Harbin (21) Russian River Park_Travels fotoğraflarını çektim - Çin Seyahati

Russian River Park, Guogeli Caddesi ile Guangguang Köprüsü arasında, Majiagou Nehri'nin kıyısında yer almaktadır .. Nehir parkı 108 metre genişliğindedir ve 6000 m2 eğlence ve alışveriş alanına sahiptir. Rus sivil ticaret ticaret bloğu temelinde, Fendou Köprüsü ve Majiagou Nehri'nin güney kıyısında çok sayıda su manzarası, büyük müzik çeşmeleri, orijinal su perdesi filmleri ve nehir kenarındaki birkaç bar ve restoranın inşası yoluyla.

Nehrin her iki yakasındaki binaların tüm cepheleri yenilenmiş ve nehir bahçesinin etrafına insani çağrışımları yansıtan kültürel heykeller, Rus tarzı sütunlar ve köşkler inşa edilecek. Aynı zamanda, Guangguang Caddesi yaya köprüsü Yuwanliang araç köprüsüne genişletildi ve köprü başı Avrupa tarzı kale tasarımını benimsedi. Majiagou Nehri kıyısındaki çocuk parkı ile birleştiğinde, işte Rus nehir parkı manzarasının bir taslağı. Russian River Park başlangıçta bir barlar sokağı inşa etmeyi amaçlamıştı.Tamamlandıktan sonra ilk etap güzeldi.Her yaz gecesi barda açık hava küçük sahnesinde performanslar sergileniyor ve misafirlerin eğlenmesi için su perdesi filmleri de var. Ancak barlar sokağı son yıllarda durgunlaştı. Bütün barları izledim ve yapmadım, mangal, güveç gibi değiştirdiler ama pek iyi olmadı, birçoğu da satıyor, çektiğim fotoğraflar 2012'de çekilmiş.

Adres: Çocuk Parkı'nın Güney Kapısı'nın karşısında Gogol Caddesi. Otobüs: No. 7, No. 8, No. 63, No. 92, 109 ve Çocuk Parkı'nda inin. 21, 28, 101, 103 vb. İşçi Kültür Sarayı'nda inin araba.

Bu bar artık bir güveç restoranı

Alpler zaten sarı ve burası kiralanmış

Işık köprüsü

************************************************** ************************************************** ********* Yurt dışında yaşayan ya da iş nedeniyle ya da yurt dışında yaşayan Harbin dostları var Harbin'deki güncel gelişmeleri ve değişiklikleri görmek, nerede yaşadığınızı, çalıştığınızı, okuduğunuzu ve en çok özlediğiniz yerleri görmek istiyorsanız buraya mesaj bırakabilirsiniz. Bana ver, senin fotoğraflarını çekmek için elimden geleni yapacağım ve görmek istediğin fotoğrafları sana sunacağım.

|
To Top