Scenic Scenic Line | Liu Wei: Sincanda Yardım hayattaki en unutulmaz deneyimdir

Tianshan.com/xinjiang günlük muhabir mi rili · wu

"Sincan'daki işim yakın ve kalbim isteksizlikle dolu. Bu hayatımdaki en unutulmaz deneyim." 16 Temmuz'da 16 Temmuz'da sona ermek üzere olan Liu Wei, yardım duygusu ile söyledi. Zaman uzun olmasa da, çok fazla kazancı var.

Liu Weiyuan, Fudan Üniversitesi'ne bağlı göz ve kulak ve kulaklık hastanesine bağlı Oftalmoloji Bölümü Baş Hekim Yardımcısıdır. Medikal üniversite. "Geldiğinden beri, alt bedeninizi çırpmalısınız, kalbinizi batırmalı ve köklerinizi almalı ve pişmanlık bırakmadan bazı başarılar elde etmelisiniz." Xinjiang'ın yardımının başında Liu Wei kendini bir hedef belirledi.

Liu Wei hastanın gözlerini hasta için inceliyordu. Bir resmim var

İşin ilk gününde, Liu Wei kendini işin ön cephesine adadı. Değişim, gözlem ve bilgi okuma yoluyla, hastanenin ve departmanın günlük işleyişini ve işleyişini derinden öğrendi. Liu Wei, Fundus hastalığı olan birçok hasta ile Sincan'da yüksek diyabet insidansının olduğunu buldu. Xinyi Üniversitesi'nin ilk hastanesi Göz Hastalıkları ve Asya bölümlerine karşılık gelen eksiklik yok.

Bu amaçla, Liu Wei bölümden gelişti. Bilim Direktörü'nin yardımıyla, Bilimsel uyum departmanı personeli, departmanın akademik uzmanlığı ile birlikte göz hastalıkları bölümünde bir göz hastalığı kurmasına yardımcı olmak için çerçeveyi düzenledi. 1 Omurga ve 2 Anahtar Destek Hedefi.

Ayrıca, "Sincan'da Yarısı -Aylık Konuşma" üzerine bir dizi ders almakta ısrar etti ve tıbbi personeli yeni fikirler, yeni teknolojiler ve teknolojiler ve teknolojiler ve teknolojiler ve teknolojiler öğrenmeye yönlendirmek için çevrimiçi "guangmingxing Xinjiang Rehberlik Merkezi vakaları" için akademik değişimler gerçekleştirdi. Yeni teknolojiler ve yeni ilerleme. Liu Wei, "Yerel hastalar için hastalıkları tedavi etmenin yanı sıra, yerel tıbbi bakımın gelişimini teşvik etmede bir şeyler yapmak istiyorum." Dedi.

Liu Wei'nin aktif promosyonu, Xinyi Üniversitesi bağlı hastane ve Fudan Üniversitesi bağlı halka, kulak ve Boğaz Hastanesi Tıbbi Federasyon Hastanesi ve uzaktan danışma merkezi kuruldu ve hastanenin oftalmoloji bölümü Fudan Üniversitesi Bağlı Oftalmoloji Hastanesi Yüksek Miyopya Göz Hastalığı Merkezleri'ne katıldı ve ilgili konular işbirliği.

"Xinjiang'ın yardımı sırasında mümkün olduğunca çok katkıda bulunmak istediği görülebilir." Xinyi Üniversitesi'nin ilk bağlı hastanesinin oftalmoloji bölümünün müdürü Yi Xiaglong'un Liu Wei, çok hevesli idi. Hastaları çalışıp tedavi ederken.

18 Kasım 2022'de Liu Wei'ye kör bir gözü olan 10 yıllık bir çocuk teşhisi kondu. Ayrıntılı bir inceleme ve anlayıştan sonra ona nadir bir "çift göz kremi benzeri vaskülit" olarak teşhis etti. Değerli tedavi süresi için çabalamak için, aktif koordinasyonu altında, çocuk o gün hastaneye kabul edildi. Dikkatli bir tedavi döneminden sonra, çocuğun göz görüşü nihayet 1.0'a döndü ve çocuğun yüzü bir gülümseme ile iyileşti.

Bir yıldan fazla bir süredir Liu Wei aktif olarak klinik çalışmaya konuldu ve yaklaşık yüz intra -EE enjeksiyon cerrahisi ve yeraltı lazer tedavisi için 960'dan fazla hasta aldı. Kliniğe her gittiğinde, hastanın aile öyküsünü anlamak için hasta ile ciddi bir iletişim kurdu ve ilaç tabuları gibi küçük detaylara talimat verdi. Ayrıca Keşgar, Hetian ve diğer yerlere birçok kez derinleşti ve tıp bilimi dersleri, ücretsiz danışmanlıklar, tıbbi tedavi ve tıbbi tedavi ve çim kök tıbbi personeli gibi aktif olarak gerçekleştirdi.

"Sincan'daki tüm etnik gruplardan insanlar özellikle doktorlarımız için dostça ve bize çok saygı duyuyorlar. O ve her şey hiçbir şey değildir. "

Ayrılık doğru ve Xinjiang'a yardım etme çalışmalarını düşündüğümde Liu Wei çok şanslı hissediyor. "Bu Xinjiang deneyimi benim için bir büyüme ve buradaki her şey benim sonsuza dek endişem olacak. Sincan'a dikkat ve Sincan'ın tıbbi kariyerinin gelişimi.

Urumqi: Yüksek sıcaklıkta yüksek sıcaklıkta bir serinlik akıyor
önceki
Xinjiang Turizm · Sıcak Sahne 1. ve beş yirmi grup: Yerel seyahat ve çevresindeki tur sıcak yükselti
Sonraki
Çölde endüstriyel sıçrama Xinjiang Shansheng "Altın"
Urumqi Uluslararası Havacılık Merkezi Nasıl Oluşturulur
Wusu City: Ye "Turist Pirinç", Buradaki ortalamalar gelirlerini 60.000 yuan artırdı
Urumqi'deki bu hastane 3.000 kilometreden fazla bir teşekkür mektubu aldı
Urumqi Şehri Meyve Sebzeleri ve Sebzeler O zamanlar olgun pastoral toplama
Yüksek sıcaklık havası Changji vatandaşlarının suyun ısısı ile oynamaya devam ediyor
Yaz tatilinde çocuğunuzu müzeye götür ~
G575 Hat Dahe Town, Balikun County Road'a İnşaatı Uçacak
"Ruyi · Daitian Resim" in güzelliğini açın, gelin ve check -in!
Yaratılış Hikayesi Yusus Mumimi: Köylüleri zengin olmak için kavun yetiştirmeye yönlendirin
Urumqi Roller Patination Invitational Turnuvası çeşitli yerlerde "Kentsel Kahramanlar" a bakıyor
17 Temmuz, Qingdao Markası'nın Yıldızı Parladığında: Yeni Markalar, Yeni Tüketim, Yeni İstihbarat Üretimi!
To Top