Urumqi'deki bu hastane 3.000 kilometreden fazla bir teşekkür mektubu aldı

Tianshan.com/xinjiang Daily (muhabir Yu Mengfan bildirdi) 14 Temmuz'da Urumqi Eye, Ear, Burun ve Boğaz Hastanesi, 3.000 kilometreden fazla uzakta bir teşekkür aldı. 16 Temmuz'da muhabir Wang Lei'nin mektubuyla telefonla temasa geçti ve mektubun arkasındaki hikayeyi biliyordu.

Wang Lei hastaneye bir mektup gönderdi. Fotoğraf: Wang Xiaoju

46 -B. Wang Lei, Çin Demiryolu Şangay Büro Grubu Co., Ltd'nin Nanjing Yolcu Bölümü'nün bir çalışanıdır. 2004 yılında Urumqi'nin doğusundan Urumqi'ye gidip gelmeye başladı. 25 Haziran'da, tren Urumqi istasyonuna geldikten sonra Wang Lei dinlenmeye gitti: "Gece geri dönmeye değer ve kalkış zamanı 22:00 civarındaydı. Bir saat trene geri dönmek zorunda kaldım ve işi korumak için bir buçuk önceden. "

Öğleden sonra Wang Lei yanlışlıkla bir balık kemiği yuttu ve yabancı cisim bariz hissetti. Yutma çörekleri üzerinde herhangi bir etkisi olmadan denedi ve yabancı vücut hissi ve ağrı gittikçe daha ciddi hale geldi. Dönüş trenin yaklaşık 47 saat sürdüğü düşünüldüğünde, taksi almak için uzun zaman aldı ve Urumqi'de (Urumqi Uluslararası Hastanesi) Lilianhu Yolu Göz, Kulak, Burun ve Kulak ve Earnivals Hastanesine gitti.

Doktorun görevli bir ön incelemesinden sonra, Wang Lei'nin yutulmuş balık kemiği pozisyonunun bademciklerin derinliklerinde ve gizli olduğu bulundu. Yanlış tedavi ikincil hasara neden olabilir. Bu nedenle, otolaringoloji hastanesi baş doktoru gözün baş doktoru ile temasa geçti. Burun, burun, burun, burun, burun, burun, burun, burun ve boğaz. · Emiti. Çağrıyı aldıktan sonra, o gün Zhongshan Road Courtyard'da 6 operasyon sona erdi. Eve giden Abu hemen Lianhu Yolu Akademisi'ne gitti.

"Birçok insanın gözünde, küçük balık kemiği çok fazla zarar vermeyecektir. Aslında, balık kemiği büyük kanamaya ve hatta yaşamı tehdit etmeye neden olabilir." müdahale etmek için. Sonunda, o ve görevli doktor, etkilenen alanın 2 cm uzunluğunda balık Thorns'ı hızla çıkardığını görmek için burun boşluğundan uzatmak için yumuşak bir fiber tüp ile elektronik laringeal aynalar kullanarak birlikte çalıştı.

Fishbone'u çıkardıktan sonra Wang Lei hemen Urumqi istasyonuna koştu, 20: 30'da trene başladı ve garanti işi ve geri getiri görevini zamanında tamamladı. Bu çalışmadaki bölüm onu doktorun profesyonel tutumuna çok minnettar hale getirdi ve Jinqi'yi bir sonraki görevden sonra Jinqi ile hastaneye getirmeye karar verdi.

Plan değiştirilmedi. 1 Temmuz'dan itibaren ülke çapında demiryolları tarafından yeni bir tren koşu resmi uygulandı. 25 Haziran'daki yolculuk, Urumqi'ye en son trene bindi. Wang Lei, "Uzun yıllardır uzun yıllar boyunca uzun yıllar boyunca trenler için burada zaten derin duygularım vardı. Buradaki manzara güzel ve insanlar çok gerçek. Gelecekte Sincan'a gitme şansı varsa. Tıbbi personel için teşekkürler bana yardım etmek istiyorum. "

Teşekkür mektubunu aldıktan sonra Abu Lai Zhi, profesyonel teknolojisinin hastaların görev görevini başarılı bir şekilde tamamlamasına yardımcı olduğunu biliyordu. "Sadece doktorun yapması gerektiğini yaptım. Hastanın kalbi tarafından çok hareket ettim." Abu halka, balık kemiği boğazda sıkışırsa, çörekleri yutmaya, sirke ve diğer toprak yöntemlerini içmeye çalışmadığını hatırlattı. Açık yabancı vücut hissi ve ağrınız var, zamanında tıbbi tedavi görmelisiniz.

Wusu City: Ye "Turist Pirinç", Buradaki ortalamalar gelirlerini 60.000 yuan artırdı
önceki
Urumqi Şehri Meyve Sebzeleri ve Sebzeler O zamanlar olgun pastoral toplama
Sonraki
Yüksek sıcaklık havası Changji vatandaşlarının suyun ısısı ile oynamaya devam ediyor
Yaz tatilinde çocuğunuzu müzeye götür ~
G575 Hat Dahe Town, Balikun County Road'a İnşaatı Uçacak
"Ruyi · Daitian Resim" in güzelliğini açın, gelin ve check -in!
Yaratılış Hikayesi Yusus Mumimi: Köylüleri zengin olmak için kavun yetiştirmeye yönlendirin
Urumqi Roller Patination Invitational Turnuvası çeşitli yerlerde "Kentsel Kahramanlar" a bakıyor
17 Temmuz, Qingdao Markası'nın Yıldızı Parladığında: Yeni Markalar, Yeni Tüketim, Yeni İstihbarat Üretimi!
Shanxi Üniversitesi Müzik Okulu: Zhagen Shanxi Müzik ve kültür endüstrisinin çeşitlendirilmiş gelişimini teşvik etmek için
Tarihi ve kültürel bölgelerde geleneği ve modernini birlikte dinleyin
İnternet "Nanning City sokaklarında tek tabureler geçti ve kentsel yönetim tarafından el konuldu"? Resmi Yanıt: Olayın yeri nanning değil
Chongqing'deki Mahjong Salonu'nda bir adamda bıçağı olan bir adam insanları incitiyor ve polis raporu: 1 kişi öldü ve bıçak kişi cezalandırıldı
Mülk, erkeklerin yüksek seviyeli çöplerine cevap verdi: onu umursamayan ve zihinsel bir sorunu yaşayabilecek kanser çocukları olduğunu iddia etti.
To Top