Meizhou Adası Mazu Tapınağı - Yolculuk

[Güney Çin Penglai ] Meizhou Adası geç saate kadar yatmak Fujian Vilayet Putian şehir Xiuyu bölgesi Meizhou kasabası, Meizhou Adası Şekil uzun ve bir emei ayına benziyor, bu yüzden denir Meizhou Adası Öz Meizhou Adası Kapalı Fujian İl Gold Coast Meizhou Körfezi, Mesafe Xiamen liman, Fuzhou Mawei Limanı, Tayvan ile ilgili Taichung Hong Kong yüz deniz içinde ve anakaraya olan mesafe 1,8 deniz mili ve coğrafi konum benzersiz.

Mazu kültürel inancının küçük kardeşi olarak, nihayet 22 Temmuz 2023'te geldi Meizhou Adası Tekne bileti için bir bilet aldıktan sonra Wenjia Wharf, Meizhou Adası'na girdi ve Mazu Tapınağı'nı yumrukladı.

Adaya bindikten sonra, paylaşılan bir bisiklet süpürmeyi veya bir frekans arabası sürmeyi seçebilirsiniz. Rıhtımdan, dünyadaki binlerce Mazu tapınağının ata tapınağına ulaşmak için rıhtımdan on dakika yürüyün.

Mazu tapınağında mükemmel manzaralara sahip, zirveye tırmanıyor Meizhou Adası Dağların ve denizin manzarası görülebilir. Mazu Tapınağı Yongxi'nin dört yılında inşa edildi ve mevcut binalar çoğunlukla Qing hanedanında. Atalar Tapınağı daha önce orta eksen, dağ kapısından Yimen'in kapısından ana salona kadar ve üstte 323 adım vardı. Tapınak parlak, kirişler ve resimlerle oyulmuş ve tapınağa ibadet edilen Mazu simgesi gerçekçi. Mazu'nun atmosferinin güçlü bir atmosferine sahip olmak için ata tapınağına ayak bastı.

Dağın tepesinde Mazu Taş Taş Taş Taş Taş Taş. Mazu, kuşların gökyüzü ve deniz ve gökyüzü arasında uçmasını umarak dağın tepesinde duruyor. Tüm varlıkları koruyun.

Quanzhou Xing 1 -Meizhou Adası
önceki
20230622 Putian Meizhou Adası
Sonraki
Bu sezon Pingtan Adası'ndayız, Meizhou Adası
Meizhou Adası Bir Gün Yolculuğu, Sıcak ve Güneşli, Güzel ve Güzel
Meizhou Adası'nın Sunset Plajı güzel ve rahat
"Fujian" Meizhou Adası rahat ve güzel
Ejderha Tekne Festivali Yaz Xianyou
Meizhou Adası iki gün ve bir gece
a ----------- [84]
2023 Ulusal Gün Tatilinde, Guangxi'deki Dört Gün Güzergahı Fener Fener
Guangxi Township Yedinci -Tanrı, vb.
Maoming Sheraton Fangcheng Port Chongzujing Batı Ebeveyn Tur
Çin Harikalar Diyarının İlk Yolu boyunca kendi sürüş yolculuğumuza başlayın
Detian şelalesinin güzelliği ve çukuru
To Top