Yangle Duo yeni ürünleri iter ve üretim kapasitesi ekler, performansı yavaşlatma endişeli hissettirir

Arayüz muhabiri Zhang Xiaoyi

Ya Han Xiang'ın Arayüz Haber Editörü

Daha önceki üretim kapasitesi genişleme planı planlandığı gibi gerçekleştirildi.

14 Temmuz'da Yanger Duo Wuxi'nin ikinci fabrikasının tamamlanma töreni yapıldı. Bu, günde yaklaşık 16 milyon şişe olan Royo'nun Nissan kapasitesinin yeniliğini işaret ediyor. Şu an itibariyle, Yanger Duo'nun Çin anakarasında Guangzhou (2), Şangay, Tianjin, Wuxi (2) ve Foshan dahil olmak üzere 5 şehirde 7 fabrikası var.

Üretimin ilk günlerinde fabrika, bu yıl Şubat ayında Çin anakara pazarında piyasaya sürülen yeni bir "Yangle ikilisi (50 milyar canlı bakteriyel laktik asit bakterileri-düşük şeker)" üretmeyi planlıyor. Wuxi ikinci fabrikasına ek olarak, Tianjin fabrikası da üretildi.

Aslında, Çin anakarasında sadece üç ürün vardır ve ayırt etmek için farklı ambalaj renkleri kullanılır.

Altın "Yangle Duo (50 milyar canlı bakteriyel laktik asit bakterileri-düşük şeker)", anakara Çin'de Yangle Duo tarafından başlatılan üçüncü üründür. Düşük şeker formülü temelinde, her şişe, aynı zamanda Yangle Duo markasının en yüksek birim fiyatı olan 50 milyar adet Cheatobacterium Lactobacar içerir. Diğer iki ürün, 2002 yılında kırmızı ambalajın kırmızı ambalajı beslenmesi ve mavi versiyonu ve 2016 yılında piyasaya sürülen mavi versiyonun (düşük şeker) mavi versiyonudur.

2002'de Çin'e girmesinden bu yana, yıllık ortalama Yangle satışları 2021'de 59.000 şişeden 6.98 milyon şişeye yükseldi. 20 yılda 50 kez oldu. Çin, Japonya dışında ikinci en büyük pazar haline geldi. Son yıllarda, Çin anakarasındaki satış ağını daha da güçlendirdi. 2022 finansal raporu, mevcut Yue Duo (Çin) grubunun anakarada en az 50 satış ofisine sahip olduğunu gösteriyor.

Ancak bir kerede, Royo'nun üretim kapasitesi genişleme hızına ayak uyduramadı.

Yanger Duo, 2018 mali yılının (Nisan 2018-Mart 2019) performans konferansında önerildi. Satış hacmi Çin'de artmaya devam etmesine rağmen, üretim kapasitesi talep artışına ayak uyduramadı, bu da Yavaş satışlara yol açan promosyon çabaları.

Daha sonra, Çin'de bir üretim kapasitesi genişleme modeli başlattı. Eylül 2019'da Yileo, Guangdong, Foshan'daki (Güney Çin'de "Yili Duo" olarak bilinen Royaldo) Yili Duo'da resmen tamamlandı. Fabrikanın günde 1.6 milyon şişeye ulaşması bekleniyor. Yukarıda belirtilen Wuxi ikinci fabrika da bu kapasite genişletme planı içindedir. Fabrikanın başlangıçta Nisan 2020'de inşaata başlaması planlandı, ancak etkilenen durum tarafından Ağustos ayına ertelendi.

Şu anda, üretim kapasitesini genişletmenin yanı sıra, Yanger Duo da Çin anakara pazarının canlılığını geri kazanmaya çalışıyor.

Son yıllarda, Yanger Duo anakara Çin'de baskı altında. Yanger Duo'nun son finansal raporuna göre, 2022'de, Çin anakara pazarında ortalama Yanger Duo'nun ortalama satışları yaklaşık 6.26 milyon şişe. İlk çeyrekte ortalama satış hacmi 7.609 milyon şişe. Bu bağlamda şirket, dönem boyunca iş operasyonlarının salgının ablukadan etkilendiğini ve satışları ciddi şekilde etkileyen birçok faaliyetin kısıtlandığını açıkladı.

"2023'ten bu yana (anakara Çin) ekonomik faaliyetler yavaş yavaş yeniden başladı, ancak yeniden açılmanın olumlu etkisinin daha sonra ortaya çıkamayacağına inanıyorum." .

Bir tüketicinin görebileceği bir eylem, 1 Şubat'ta piyasaya sürülen yüksek fiyatlı yeni ürün "Yanger Duo (50 milyar canlı bakteriyel laktik asit bakterileri-düşük şeker)" dir. Şirket, Çin'in sağlık farkındalığını görmenin daha da güçlendiğini ve Yangle Duo'nun yüksek fiyatlı mallar başlattığını söyledi, amaç satışları artırmak ve kar sağlamak.

Bu, Yanger Duo'nun arkasındaki kaygıyı görebilir. Sonuçta, bu ürünün lansmanından yarım yıldan fazla bir süre önce, Guangzhou Royaldo genel müdürü Meihara Koyuki, Çin'in genel işinden sorumludur. Tüm enerjilerini Yangle ikilisine koyduk. Şu anda, daha fazla Yanger Duo ve Yangle Duo (düşük şeker) olmak üzere iki ürün geliştirin. "

Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesinden önce, Yangle Duo karı korumak ve büyümeyi teşvik etmek için birçok girişimde bulundu. Bu yılın Ocak ayından bu yana, Çin anakarasında satılan Royou Duo ve Yangle Duo'nun (düşük şeker) fiyatı, hammaddelerin fiyat artışını satış fiyatına aktarmak için iki tür ürünün fiyatını artırdı.

Aslında, Yanger Duo'nun daha önce bir dereceye kadar hızlı gelişimi, Çin'in probiyotik ürünlerinin boşluğundan kaynaklanmaktadır. Leapfrog büyümesini elde etmek için "küçük kırmızı şişe" ile pazar bilişini hızlı bir şekilde oluşturmak için büyük öğelerin stratejisini benimser.

Pazar araştırma şirketi tarafından yayınlanan verilere göre, Yangle-Loto'ya ait olan Çin probiyotik tüketici pazarı, yıllık%11-12 oranında arttı. 2026'da Çin probiyotik pazarının ölçeğinin beklendiği tahmin ediliyor. 137.7 milyar yuan'a ulaşmak için.

Bu büyük pazar ölçeği oyuna girmek için birçok markayı çekti. 2011 yılında, Mengniu ve Yili, C ve Yitian'ı aşmak için düşük sıcaklıklı laktik asit bakterileri içecekleri art arda başlattı; 2014 yılında Wahaha ve Qiaqia, büroya 100 mL normal laktik asit bakteri ürünüyle girdi; "Jun laktik asit bakterilerinin ilk payı" Yao Sağlık vb.

Bu ürünler Yanger Duo pazarında da yenir. Kaido Tüketici Endeksi'nden elde edilen verilere göre, Ağustos 2020'den Ağustos 2021'e kadar, Çin pazarında Yangle ikilisinin satışları%16,2 düştü;%14,9 düştü.

Rakiplerin artmasıyla, satışlar yavaş yavaş azaldı ve bir zamanlar "dünyayı kırmak için kırmızı bir şişeye" güvenen bir piyango yükseltmek, piyasa değişiklikleriyle başa çıkmak için daha esnek olabilir. Üretim kapasitesinin sürekli genişlemesine ek olarak, tedarik zinciri sisteminin sürekli iyileştirilmesi, kayıp müşteri tabanını yakalamak için daha hızlı ve yenilikçi olmalıdır.

Kripto para birimlerine yapılan yatırım sayesinde, Meitu'nun yılın ilk yarısında 220 milyon yuan net kâr elde etmesi bekleniyor.
önceki
Prefabrik yemeklerde AOI yiyecekleri yapıldıktan sonra, grup yemeklerinin işini de takip eder
Sonraki
İngiliz Medyası: ABD ordusu Oolong'dan çıktı! Mali, Afrika'daki bazı posta kutularına milyonlarca posta gönderildi
Gutroes: Rusya'daki Karadeniz Limanı tarım ürünlerinin dış ulaşım sözleşmesinden pişmanlık duyuyor
En küçük yağmur 60 milimetreye ulaşabilir Gansu Li County, şiddetli yağmurla ilgili kırmızı bir uyarı verdi
Bu blok dönüm noktası dönüştürülüyor! Trend, sanat, boş zaman, check -in yapmanızı bekleyin
MINHANG 70 -LED -SOLD yaşlılar nehre atlıyor ve suya düşen cesurca kurtarıldı! Yangın kökleri iyidir
Seçilen Doğum Günü: "Konsey Atık Dökümü" "Kamu Konferansı Oturma Odası" olur (Bölüm 1)
Yaz Cilt Hastalıklarının Tedavisi, bu topluluğun Çin tıbbı terapisi var
Çapa boğuk, belki kanser? | Sağlık Hikayesi
Yeni bir Alman -Enterprise Üretim Üssü olan Minhang, bir Ar -Ge Test Merkezi kuracak ve kuracak
İstikrarlı İstihdam Tanıtımı İstihdamı | Potansiyel Olağanüstü Hizmet Kazma -Üniversite öğrencilerinin istihdamını daha fazla yerde istihdam etmek
(Çevre) Typhoon "Teli" Zhanjiang, Guangdong'a indi
Zhongxin Kişi Cai Lei, kademeli donu olan bir hastanın "ölüme doğdu"
To Top