Yüzme Dünya Şampiyonası: Çin Dalış Takımı Bakır Seçmek İçin İki Altın Çiçek ve Karışık Çift Teknolojileri Yakalar

Xinhua Haber Ajansı, Fukuoka, Japonya, 16 Temmuz (Muhabir Yue Chenxing, Zhou Xin, Li Jia) 16. 2023 Fukuoka Yüzme Dünya Şampiyonası Üçüncü Yarışma Günü'ne girdi. Çin dalış "rüya takımı" iki altın madalya kazandı. Çin. Yüzme takımı, karışık çiftler teknolojisi tarafından seçilen bronz madalyayı hasat etti. Üç günlük maç sona erdi ve Çin takımı toplam 5 altın madalya kazandı.

Peng Jianzheng ve Zheng Jiuyuan erkekler 1M masa finalinde oynadı. Meksikalı oyuncu Osmar'ın güçlü zorluklarıyla karşı karşıya olan Peng Jianzheng, üçüncü atlamadan başlayarak ilk sıraya kadar avantaj sağladı. Takım kazandı. Dünya Şampiyonalarında dördüncü altın madalya ve Zheng Jiuyuan üçüncü oldu.

16 Temmuz'da Çinli oyuncu Peng Jianzheng maçtaydı. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri Xu Changfei

Çinli oyuncu Zheng Jiuyuan oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri Xu Changfei

Kadınların 10 metre finalinde, savunan şampiyon Chen Taro/Quan Hongyu kolayca 369.84 puanla altın madalya kazandı. Mükemmel Chen Togo'nun arayışı performansından memnun değil. "Bugünün performansı ortalama ve birkaç eylemin etkisi özellikle iyi değil. Senkronizasyonda eksik." Dedi. Biraz daha hızlı ve gelecekte ayak parmaklarına ve dizlerinize (ayrıntılarınıza) dikkat etmeniz gerekiyor.

Chen Taro (ön)/Quan Hongyu oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri Xu Changfei

Karışık çift teknolojinin son seçim finalinde, Çinli takımdan Shi Haozhang/Cheng Wentao, "durdurulamaz" temasıyla bir dizi eylemle bronz madalya kazandı. Japon grubu Sato Yoshio/Sato Nagota şampiyonluğu kazandı.

Finallerden önce Zhang Yiyao yaralandığında, Cheng Wentao "Tehlike" yerine geçti. Shi Haosheng ve Cheng Wentao, yıl başında Huayou Dünya Kupası'nın ilk durağında Karma Çiftler Teknoloji Şampiyonu'nu kazansa da, kendi seçmek için özgürce eğitim alıyorlar.

Shi Haosheng (solda)/Cheng Wentao oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri XIA'nın yan fotoğrafı

Cheng Wentao, "Bu iki ay içinde bıraktım ve bazı değişiklikler yaptım. Dün öğleden sonra hızlı bir şekilde eylemi öğrendim." Dedi. Shi Haosheng maçtan sonra partnerine verdi. "Zaman çok sıkı, en iyisini yaptık" dedi.

Shi Haoyu (sağ)/Cheng Wentao oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri XIA'nın yan fotoğrafı

İki kişi teknik seçimi finalinde, savunma şampiyonu ve Çin takımının Wang Liuyi/Wang Yan, seyircideki en yüksek sanatsal performans puanlarına sahip olmalarına rağmen, diğer öğeler nedeniyle nihayet dördüncü sırada yer aldı, madalyayı kaçırdı. Japon grubu 273.9500 puanla şampiyonluğu kazandı.

Wang Liuyi/Wang Yan oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri XIA'nın yan fotoğrafı

Oyundan sonra, İkiz Kızkardeşler Wang Liuyi ve Wang Yan bir röportajda şunları söyledi: "Belirli kesinti öğelerinin henüz net olmadığı açık değil, ama bu rekabetçi sporlarda normal. Aynı başlangıç çizgisi."

Wang Liuyi/Wang Yan oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri XIA'nın yan fotoğrafı

Kolektif teknolojinin kolektif ön hazırlıklarında, Çin ekibinin "deniz kızları" iyi performans gösterdi ve finali 304.3992 yüksek puanla başarıyla girdi.

Erkeklerin 10 kilometre finalinde, Çin takımının Lan Tianchen ve Zhang Ziyang 41. ve 46. sırada yer aldı. Alman oyuncu Welbrock, 1 saat, 50 dakika, 40 saniye 30 ile şampiyonluğu kazandı.

Çinli oyuncu Lan Tianchen oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri Zhang Xiaoyu Zhang Xiaoyu

Çinli oyuncu Zhang Ziyang (ön) oyunda. Xinhua Haber Ajansı Muhabiri Zhang Xiaoyu Zhang Xiaoyu

Kadınlar Su Gill bir grup aşamasının ilk turunda, Çinli ekibi Amerika Birleşik Devletleri 6: 15'e kaybetti.

17. sırada, kadınlar 3m tahtalar ve erkekler 10 metre finali iki katına çıkarıyor ve Huayou'nun kolektif becerilerinin kolektif becerileri seçilecek. Erkekler Su Topu Rekabet Grubu aşaması da başlayacak.

Shenyang bir eğitim patchwork kurdu ve dersleri hazırlamak için raporlama bonusları var mı? Gerçek şu ki ...
önceki
Ulusal Fil Kadınlar Dünya Şampiyonası: Ju Wenjun skoru güçlü bir şekilde eşitledi
Sonraki
Çin Ailesi Yelken Yarışı Suzhou Wujiang Doğu Taihu İstasyon Koleksiyonu Yelken
"Avustralya ve Kuzeye Araba", Büyük Körfez Bölgesi'nin gelişimine beygir gücü eklemek için popülerdir.
Çin takımı atletik Asya Şampiyonası'nın sonunda iki altın daha ekledi
Lanzhou'da başlatılan "Silk Road Style Ruyi Gansu" Strait Cross -Strait Muhabiri Ortak Mülakat Faaliyetleri
Liu Shiwen sahaya döndü, masa tenisine olan sevgisi hala devam ediyor
"Magic Mobile" İcra Direktörü Zhou Guodong'un Ölüm Oyuncusu Jiao Enjun Mourn
Sichuan Leibo Polisi "Sivil Bake Arabaları Yanlış Kaza"
Lushan Kültürel Turizm Holding Group, "Scenic Scenic Tüccarlar Adım Sıçraması Su" nın ilgili durumunu rapor ediyor
Yüzme Dünya Şampiyonası: Çinli Dalış Takımı iki Altın Chen Taro XI/Quanhongzhang, Şampiyonayı Kazanmak İçin 10 Metre İkiye Direktif Alacak
Ulusal Gençlik Yelken Ningbo Dongqianhu İstasyonu Yelken Oyuncuları Almak Keştle Kendilerini Güçlü Yapmak İçin Çok Çalışıyor
Tayvan Kaohsiung tabanından miras alınan aynı kökenli aynı kaynağın aynı köklerinin aynı kökü insanlar Anakara Çin Tıbbı Müzesi'ne girdiler
Nanchang County, Jiangxi, edebi ve gezginlerin entegrasyonunda "yeni oyunun" kilidini açmak için bir ekonomik ve ticaret festivali düzenledi
To Top