek açmasını, yuvarlanan bulutları ve bulutları izleyerek sonsuz dostluğu ortaya çıkarıyor. Binaların çoğu beyaz duvarlar ve biraz da çiçek ve diğer manzaralarla uyumlu siyah fayanslardır. Jiangnan Bahçenin görünümü, insanların içeri girip bakmak istemesine neden olur.

Çuha çiçeği Bahçesi'nin çimenlerinde kamp yapan turistleri görünce, bir çime oturup yardım edemezler, başlarının üstündeki gökyüzü yemyeşil erik çiçekleriyle çevrilidir ve uzaktaki Meihua Gölü'nden şarkılar da özellikle melodiktir.

Manzaranın tadını çıkardıktan ve oynadıktan sonra acıktım. Telefonumu çıkarıp "etraftaki yiyecekleri" kontrol ettim, bir çiftlik evi seçtim ve bir masa sipariş ettim Zhuxi Özel lezzetler, özellikle iştah açıcı görünüyor mu? Çiftlik yemeklerinin tadı, anlatmak için iki kelime, lezzetli! Yöredeki tavuk çok çiğneniyor. Aniden annemin çocukken benim için yaptığı tavuk butlarını özledim. Bunu uzun zamandır tatmadım. Gözyaşları acele ~ Çorba zengin ve lezzetli. Soya fasulyesi yağı tendonunun tadı yumuşak ve biraz Q, soya fasulyesinin yumuşak tadı ile. Tavada kızartılmış taze bambu filizleri, nehirden gelen yabani balıklar, çiftlik tavuğu ve yabani yabani sebzeler çiftliğin eşsiz lezzetleridir! başarı Üç ya da dört kase pirinç yemem için kışkırtıldım!

Doyduktan sonra biraz tatminsiz hissediyorum ve gitmeyi planlıyorum Taihe Meihua Vadisi Manzara Bölgesi'nin çevresindeki cazibe merkezlerini keşfedin Shiyan APP, "çevredeki ilgi çekici yerlerin" tanıtımına baktım, Shengshui Gölü iyi, çevre güzel ve mesafe yakın, sadece oraya git! Araba sürmek yaklaşık 40 ila 50 dakika sürdü, ama yine de önce yüzmeyi seçiyorum Shiyan APP üzerinden bilet rezervasyonu yapın.

Shengshui Gölü'ne gitmeden önce, Shangyong antik kentini ziyaret ettim. Bunun eski Shangyong başkentinin oturduğu söyleniyor. Güzel doğal tarz, ağır tarih ve kültür geçmişin değişimlerini anlatır.

Kutsal Su Gölü'ne girer girmez önümdeki manzara beni cezbetti. Çok güzel! "Göl ve dağlar uyum içindedir ve gölde gözlük yoktur." Mavi göl bir ayna gibidir, uzaktaki yeşil tepeler pitoresktir ve projeksiyon suyu bir resim parşömeni kadar hafif şiirsel ve güzeldir.

Resim teknesine binerken, kutsal su gölünde dolaşırken, teknedeki arkadaşların şarkılarını ve şakımalarını dinlerken kahkahalara dalmadan duramadım. Tekne gölün ortasındayken birden bire dışarı çıkıp bir bakmak istedim.Uzaktan dağlar uzaklardan yakına, rüzgar ferahlatıcı ve rahat gölü taşıyor!

Shengshui Gölü'nde oynadım ve geç oluyordu, bu yüzden yüzüyordum Shiyan APP'de çevredeki otelleri kontrol ettim, ilgili tanıtım içeriğini kontrol ettim ve seçtim " Takeyama "Yong Guofu Hotel" bir başka lezzetli yemek masasıdır.

Maojian B & B'nin ünlü ismini duydum ve Shengshui Gölü'nden geri döndüm. Shiyan Kentsel alan. Şehre vardığımızda zaten karanlıktı. Bir dalış yapın Shiyan APP, çevrimiçi olarak yakındaki bir aile yanında konaklama hakkında bilgi aldı ve rezervasyon yaptı ve daha yakın Peekaboo aile yanında kalmayı seçti. Bu gece aile yanında bir konser olacaktı. Sona yaklaşmasına rağmen, konserin cazibesini hala hissediyorum! Tabureyi kaldırmak, sessizce oturmak, gitaristlerin şarkı söyleyip türküler söylemesini dinlemek, yardım edemem ama mırıldanıyorum!

|
To Top